dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

299 000 zł4 700 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Brzozowie, gmina Kijewo Królewskie. Nieruchomość o powierzchni 4700 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł20 300 m² 4,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł68,42 m² 5 378,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

mieszkanie | Szubin | 68 m2 | 3 pokoje | 1 piętro | blok | blisko Bydgoszcz | blisko trasa S5 | Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2 m2, położone na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł3 104 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację Krzysztof Nowicki   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Barcin w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł600 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja z przyjemnością prezentuje. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt weselno bankietowy o powierzchni ok. 600 m , z zapleczem noclegowym obejmującym 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,20 m² 7 572,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,20 m² 9 590,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze , czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 572 zł45,06 m² 8 734,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 20: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe dwustronne mieszkanie, położone na 1 piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,06] m to.

Szczegóły ogłoszenia

601 135 zł55,15 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka położona w Suchatówce, z dala od drogi głównej dk15, w pobliżu lasu, o powierzchni 4159 m, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł14 981 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rolna z warunkami zabudowy - 1,8 ha - Annowo, gm. Gruta, kujawsko-Pomorskie Numer ewidencyjny: 42/1, obręb geodezyjny Annowo , gmina Gruta Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przed Państwem niepowtarzalna oferta sprzedaży uroczej i zadbanej działki rod "pod Kasztanami".

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł975 m² 130,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają: działka rolna Nowe Dąbie, gmina Łabiszyn Powierzchnia: 975 m (wymiary: 22 m x 44 m) Cena: 86 zł/m cena promocyjna, ograniczona czasowo do momentu sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł180 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2. Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 400 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Prądki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1400m2 w miejscowości Prądki. Działka idealnie prostokątna, płaska o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna usytuowana w malowniczej miejscowości ostrowite koło Lipna. Działka o powierzchni 10 000 m2 z Z linią brzegową jeziora. Klasa ziemi V i VI. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem. Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w urokliwym Józefowie na sprzedaż! Józefowo, miejscowość położona w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicze tereny oddalone około 15 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,20 m² 11 991,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49,20m2 na parterze w nowym budynku. Stan lokalu bardzo dobry! Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 38,0 m2 oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych W sosnówce Marzysz o własnym miejscu na łonie natury? Oferujemy na sprzedaż dwie działki rekreacyjne zlokalizowane w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom jednorodzinny, wolnostojący w Łochowie. Powierzchnia całkowita domu 150 m2, użytkowa 126.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł862 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OSÓWIEC! IDEALNA LOKALIZACJA - 5 KM OD BYDGOSZCZY! OKAZJA CENOWA! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY SICIENKO Piękne działki budowlane, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł63,17 m² 4 589,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul.Słowackiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 63,17m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo słoneczne i posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 003 m² 283,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 3003 m2 , zlokalizowaną w Michelinie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej mpzp Powierzchnia działki 2176m2. Front działki 46,75m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam 2 niezależne kawalerki - gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania! Nowe budownictwo! bezczynszowe. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz pod zabudowę jednorodzinną Wolwark (centrum) Na sprzedaż podziałkowany teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 3100 m , położony w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Nieruchomość o powierzchni ok. 90 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy zlokalizowana w Złejwsi Małej. Powierzchnia działki: 1188 m2 Warunki zabudowy pozwalają na; - budynek mieszkalny jednorodzinny do 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Są mieszkania, które po prostu mają to coś. Wejdziesz i od razu czujesz, że tu wszystko gra od światła, przez kolory i materiały, po detale wykończenia. Dokładnie tak jest w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom 60m2 piętrowy, budowany od podstaw w 2021r, z suporeksu, bardzo solidne fundamenty, ocieplony, na działce rod Irys w Ciechocinku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł750 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Atrakcyjna działka w Osielsku przy ul. Parowy o powierzchni 750 m2 z udziałem w drodze dojazdowej w dobrej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67 m znajdujące się na II piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1988 roku przy ul. Białogardzkiej, dzielnica Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł448 m² 5 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy już 1atrakcyjną działkę zlokalizowaną na granicy miasta Aleksandrowa Kujawskiego cena jednej 135 000zł Działka ma powierzchnię : 1. powierzchnia:1228 m2 2. powierzchnia :1223 m2 sprzedana nr.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania - symbol mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Możliwa powierzchnia zabudowy do 40%, wysokość budynku do 12m, kąt.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł134,45 m² 2 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m . Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziemionna - działki pod zabudowę jednorodzinną - cicha urokliwa spokojna okolica Oferta w naszym biurze! Działki o powierzchni od 730 m2 do 1400 m2, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij