dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 320 000 zł126 m² 10 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

*** Dom w spokojnej okolicy *** Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu parterowego o pow. 126 m2 znajdującego się na działce o pow. 816 m2 zlokalizowanego w Toruniu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł44 m² 5 954,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 43,5 m2. Lokal znajduje się na parterze w dwu dwupiętrowej kamienicy w trakcie rewitalizacji. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

824 175 zł83 m² 9 950,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

100 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, jasną kawalerkę w Inowrocławiu. Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 977 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

32148. Dzisiaj mamy dla państwa wyjątkową ofertę! Przestrzeń dla wymagających! Blisko zarówno do sklepów jak i centrum Ciechocinka. Piękne nowoczesne bloki z windą. Blisko sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej okolicy w Chełmży. Dom o powierzchni: 120m 2 Znajduje się na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 025 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 811 zł37 m² 9 857,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł46 m² 7 585,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy w 4 piętrowym bloku z cegły wybudowanym w latach 50. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

314 000 zł33 m² 9 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO remoncie 2-pokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na Rubinkowie na 3 piętrze w bloku. Całe wyposażenie pozostaje W cenie! Na powierzchnię 32 m2 składa się : -otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

615 000 zł88 m² 7 006,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje , 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 49 m2. Lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

600 000 zł95 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 95 m 2 usytuowany na działce 1153 m 2 położonej na obrzeżach Ciechocinka. Cicha i spokojna okolica w odległości 150 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 990 zł55 m² 7 924,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Wzgórze Wolności Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony południowej 17 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 900 zł46 m² 9 019,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

647 000 zł147 m² 4 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

32018. Polecam bardzo przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 147 m2. Budynek znajduje się w miejscowości toporzysko (gmina Zławieś Wielka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł261 m² 6 704,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Biuro Makler poleca bardzo klimatyczny dom w Niemczu, dom składa się z 5 pokoi w tym 4 pokoje na parterze Dom oddano do użytku w 2020r, zbudowano w oparciu o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł81 m² 8 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3 piętrze (ostatnim). Osiedle Tatrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

195 000 zł2 200 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

32125. Najładniejsza działka W środku lasu! Odolion! to miejsce to raj! polecam! Polecam dużą działkę z warunkami zabudowy w Odolionie. Dojazd asfalt i około 50 m drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

626 983 zł79 m² 7 973,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zatrzymaj się! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę! jar, osiedle helio! nowa inwestycja! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

32067. Polecam! od zaraz! bydgoskie przedmieście/zieleniec/asnyka! Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni niespełna 45m2 na ogrodzonym osiedlu "zieleniec". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 400 zł53 m² 8 799,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł117 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji. Apartament o powierzchni 117m składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

89 900 zł3 000 m² 29,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

- oferta dostępna tylko w naszym biurze - Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną w Rzęczkowie o powierzchni 3000m2. Jest możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł58 m² 5 891,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w bloku przy ul. Śniadeckich. Budynek z lat 60 - tych. Budownictwo, które warto docenić z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

147 000 zł1 010 m² 145,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Zielonce o powierzchni ok.1010 m2 Cicha, spokojna dzielnica doskonale nadająca się na inwestycje. Dogodny i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł25 m² 13 697 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 900 zł22 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej pod względem inwestycyjnym lokalizacji - Śródmieście (ul. Gdańska). Dodatkowo do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 300 zł65 m² 8 574,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 527 zł60 m² 8 175,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

32151. Nowa inwestycja w poszukiwanej lokalizacjii! "0" prowizji kupujący. Inwestycja w Ciechocinku oferuje coś wyjątkowego dla każdego. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

100 000 zł7 595 m² 13,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Skąpe (gm. Chełmża) o powierzchni 7595m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

437 330 zł55 m² 7 951,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

32150. Nowa inwestycja w poszukiwanej lokalizacjii! "0" prowizji kupujący. Inwestycja w Ciechocinku oferuje coś wyjątkowego dla każdego. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł563 m² 3 374,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:733 m²

32098. Polecamy do kupna obiekt biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjny Z funkcją mieszkalną. Obiekt położony w mieście, na styku dwóch dzielnic, przy bardzo ruchliwej ulicy z komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 809 zł73 m² 8 774,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł57 m² 6 144,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na balaton! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56,8 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

32116. Mały domek w centrum! Nowy dom wybudowany w 2018 r. Wykończony w 2024 r. Na dole salon ,kuchnia, łazienka i przedpokój. Na górze 2 sypialnie oraz łazienka. Dom ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

358 000 zł46 m² 7 765,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko W grupie magic Prezentuję mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze wieżowca z windą na ulicy Gagarina , z bardzo bliskim sąsiedztwem kampusu umk. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł29 m² 11 025,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - Fordon (inwestycja Activ Park - deweloper Budstol Invest). Dodatkowo do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł37 m² 7 723,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie 37,5 m w Bydgoszczy - Kapuściska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na wysokim parterze w spokojnej i cichej.