dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 000 zł34 m² 4 057,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Inowrocławia! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 34,26 m2 usytuowane w Centrum, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 000 zł29 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 51m znajdujące się na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu jednostka e. Salon, pokój, łazienka, przedpokój, balkon +piwnica. Spokojna i cicha okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 900 zł48 m² 6 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 47,91 m2 mieszkanie składa się z salonu z: - aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 800 zł46 m² 8 558,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 100 zł41 m² 9 514,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł33 m² 8 408,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m 2 mieszczące się na 2. piętrze w bloku z cegły na os. Bielawy - ul. Chodkiewicza 93. Jasne i zadbane wnętrza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 948 zł30 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania pod wynajem? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie! Apartamenty w sercu Torunia, świetna inwestycja pod wynajem. Inwestycja Murapol Aviator to: apartament inwestycyjny (lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 810 zł58 m² 8 058,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prestige Nieruchomości Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania znajdującego się na parterze bloku z lat 70, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł39 m² 9 408,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

333 000 zł48 m² 6 910,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 metrów, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Cena do negocjacji. Informacje o nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 010 zł26 m² 10 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

433 608 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 480 zł46 m² 9 590,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

285 000 zł50 m² 5 693,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, prezentuję Państwu słoneczne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie posiada osobną kuchnię. Doskonała lokalizacja: szkoły, przedszkola i żłobki, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł36 m² 7 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Makler nieruchomości oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy w Bydgoszczy, w dzielnicy Okole. Świetna lokalizacja blisko centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 122 zł54 m² 7 637,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 531 zł60 m² 9 075,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z niesamowitym mieszkaniem w jednym z najpiękniejszych miejsc w Toruniu, na ulicy Strobanda na nowo powstałym osiedlu jar. Budynek został wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

499 000 zł193 m² 2 585,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Przedstawiam Państwu dom w centrum Brodnicy usytuowany na działce o powierzchni 2157 m.kw. Powierzchnia zabudowy domu jednorodzinnego wynosi 192 m.kw. Dom ogrzewany nowym piecem oraz kominkiem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

52 m z balkonem, 2 pokoje, blisko centrum - ul. Dolina, cicha i zielona okolica! Na sprzedaż mieszkanie w bloku z początku lat 2000, położone na 2. piętrze, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł35 m² 10 541,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Kapuściska. Lokal znajduję się na 1 piętrze. Nieruchomość w ostatnim czasie przeszła kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł53 m² 3 752,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 2- piętrze w 4 piętrowym bloku na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie rozkładowe, jasne, : - dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 600 zł32 m² 9 581,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł155 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Makler poleca Do sprzedania dom wolnostojący w Łochowie.Lokalizacja idealna ,komunikacja w niedalekiej odległości, przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy, markety, kościół także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 600 zł67 m² 9 546,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

671 300 zł74 m² 9 044,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro makler poleca serdecznie poleca na sprzedaż gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, w układzie szczecińskim znajdujące się na Wyżynach w spokojnej części osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Jastrzębie

Jastrzębie,kujawsko-pomorskie

97 000 zł28 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w bloku o powierzchni użytkowej 28.2 m2 w miejscowości jastrzębie. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł550 m² 2 361,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości na sprzedaż duża kamienica w centrum Koronowa. Nieruchomość zlokalizowana w Koronowie (województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 880 zł48 m² 9 390,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

90 510 zł1 293 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Sprzedający w pełni pokrywa wynagrodzenia Pośrednika. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, uwielbiasz śpiew ptaków i piesze wędrówki - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 49m , położonego przy ulicy Wiejskiej 20. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jeżewo

Jeżewo,kujawsko-pomorskie

97 900 zł4 500 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z potencjałem. Pośród pałuckich pół i łąk, na zakolu Noteci położna jest wyjątkowa działka o powierzchni 4500 m2. Działka według ewidencji gruntów posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 600 zł40 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko nowe. 3 pokoje. 48m2. Sprzedam piękne słoneczne, przestrzenne,wyremontowane mieszkanie w miejscowości Ciechocinek, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł33 m² 8 459,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: pięknie położone mieszkanie w centrum, w niedużej odległości od Opery Nova i Wyspy Młyńskiej. Dwa pokoje, 2 piętro, winda, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Osielsko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł89 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż apartament W osielsku Z przyjemnością prezentujemy państwu unikatowy apartament w Osielsku. Budynek powstał w 2015 r. m ieszkanie zasiedlone pierwszy raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

440 000 zł61 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bogato wyposażone trzypokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 700 zł69 m² 8 343,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023