dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 900 zł41 m² 11 087,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Atrium Park, bartodzieje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,30 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Atrium Park z 2018 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kowalewo Pomorskie

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł15 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość podzielona na kilka działek budowlanych, idealna dla developera na osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogali

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł83 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 83 m , zlokalizowanego na 1 piętrze, 2 piętrowego bloku przy ulicy Rogali na Szwederowie. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 900 zł43 m² 6 030,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 42,9m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomoś ci ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie z dwoma balkonami, we Włocławku, na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji, w samym sercu miasta. To przestronne 40-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

762 633 zł97 m² 7 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł19 042 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położoną w doskonałej lokalizacji - w połowie drogi między Bydgoszczą a Toruniem, przy głównej trasie. Kluczowe cechy nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem ul. Frydrychowicza, bydgoszcz! Marzysz o mieszkaniu w mieście, ale z przestrzenią do relaksu na świeżym powietrzu? To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zajezierze

Zajezierze,kujawsko-pomorskie

899 000 zł224 m² 4 013,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego unikatowym, nowoczesnym budynkiem mieszkalnym. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie -świetna lokalizacja! Mieszkanie gotowe do zamieszkania bądź wynajmu. Urządzone z wysokiej jakości materiałów - cegła, kamień, drewno dębowe. W kuchni na blatach marmur. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł30 m² 9 197,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Kawalerka inwestycyjna 30m2, jakubskie Przedmieście Rozkład: - pokój(16 m2) - kuchnia (6.5 m2), -duża łazienka(4.2m2) - przedpokój (3.2m2) -loggia(7m2) Możliwość przearanżowanie kawalerki na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim przy ulicy Długiej w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

2 949 999 zł140 m² 21 071,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca wyjątkową nieruchomość oddaloną zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Pałacyk Myśliwski wybudowany został pod koniec XIX wieku należał wówczas do rodziny Skórzewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

109 000 zł33 m² 3 314 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż okazja, zatem kto pierwszy ten lepszy. W sprzedaży kawalerka w Centrum Inowrocławia w kamienicy przy ul. Dworcowej obok Dworca Kolejowego i Starówki w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

729 000 zł113 m² 6 438,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 113,22 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie jest dwupoziomowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

992 160 zł100 m² 9 925,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł53 m² 2 917 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m2, usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 5a o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Truskawkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

890 000 zł255 m² 3 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu pawilonu handlowo-usługowego wolnostojącego w doskonałej lokalizacji na działce wielkości 331 m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Chemików

Włocławek,kujawsko-pomorskie

79 000 zł16 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany o powierzchni 15,60 mkw (wg pomiaru - 16,03 mkw), położony w zespole garaży przy ulicy Chemików na Osiedlu Zazamcze we Włocławku, z doprowadzoną energią elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 558 zł54 m² 7 738,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnymi halami garażowymi oraz windami, które zapewnią szybką i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 176 zł54 m² 7 623,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 311 500 zł6 100 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 6100 m , położona w miejscowości Papowo Toruńskie, w gminie Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł1 390 m² 399,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca! Jedna z ostatnich! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 1399 m2 posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wyjątkowego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 32m usytuowanego na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Bezpośrednio od właściciela-bez prowizji! standard Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 080 zł64 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 000 zł34 m² 8 694,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

611 000 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bez pcc! Polecamy Państwu niespotykanie urokliwe apartamenty na dużej działce z ogrodem i miejscami parkingowymi zewnętrznymi. Budynek został wyremontowany w zeszłym roku. Oferta pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł46 m² 5 909,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego budynku mieszkalnego o powierzchni 45,52 m2 znajdującego się w podwórzu kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł30 m² 8 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł62 m² 7 772,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokoje os. NA skarpie Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3- pokojowego o pow. 62,40 m2 zlokalizowanego na 7 piętrze w bloku 11-piętrowym przy ul. Malinowskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurasza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł46 m² 7 891,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 45,62m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy ul. Jurasza 1. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jastrzębie

Jastrzębie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta sprzedaży dotyczy siedliska w miejscowości Jastrzębie. Siedlisko znajduję się na działce 35ar zaznaczonej czerwonym obrysem na fotografii z drona, istnieje możliwość zakupu siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł101 m² 8 795,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 101,19 m2 przy ul. Słonecznej w Bydgoszczy. Poziom 1 - salon 21 m2 z z wyjściem na słoneczny balkon o pow. 5,4 m2 - kuchnia z jadalnią 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 50m2 położonego na Rubinkowie, przy ul. Rydygiera, 3 km od centrum miasta. Zalety mieszkania: - 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Michelin. Budynek ogrodzony, wjazd zabezpieczony szlabanem, furtka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 749 900 zł260 m² 6 730,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym. Doskonale wybudowany z Ytonga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł42 m² 7 520,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wyżyny, ul. Boya-żeleńskiego Zapraszam do obejrzenia mieszkania w".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 909 zł40 m² 8 956,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025