dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 752 zł39 m² 9 572,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 500 zł61 m² 9 028,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 033 zł58 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 198 m² 90,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1198m 2 , w kształcie ustawnego prostokąta, częściowo ogrodzona, wyposażona w media tj przyłącze elektroenergetyczne i wodociąg. Zaleca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 000 zł64 m² 5 500,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta na wyłączność - tylko w DM nieruchomości Prezentujemy najnowszą ofertę sprzedaży - mieszkanie o powierzchni użytkowej blisko 65 m2 (powierzchnia mierzona po podłodze to ok. 74 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 211 zł36 m² 10 003,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 6 piętrze budynku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 49 m2 - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

625 000 zł131 m² 4 770,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Janikowie ,blisko basen kryty, szkoła podstawowa, jezioro. Powierzchnia użytkowa 131m,garaz 15m,piwnica 54m,powierzchnia działki 405m.Więc informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,kujawsko-pomorskie

197 000 zł100 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Bobrownikach, powiat lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie, ok. 18 km od Włocławka. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł40 m² 11 652,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W grupie magic! Przedstawiam komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Jarze o łącznej powierzchni 40,25 m2 Mieszkanie składa się z: 1. Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 711 zł35 m² 9 647,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

396 036 zł41 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 856 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

99 000 zł60 m² 1 646,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż: parterowe mieszkanie położone w Świeciu blisko Brodnicy Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: - pokój nr 1 : 17,1 m2 - pokój nr 2 : 12,6 m2 - pokój nr 3 : 9,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 664 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

522 801 zł78 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu mieszczącym się na Bartodziejach Małych/ Kapuściskach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł56 m² 8 141,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Kapuściskach o powierzchni 56m składa się z 4 sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie dwustronne (północ-południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

518 516 zł80 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 81,27 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy wolnostojący budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 280 m 2 w centrum Ciechocinka w atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący jednopiętrowy budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł47 m² 7 622,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 44 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

419 000 zł65 m² 6 486,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowo powstające osiedle, wysoki standard wykończenia. Pozostało ostatnie mieszkanie na parterze! Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkania deweloperskie usytuowane na parterze oraz na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Zdrojowej w Ciechocinku 10 minut spacerem do fontanny Grzybek i ciechocińskiego Deptaka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 400 zł49 m² 9 110,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koperkowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 509 080 zł4 326 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż doskonale położona działka o pow. ok. 4 tyś. m2. Działka nr 705/5, obręb Osielsko. Nieruchomość położona w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł52 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł158 m² 6 279,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Przepiękny i funkcjonalny dom w spokojnej części lubianego Osielska czeka na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Inwestycja jest aktualnie w budowie - przewidywany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 310 zł53 m² 8 932,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 129 zł40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł68 m² 7 381,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny 3 pokojowy po generalnym remoncie zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cholewskiego

Osielsko,kujawsko-pomorskie

796 000 zł180 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Nasza inwestycja przy Cholewskiego to zespół nowoczesnych domów szeregowych, w których możesz cieszyć się przestronnością, funkcjonalnością i wyjątkowym stylem życia. Każdy dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 920 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

294 000 zł123 m² 2 389,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetne miejsce do prowadzenia działalności, której miejsce wymaga łatwego dostępu, dojazdu, a jednocześnie bliskości parkingu. Cena 294.000 ZŁ jest ceną brutto, możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąbrzeźno

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W pięknym urokliwym miejscu dla ludzi ceniących sobie ciszę I spokój. Dom składa się z: kuchnia z jadalnią 28 m.kw pokój 24 m pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

574 000 zł50 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Żnin,kujawsko-pomorskie

346 000 zł48 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kopernika w Żninie. Na powierzchnię 48 m2 przedmiotowego mieszkania składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 411 zł33 m² 10 073,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 500 zł46 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Poleca Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze w kameralnym bloku na Osiedlu Wilczak. Powierzchnia 45,5 m2, balkon, przynależna piwnica ok. 4m2. Kuchnia z oknem, jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chmielna

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

890 000 zł155 m² 5 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest 5-pokojowy dom położony w kameralnej inwestycji Domy na Chmielnej. To przestronny dom o powierzchni 155.13 m kw wraz z garażem. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 642 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 500 zł32 m² 10 046,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025