dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

4 500 000 zł1 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:44

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

Tylko W naszym biurze! Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy inwestycyjnej przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Zduny nieopodal Opery.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł33 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy w Centrum Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33m2 w zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość Powierzchnia: 2530 m2 Wymiary: 48 m x 75 m x 98 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: brak Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 (2 pokoje) o powierzchni 51,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Niepodległości, ul. Gryfa Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł86,58 m² 6 063,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 088 zł45,54 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-pokojowy o powierzchni 45,54 m znajduje się na parterze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł130,19 m² 7 642,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 130 m2 (112m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki z dala od zgiełku miasta tuż obok rzeki Noteć Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta tylko w tym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 566 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Grudziądzu przy ul. Zawiłej. Nieruchomość o powierzchni 4566 m2. Na działce znajduje się budynek murowany. Działka objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

619 050 zł4 127 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad samym jeziorem- 74m linii brzegowej. Przepiękna działka położona w malowniczej okolicy z linią brzegową.Widok na taflę, bezpośredni dostęp do jeziora, duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z loggią przy Jurasza | Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze! atuty: - duża kuchnia z jadalnią - loggia z widokiem na zieleń - bliskość terenów zielonych charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł306,40 m² 3 035,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 132.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze do sprzedaży zestaw 8 działek budowlanych w Maruszy położonych na przeciw lasu bardzo blisko Grudziądza 10 minut jazdy samochodem. Wszystkie media wodociąg , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,80 m² 9 388,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie. Jeszcze pachnie farbą! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnie 45,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 965 m2. Zielonka - Prądki, gmina Białe Błota. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 900 zł38,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ponieważ zainteresowanie działkami budowlanymi od pewnego czasu bardzo się nasiliło i zaczyna brakować terenów pod budownictwo jednorodzinne w okolicach Torunia, rynek podyktował bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji od klienta kupującego! Dobre Nieruchomości prezentują: dom w stanie deweloperskim w cenie 830tys. Zdjęcia przedstawiają dom w pełni wykończony pod klucz (dostępny za cenę 1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,49 m² 10 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie 700 metrów od Toruńskiej Starówki Lokalizacja: budynek położony w Toruniu przy osiedlu Młodych, które należy do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł30,39 m² 10 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja realizowana na bydgoskim Śródmieściu zakłada przekształcenie dawnego magazynu w nowoczesny budynek mieszkalny, który stanie się ważnym elementem rewitalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miasta I Poniżej ceny rynkowej I W trakcie wydawania decyzji o warunkach zabudowy Biuro Nieruchomości Apartament prezentuje na sprzedaż działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł167,50 m² 1 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w stanie surowym otwartym, położony w wyjątkowo spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł94,90 m² 8 914,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł83,23 m² 3 988,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na sprzedaż centrum nakła nad notecią, ul. Hallera Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 83 m , położony w ścisłym centrum Nakła nad Notecią, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł105,72 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie. Salon to otwarta przestrzeń z kuchnią ok. 36 m2., z kominkiem z rozprowadzeniem ciepła na całe mieszkanie. Kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

263 840 zł1 552 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1552 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 800 zł183 m² 6 550,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy do sprzedaży domy zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Południe we Włocławku. Atrakcyjność lokalizacji to zamknięte osiedle domów w pobliżu lasu z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 285 m² 193,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zainwestuj w działkę. W niepewnych czasach grunt to bezpieczna inwestycja. Działka w samym Murowańcu, blisko kanału. Ulica Gila. Wśród luźno zabudowanych działek. Nie ma natłoku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż przestronne M3 z możliwością przerobienia na M4 w wygodnym miejscu na osiedlu Wilczak. Mieszkanie o powierzchni 50 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny prawy) w stanie deweloperskim o pow. 120 m2 z garażem położony na oś. Miedzyń (górny taras) w Bydgoszczy. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,11 m² 6 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta dostępna tylko W pepper house! Propozycja idealna dla rodzin z dziećmi lub pod inwestycję. Atuty: - odrestaurowana kamienica! - możliwość własnej aranżacji! - okna pcv! - niski.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł8 679 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę przemysłową , inwestycyjną o nr 37/8 o powierzchni 8679 m2 usytuowaną w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł189 m² 13 492,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

O ferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący typu bungalow w Niemczu. Nowoczesna i elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł92 m² 9 010,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Drewniany dom z duszą | 5 pokoi | Przyłęki | klimat, którego nie da się podrobić Są nieruchomości, które ogląda się na chłodno. I są takie miejsca, do których wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł15 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż garaż murowany we Włocławku, osiedle Południe, województwo kujawsko-pomorskie, ul.Szczygla, osiedle Południe. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,60 m² 4 645,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokoje z balkonem + ogródek i pom. gospodarcze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 mkw, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: -.