dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

979 000 zł179 m² 5 469,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji,blisko komunikacji miejskiej, marketów,szkoły,przedszkola. Dom w zabudowie blizniaczej z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

475 000 zł79 m² 6 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Biuro Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 79 m , położony na działce 305 m , przy spokojnej i dobrze skomunikowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Ostrowite, powiat rypiński, gmina Brzuze. Są położone w zacisznym miejscu, delikatnie oddalonym od centrum miejscowości, na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

274 999 zł92 m² 2 982,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: mieszkanie w zabudowie szeregowej | 92 m + garaż | Ojrzanowo k. Łabiszyna | Ogródek | 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł111 m² 10 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

237 000 zł48 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzy Pokoje Rąbin Duży Potencjał informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 500 zł42 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

184 000 zł30 m² 6 168,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na parterze gotowe do wejścia informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 1 pokój. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, zaprojektowane przez architekta. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł63 m² 7 749,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jedyne takie dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Wilczak w Bydgoszczy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone na bydgoskim osiedlu Wilczak. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Lipno,kujawsko-pomorskie

590 000 zł35 169 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Komercyjna w Atrakcyjnej Lokalizacji Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki komercyjnej z atrakcyjną lokalizacją w miejscowości Lipno, woj. Kujawsko -pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzi E - tylko U nas! białe błota, ul. Centralna Na sprzedaż dom z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żurawia

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

619 990 zł82 m² 7 599,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, dwu poziomowego mieszkania w Myślęcinku. Mieszkanie ma powierzchnie 81,58 m2 i znajduje się w ostatnim budynku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie na os. Nad Wisłą - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

335 000 zł26 m² 12 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wschodnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 740 zł1 198 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1198 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 m szerokości x 48 m głębokości, położona we Włocławku, na Os. Kazimierza Wielkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 990 zł42 m² 9 499,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 145 zł59 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka Słupska

Dąbrówka Słupska,kujawsko-pomorskie

74 000 zł1 380 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (pow. 1380 m 2 ) usytuowana w miejscowości Dąbrówka Słupska, gmina Nakło nad Notecią Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1380 m 2 , której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł137 m² 5 259,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

652 902 zł88 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo budujące się osiedle domów przy ul. Żurawiej w Myślęcinku k. Bydgoszczy ani podatku pcc 2%. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mały, przytulny, piętrowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 57,53 m2 położony na działce o pow. ok. 500 m2 w miejscowości Osiek nad Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przytulna

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 559 m² 192,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Zapraszamy na rowijające się osiedle domów jednorodzinnych w Strzelcech Górnych, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż oferujemy ostatnie kilka działek budowlanych (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maćkowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł54 m² 3 152,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,60 m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Maćkowskiego w dzielnicy Mątwy w Inowrocławiu w okazyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł66 m² 9 009 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Kapuściskach! Nowoczesny 5-piętrowy budynek, mieszkania o powierzchni od 35 do 67m2. W standardzie m.in.: - łącze światłowodowe, - wideodomofon, - instalacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 34 m 2 - pokój, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł61 m² 8 770,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z osobna kuchnią na Tatrzańskim w Fordonie. Mieszkanie zostało wyremontowane. W kuchni ułożono duże gresowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł49 m² 6 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kapuściska, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Kapuściska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 140 000 zł201 m² 10 646,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 885 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 041 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł42 m² 8 789,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł30 m² 10 327,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 109 m²

Dom ze spa Duże Siedlisko i 3 stawy Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 5300 m2 , położona w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie 450 metrów od malowniczego jeziora Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł43 m² 11 217,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

298 000 zł3 320 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną! Działka o powierzchni 3320m2 położona w miejscowości Stronno gmina Dobrcz. W trakcie załatwiania warunków zabudowy. W drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 191 m² 104,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1191m z projektem Słoneczko 2 i pozwoleniem na budowę. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej, uzbrojona, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 560 zł38 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł51 m² 8 778,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i piwnicą, znajdujące się w apartamentowcu z windą na osiedlu Bajka w Fordonie Pomieszczenia: 51,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł65 m² 6 722,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście (ul. Dworcowa). Z racji niskiej kondygnacji oraz bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł64 m² 7 616,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy czteropokojowe, poddaszowe mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 (86,00m2 po podłodze) w topowej lokalizacji na trzecim piętrze w bloku z 1953 roku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 222 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Tryszczynie w gminie Koronowo. Teren położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie sadów i pól.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij