dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Prezentujemy wyjątkowy, modernistyczny dom wolnostojący, usytuowany przy głównej drodze w malowniczym Szpetalu Górnym (gmina Fabianki), z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

742 990 zł65 m² 11 499,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami w budynku z windą - Bielawy Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

369 000 zł57 m² 6 477,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu piastowskim Cena: 375 000 zł | Powierzchnia: 56,97 m | 3. piętro w 4-piętrowym bloku opis oferty: biuro Nieruchomości z dumą prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gościeradz

Gościeradz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł57 m² 3 517,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe ( 56,58 m2 ) położone w Gościeradzu (gm. Koronowo). Mieszkanie bardzo ciche, wokół pola i las, nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

466 000 zł49 m² 9 574,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne, eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Malinowskiego, osiedle Na Skarpie! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - Zapraszamy inne biura do współpracy! Nietypowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kujawska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

599 000 zł70 m² 8 560,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rodzinne 4-pokojowe mieszkanie - 69,79 m | Osiedle zamknięte z monitoringiem | Winda | Klimatyzacja lg | Komórka lokatorska Solec Kujawski, ul. Kujawska - III piętro Gotowe do zamieszkania: luty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

999 000 zł4 900 m² 203,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę W brodnicy na terenie przemysłowym Działka o powierzchni 0,49 ha znajduję się przy ulicy Sikorskiego. Na działce znajduję się dom o powierzchni o 98m2. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł247 m² 6 447,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Komfortowy dom z garażem dwustanowiskowym z dużym ogrodem i fotowoltaiką. Umiejscowiony w spokojnym i cichym osiedlu domów jednorodzinnym w Osielsku. Działka Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 900 zł31 m² 6 125,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Grunwaldzka Zapraszam do zakupu mieszkania własnościowego o powierzchni 31 m , położonego w kamienicy na terenie zamkniętym, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Calineczki

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł799 m² 369,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 799m 2 , zlokalizowanej na toruńskim osiedlu Grębocin nad Strugą przy ulicy Kresowej/ Calineczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł38 m² 4 727,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam uwadze lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku przy ulicy Dworcowej 67 w Inowrocławiu. Na powierzchnię 37,86 m2 składa się: pomieszczenie sprzedażowe 25,59 m2, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

574 000 zł64 m² 8 908,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto * Do negocjacji Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 000 zł53 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,45 m + piwnica 3,45 m (łącznie 56,90 m ) z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

759 000 zł69 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krakowska

Niwy,kujawsko-pomorskie

279 000 zł1 115 m² 250,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Działka o powierzchni 1115 metrów kwadratowych. Dla działki wydana została już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł36 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż * 36.34 * 1 pokój * Stare Miasto Gotowy, stabilny biznes działający w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Wysoka stopa zwrotu (szczegóły dla zainteresowanych). Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 900 zł54 m² 6 727,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się na 8 piętrze budynku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 53,53 m2 - salon - 16 m2 - pokój 13 m2 - sypialnia - 8 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł57 m² 7 251,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż / funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,54 m2 na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w biurze Forma Nieruchomości *** - Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana III Sobieskiego. Kompletnie wyposażone, urządzone i bezczynszowe. Opis budynku: kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

389 000 zł62 m² 6 245,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,28 mkw + przynależna piwnica 5,34 mkw, pełna własność - z gruntem i księgą wieczystą - położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koszalińska

Wilcze,kujawsko-pomorskie

261 000 zł1 088 m² 239,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż 9 kameralnych działek (nowy podział) o pow. od 961 m2 do 1 133 m2 objętych Miejscowym Planem z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ( 7 mn ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

629 000 zł95 m² 6 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Promocja do końca 2025 r., która obejmuje tylko dom o numerze 67: W ramach promocji w cenie domu kompletny system klimatyzacji, który pozwala na zaoszczędzeniu kosztów ogrzewania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 990 zł45 m² 11 797,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą - Okole Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - 26,45 m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł59 m² 9 348,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na parterze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej 19m - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

570 000 zł70 m² 8 096,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2004r. przy ul. Zbożowej na osiedlu Wrzosy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchom

Suchom,kujawsko-pomorskie

830 000 zł117 m² 7 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Suchom, gmina Cekcyn, bory Tucholskie *** Wynagrodzenie Pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa Właściciel *** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, malowniczo położona ok 200 m od jeziora Suchom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł54 m² 7 754,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry. Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, wykończonego w nowoczesnym stylu wysokiej jakości materiałami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 313,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w dogodnej lokalizacji - Osiedle Leśne (ul. Sułkowskiego ). Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koszalińska

Wilcze,kujawsko-pomorskie

242 000 zł1 008 m² 240,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 000 zł31 m² 6 076,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie dwupokojowe (pow. użytkowa 29,73m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy, na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

374 000 zł61 m² 6 131,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom z garażem i dużą działką - potencjał! Dom wolnostojący 170 m2 na dużej działce 1007 m2 nieruchomość z potencjałem, dobra lokalizacja - cisza i spokój bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

598 000 zł77 m² 7 764,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowa cena oferta na wyłączność Na sprzedaż dom piętrowy - Janikowo | Spokojna okolica | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż oferuję dom zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Janikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł35 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe Flisy to miejsce w którym natura przenika przez każdy detal, oferując harmonię i prywatność w zacisznym otoczeniu drzew i roślinności. Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

984 062 zł96 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 000 zł53 m² 13 111,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z dwoma balkonami i pięknym widokiem na rzekę Brdę położonego w centrum.