dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł61 300 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Łukasza Mójty osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

137 500 zł1 179 m² 116,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomite działki w wałdowie królewskim w gminie Dąbrowa Chełmińską -blisko ostromecka! To jest to czego szukasz! Do sprzedaży! Znakomite działki o powierzchni ok 1190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 100 zł38 m² 9 823,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Flisy. Nieruchomość jest usytuowana na parterze dwupiętrowej kamienicy, która jest po remoncie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 501 zł64 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 400 zł40 m² 9 064,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 500 zł35 m² 7 330,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Osiedle Leśne Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 3,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław, osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Nieruchomości przedstawia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,75 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 000 zł43 m² 9 535,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie - Osiedle Leśne Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł247 m² 5 625,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Makler z przyjemnością poleca: lokal handlowo- usługowy w Bydgoszczy, znajdujący się w dzielnicy Wilczak o powierzchni użytkowej 208 m2. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malowniczo położona nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 1501m 2 Płaska nieruchomość o ustawnym kształcie kwadratu z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca Państwu piękny, przestrzenny i bardzo wygodny dom usytuowany w Kowalewie Gm. Szubin. Ten gotowy do wprowadzenia dom o powierzchni użytkowej 174.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

135 000 zł46 m² 2 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45.99m2, usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 11 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

748 000 zł103 m² 7 269,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca serdecznie: mieszkanie, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 500 zł35 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, na osiedlu Leśnym, o powierzchni 35,40 m . Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł34 m² 7 578,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne mieszkanie dla młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł89 m² 4 483,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,90 mkw, położone na Os. Południe we Włocławku, na 1. piętrze budynku 1-piętrowego z poddaszem, wybudowanym z cegły, z balkonem, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania obejmuje umeblowanie! Prezentuję państwu jedyne takie trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w samym sercu Bydgoszczy! Kamienica jak i samo mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł62 m² 7 772,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,40 m2 znajduje się na 7 piętrze przy ul. Malinowskiego Na Skarpie. Wieżowiec wybudowany z wielkiej płyty w latach 80- tych. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł46 m² 7 547,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu mokre - ul. Wojska polskiego- drugie piętro Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe z balkonem na ul. Wojska Polskiego. Lokal ma powierzchnię blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

218 400 zł3 120 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1040m2 położona w miejscowości Magdalenka, gm. Dobrcz. Grunt podzielony na trzy działki ewidencyjne, położony w północnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

533 200 zł60 m² 8 848,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

1 039 000 zł238 m² 4 365,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Wyjątkowy, przestronny I zadbany dom dla twojej rodziny! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży sześciopokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Krobia, gmina Lubicz, ok 3km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 000 zł49 m² 4 734,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy Pokoje Rąbin Dobra Lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 48,58 m2 , położonego na 3. piętrze w budynku na osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

731 250 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bez pcc! Polecamy Państwu niespotykanie urokliwe apartamenty na dużej działce z ogrodem i miejscami parkingowymi zewnętrznymi. Budynek został wyremontowany w zeszłym roku. Oferta pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł48 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Toruń, jakubskie przedmieście, 48,43m2, 3 pokoje, 6 piętro, winda, 2024 rok, nowe osiedle W centrum miasta Mieszkanie sprzedawane jest przez firmę co oznacza brak 2% podatku pcc płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miałkie

Miałkie,kujawsko-pomorskie

380 000 zł110 m² 3 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość stanowiącą dom z zabudowaniami do kupienia jedną, bądź dwoma działkami siedliskowymi. Opis nieruchomości: dwie działki o powierzchni 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł48 m² 4 127,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ze służebnością! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania, w atrakcyjnej rynkowo cenie, ale z prawem zamieszkiwania w nim - służebnością, przez obecnych Właścicieli!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 000 zł37 m² 9 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny na Bartodziejach! Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 4- piętrze ocieplonego 10-piętrowego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

615 000 zł89 m² 6 910,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Sadach z garażem w bryle budynku gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łubianka,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 205 m² 128,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Łubiance w samym centrum ulica Dębowa. Lokalizacja spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł38 m² 10 242,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta mieszkania na sprzedaż * 37.5 m2 * 2 pokoje * Oś. Mokre Cechy oferty: - mieszkanie po remoncie generalnym sprzed kilku lat - piwnica + komórka lokatorska na półpiętrze - blok z 1991r + nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł34 m² 12 492,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż * 34.5m2 * kawalerka * Stare Miasto Świetne oceny na bookingu. Wysoki roi. Stabliny, sprawdzony biznes. Cechy oferty: - mieszkanie po remoncie generalnym, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł75 m² 9 351,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Oferta mieszkania na sprzedaż * 75m2 * 5 pokoi * Bielany Przestronne,5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy uniwersyteckiej. Świetna propozycja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

72 800 zł1 040 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1040m2 położona w miejscowości Magdalenka, gm. Dobrcz. Grunt położony w północnej części miejscowości, z dojazdem drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedane Tylko w ofercie Białej Posesji na sprzedaż mieszkanie przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 25, osiedle Bartodzieje / Skrzetusko. Mieszkanie w bloku z windą - 38 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł47 m² 8 311,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w centrum Torunia w cichej okolicy. Układ mieszkania: - 3 pokoje (w tym salon z wyjściem na balkon i 2 sypialnie) - Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł564 m² 6 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Makler poleca do sprzedaży piękną kamienicę w centrum miasta ,blisko Starego Rynku. Kamienica o powierzchni całkowitej 564m2,użytkowej ok.500m2,położona na działce o pow.170m2,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis oferty: słoneczne mieszkanie w stylu loftowym, świeżo po remoncie. 2 pokoje , balkon. Oferta idealna dla młodej pary lub dla klienta inwestycyjnego z myślą o najmie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Makler nieruchomości ma przyjemność zaprezentować doskonale wykończoną ofertę 2 pokoi z balkonem w nowym budownictwie. Miejsce parkingowe w cenie. Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł367 m² 514,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Cena niższa O 20.000 ZŁ OBOWIĄZUJE DO KOŃCA ROKU TERAZ TYLKO 189.000 ZŁ WYŁĄCZNIE W DREAM HOUSE. Marzysz O całorocznej działce rekreacyjnej, własnym ogrodzie I spokoju. MY.