dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Radziki Małe

Radziki Małe,kujawsko-pomorskie

45 000 zł6 800 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży dwóch niezależnych od siebie nieruchomości gruntowych w miejscowości Tomkowo i Radziki Małe. Nieruchomości te zakupić można razem lub osobno. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Totalnie unikatowy nowoczesny dom w Kruszwicy w pierwszej linii zabudowy od jeziora Gopło. Dom bez żadnych wad technicznych, czy prawnych. Nic nie zacieka, nie ma wilgoci i nie pęka itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 990 zł51 m² 6 565,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł57 m² 6 713,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 3 piętrze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Torunia, przy licznych przystankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 958 zł50 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

919 000 zł121 m² 7 595,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak 125m2 w gminie Osielsko pod Bydgoszczą gotowy do zamieszkania. Wykończony materiałami najwyższej jakości, pompa ciepła Vaillant , w całym domu ogrzewanie podłogowe, podłogi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbasiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

290 000 zł61 m² 4 778,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy Pokoje na Rąbinie w Dobrej Lokalizacji Rodzinne 3 pokoje z loggią idealne miejsce do życia w sercu Rąbina, inowrocław Jeśli szukasz mieszkania, które stanie się bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w cichym, zamkniętym osiedlu z doskonałą infrastrukturą. Mieszkanie składa się z: - salonu (16m2) z wyjściem na przestronny balkon, większy niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler poleca Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Filmowym! Oferujemy do sprzedaży piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , z dwoma przestronnymi sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł30 m² 8 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 30,40 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego przy Toruńskiej Starówce. Idealne mieszkanie dla inwestorów -gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 790 zł62 m² 9 578,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,78 m2 z ogrodem o pow. 71,72 m2! Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

859 000 zł125 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni całkowitej ok 125m 2 , (użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł313 m² 2 713,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:578 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego z 2007 roku o powierzchni całkowitej 312,90 m2 w Dobrczu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 875 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

850 000 zł750 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu o powierzchni 290 m , usytuowanego na działce o powierzchni 750 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł48 m² 5 410,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,87m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego na osiedlu Piastowskim, w cenie 259tys.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bachledy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł65 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Klimka Bachledy w dzielnicy Fordon, osiedle Tatrzańskie. Oferta dostępna na wyłączność tylko w naszym biurze Jawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

580 000 zł58 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

**** rezerwacja **** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam wszystkich do współpracy. Nowoczesny, ogrodzony blok z windą na osiedlu domów jednorodzinnych, na dachu taras widokowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 248 zł32 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł73 m² 8 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Makler poleca serdecznie! Propozycja, której nie można przegapić Wygodne i funkcjonalne mieszkanie na Wzgórzu Wolności - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wonorze

Wonorze,kujawsko-pomorskie

499 000 zł161 m² 3 096,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 126,28m2 (161,14m2 po podłodze) na działce o pow.899m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł75 m² 3 453 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

829 000 zł125 m² 6 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Barcin,kujawsko-pomorskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gustownie zaaranżowane, prawie pachnące nowością mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu z 2022 roku. 3 pokoje z aneksem kuchennym na ponad 49 m2 do tego duży taras i mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł77 m² 6 861,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się niemalże w Centrum Bydgoszczy, z dostępem do prywatnego, bezpłatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę - jednopoziomowy dom o powierzchni całkowitej 120 m2, położony na dużej działce (1500 m2) z ogrodem nieco w stylu angielskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł35 m² 6 468,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m 2 , położone na I piętrze bloku z cegły przy ulicy Osiedlowej. Ścisłe centrum Ciechocinka. W zasięgu 100 metrów przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 500 zł42 m² 9 164,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Makler.nieruchomosci! Twoje nowe miejsce na Bartodziejach - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, widokiem na zieleń i dużą piwnicą Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Młodocin

Młodocin,kujawsko-pomorskie

78 000 zł1 139 m² 68,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Młodocinie - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w Młodocinie, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł38 m² 8 726,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/9m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni administracyjnej 36m2 , powierzchnia użytkowa lokalu 48m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jastrzębia

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

429 999 zł1 751 m² 245,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę możliwość wyboru jednej z trzech działek w Murowańcu, z czego jedna już została sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Piaseczno

Piaseczno,kujawsko-pomorskie

164 400 zł1 370 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Działki: zapraszam do zakupu działki rekreacyjnej nad jeziorem. Na działce jest możliwość postawienia domu o określonych parametrach z przeznaczeniem użytkowania całorocznego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

119 900 zł48 m² 2 509,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Przychodzimy z propozycją mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji obok Dworca kolejowego co zapewni komfort przemieszczania się oraz obok Starówki w Inowrocławiu i tężni Solankowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

710 000 zł58 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 58,20m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras z ogródkiem, - otwartej na salon kuchni, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 70 m2. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Zazamcze, ul Toruńska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 220 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,85 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

818 000 zł71 m² 11 521,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 900 zł47 m² 8 243,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią po remoncie, położonego w dogodnej lokalizacji - Fordon (oś. Nad Wisłą). Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł35 m² 11 734,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście - 34,94 m , 2 pokoje z parkingiem Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 34,94 m , idealne pod inwestycję, położone na Starym.