dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwikowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł34 m² 7 432,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu kawalerki w Bydgoszczy na osiedlu Jachcice, w bliskim sąsiedztwie osiedla Piaski. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 627 zł52 m² 8 901,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 100 zł48 m² 9 290,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 278 zł29 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 199 zł38 m² 10 084,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

79 000 zł852 m² 92,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 852m 2 położona w Odolionie w otulinie lasu. Atrakcyjna lokalizacja, oaza ciszy i spokoju. Dojazd drogą asfaltową. Prąd w pasie drogowym obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biziela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

437 000 zł73 m² 5 986,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, położonego w wieżowcu tuż przy Szpitalu im. Jana Biziela (ul. Jana Biziela 24). Oferta obejmuje lokal mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

762 020 zł72 m² 10 583,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 287 zł63 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 520 zł52 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle słoneczny układ 3-pokojowego mieszkania z balkonem lub ogródkiem. Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie - wykończony balkon, przygotowanie pod klimatyzację, elektryczne rolety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Krobia,kujawsko-pomorskie

689 000 zł119 m² 5 809,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowa cena 689 000 zł! rabat 61 000 zł. Dom gotowy do odbioru W ciągu miesiąca. Domy-Krobia przedstawia (na fb znajdziesz więcej zdjęć): dom powstał według projektu Dom pod Miłorzębem gr2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

203 000 zł25 m² 7 992,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 24,m2 znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowej bloku kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 600 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł52 m² 9 522,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko W naszym biurze, oferta N wyłączność! makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe 3-pokojepo mieszkanie w trakcie remontu w niskim bloku na osiedlu Wyżyny przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Toruńskim. Nieruchomość o powierzchni 48 m2. Lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wenecja

Wenecja,kujawsko-pomorskie

599 000 zł13 080 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta promocyjna. Posiadamy na sprzedaż działkę w Wenecji która przylega do drogi powiatowej Żnin - Mogilno o powierzchni ponad 13000 tys m2. Ładna lokalizacja. W rozliczeniu inna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 000 zł56 m² 7 700,53 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agencja Nieruchomości Prestige Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze wieżowca na osiedlu Bartodzieje. Lokalizacja uznana jako bardzo korzystna dla funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł42 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowe mieszkanie w bloku na luksusowym osiedlu strzeżonym, bydgoszcz Bielawy. Lokal znajduje się na II piętrze w bloku z windą. Mieszkanie świeżo po wykończeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 63. Pułku Piechoty

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 157,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Podgórzu w przepięknej kamienicy odrestaurowanej w 2018r. Cechy Mieszkania: - 65,41 m2 - II piętro, - 2 niezależne sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w centrum, w siedmiopiętrowym apartamentowcu, wolne od zaraz. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras - 3 sypialni, w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Najładniejsze mieszkanie na skarpie - wykończone - po remoncie - tylko U nas taka meeegaaa oferta! Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 422 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oporówek

Oporówek,kujawsko-pomorskie

55 000 zł1 002 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Oporówek gmina Łabiszyn. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną. Media prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czemlewo

Czemlewo,kujawsko-pomorskie

544 000 zł13 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z możliwością zabudowy, ekspozycja południowa, lasy, krajobrazowa. Do asfaltu 200 metrów. Niesamowity kształt działki pozwalający wydzielić niepowtarzalne uroczysko. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł51 m² 7 011,72 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje 48 m2 z loggią na 1 piętrze w atrakcyjnej cenie na Skarpie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje 48 m2 z loggią, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 600 zł54 m² 9 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

755 000 zł155 m² 4 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego, położonego na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Mrocza. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznego apartamentu w samym centrum miasta Bydgoszczy o powierzchni 96 m2. Trzypokojowy apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obielewo

Obielewo,kujawsko-pomorskie

120 400 zł3 010 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną w Obielewie o powierzchni powyżej 3000 m2. Media - prad i woda. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej Ładna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

90 000 zł880 m² 102,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 880m 2. Przy asfaltowej drodze gminnej. Działka w kształcie trapezu - o płaskiej powierzchni. Narożne usytuowanie działki daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł45 m² 4 515,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Witam serdecznie, mieszkanie od prywatnego właściciela na sprzedaż, (świeżo po odświeżeniu które zostało wykonane na początku kwietnia 2024 roku) o powierzchni całkowitej 45,40 m2. które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 990 000 zł324 m² 12 299,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:88 m²

- oferta na wyłącznosć - Zobacz film prezentujący kamienicę oraz okolicę: zobacz spacer wirtualny: mam przyjemność przedstawić jedyną w swoim rodzaju kamienicę zlokalizowaną na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 090 zł57 m² 8 296,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

132 940 zł1 564 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana na nowo powstającym osiedlu w Stopce. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 984 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetny układ 2-pokojowego mieszkania z doskonale wygospodarowaną przestrzenią. Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie - wykończony balkon, przygotowanie pod klimatyzację, elektryczne rolety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

800 000 zł201 m² 3 980,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości kania zaledwie 2 km od barcina. Nowoczesny styl domu zapewnia nam pełen komfort - trzy sypialnie z czego jedna ma dużą garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł38 m² 7 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Wyżynach. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 955 zł74 m² 8 784,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najnowsza inwestycja z mieszkaniami na Bartodziejach przy Gajowej 74, jednej z najpopularniejszych dzielnic w Bydgoszczy. Kaskadowa forma budynku tworzy nowoczesną i atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 633,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić eleganckie i przestronne trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy Mieszkanie o powierzchni 61,44 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł64 m² 7 777,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 64,16m2, położone na Osiedlu Bielawy w Bydgoszczy.