dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł192,31 m² 6 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem wewnątrz budynku. Projekt indywidualny budynku został stworzony dla osób ceniących sobie prywatność i komfort użytkowania. Dom zlokalizowany na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 300 zł48,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

2 955 000 zł1 188 m² 2 487,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł18 467 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy teren inwestycyjny na sprzedaż w Cielu, białe Błota. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł545 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł58 m² 11 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowe mieszkanie Z ogródkiem. 3-pokoje W apartamentowcu. Parter - bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł825 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Klonowica 24: historyczna Perła przy Parku Bydgoskim - Unikatowy Projekt Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową historię z nieograniczonym potencjałem biznesowym? Biuro inlok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-leśną częściowo pod zabudowę domem jednorodzinnym w spokojnej i przepięknej okolicy w Sąsiecznie niedaleko Torunia o pow. 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł233 m² 10 944,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Focus Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, bardzo przestronny i niezwykle komfortowy dom na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w Inowrocławiu, w Strefie Uzdrowiskowej A . Niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament 84 m w Centrum Bydgoszczy, 4 pokojowy , gotowy do wprowadzenia. Idealny na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 118 m² 113,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Duża działka w poszukiwanej lokalizacji miejscowości turystycznej Samociążek. Tylko w Naszym Biurze Parcela ma dość regularny kształt - bliski kwadratu. Z uwagi na wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 982 zł54,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł137 m² 6 934,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Wyjątkowy dom z garażem w urokliwej okolicy - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom z garażem w bryle budynku, zbudowany według zmodyfikowanego projektu S-gl 79.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Biuro Tara przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego typu wysoki parter o powierzchni około124m2 położonego w Janowcu Wlkp. Jest to dom do kapitalnego remontu. Remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł338 m² 19 526,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego z basenem w Rozgartach! Link do filmu! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Marzysz o ciszy, przestrzeni i bliskości natury, a jednocześnie chcesz mieszkać w dogodnej odległości od miasta? Mapa Nieruchomości prezentuje ten wyjątkowy dom w Chełmicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 980 zł85,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 €287 m² 3 466,90 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesna willa w sąsiedztwie jeziora oraz lasu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Lokalizacja: inwestycja usytuowana jest tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, ul. Popiela Chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie położone jest na cenionym Chełmińskim Przedmieściu dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72,54 m² 10 614,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,54m2 na Osiedlu Awangarda w dzielnicy Miedzyń. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł142,50 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą. Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Zapraszam. Szukasz myjni samochodowej , warsztatu, obiektu handlowego, magazynowego lub działki developerskiej Idealna oferta czeka na Ciebie w bydgoskim Fordonie. Budynki o łącznej powierzchni-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Ciechocinka przy ulicy Topolowej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną powierzchni 811m 2 położoną w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

380 016 zł46,12 m² 8 239,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł45,47 m² 3 848,69 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 45,47m2) usytuowane na poddaszu kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł17 000 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 17 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł48,10 m² 6 819,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości natalia lamkowska Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m - os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł302 m² 1 950,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Z warsztatem to idealna propozycja dla osób, które potrzebują miejsca pod działalność gospodarczą przy swoim domu. Dom z garażem znajdują się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł594,90 m² 2 101,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 176 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej - Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Szynych, w gminie Grudziądz, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł220 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu do prowadzenia swojego biznesu? W doskonale skomunikowanej lokalizacji w nowoczesnym budynku? A do tego na parterze? Jeśli tak, zadzwoń?   Zapraszam również na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł111,10 m² 7 200,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej.