dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 748 ogłoszeń

1 600 000 zł3 720 m² 430,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym biznesie w branży turystycznej? Oferuję gotowy, funkcjonujący ośrodek rekreacyjny w miejscowości Skrzynki (gm. Baruchowo). Położony bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 217 m² 101,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Olimpin (w pobliżu Stadniny Koni Olimpia ) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1217 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 71 metrów zlokalizowane w centrum miasta z miejscem parkingowy na terenie ogrodzonym (osiedle Leśne - Bielawy) Komfortowe Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku z 1975 roku na bydgoskich Wyżynach. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób chcących bezpiecznie ulokować kapitał lub w przyszłości wybudować własny dom w spokojnej, malowniczej okolicy. Lokalizacja: na sprzedaż działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, o pow. 3014 m2. Położona jest w Małej Cerkwicy, gmina Kamień Krajeński. W swojej ofercie posiadamy działkę, położoną w Małej Cerkwicy, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł321 m² 7 940,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Oferta w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż prezentujemy Dom jednorodzinny z lokalem usługowym w Lisim Ogonie. Dom w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł118 m² 13 550,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Luksusowy Apartament na Osiedlu Paryskim 2 Tarasy, 2 kom. lok. , miejsce parkingowe, 5 Pokoi, 118 m2, 1 599 000 zł Powierzchnia użytkowa : 118 m Piętro : 4 Układ pomieszczeń : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł306 m² 1 892,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Nieruchomość w stanie surowym (pow. użytkowa 158m2, pow. całkowita 315 m2) usytuowany na działce o pow. 1493m2 w miejscowości Mochle, gm. Sicienko. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł860 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Olimpin pod zabudowę jednorodzinną. Kształt zbliżony do kwadratu, wjazd od strony wschodniej. Dojazd ulicą utwardzoną. Media: woda i prąd w drodze. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkowe działki w Swiątkowicach Gmina Baruchowo - idealne pod pod zabudowę mieszkaniową z aktualnymi warunkami zabudowy link do prezentacji nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 w Śródmieściu. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, w pobliżu lasu w Kruszynie Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł759 m² 276,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka w Przyłękach, powiat bydgoski, gmina Białe Błota wielkość: 759 m2. Niezalesione, płaska, dojazd drogą gminną. VI klasa ziemi. Media: prąd - jest przy działce Woda - jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,33 m² 5 680,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,33 m , położone na 2. piętrze zadbanego bloku w Świeciu. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,89 m² 12 004,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Nowa cena: 899.000zł (do rozsądnej negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,89m2 znajdujące się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 249 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Zawada powiat Świecki. Prezentowana działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł8 000 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Machdom Invest Nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Lasoty gmina Rogowo o pow. 0,8000m2 w cenie 69 000,00 w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł35 300 m² 56,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamość. 3,5 ha. Jest plan zagospodarowania terenu. Przewiduje wydobycie żwiru ( jest koncesja ) a po zakończeniu na rekreacje i mieszkaniówkę. Teren idealny na zamknięte osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 290 zł53,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł32,80 m² 9 420 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,8m2 , położone na parterze w odnowionej, zrewitalizowanej kamiennicy w samym sercu Bydgoszczy - Śródmieściu. To.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł79 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

305 999 zł58,20 m² 5 257,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 58,20 m , położonego na parterze w samym centrum Włocławka, przy ul. Bojańczyka 20/22. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł1 107 m² 600,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana toruń - rudak osadnicza! Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1107 m2 w cenie 600 zł/ m2. Działka w sąsiedztwie nowo powstałych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł81,18 m² 7 945,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 m²

Ostatni segment W inwestycji kto pierwszy, ten pije kawę na własnym tarasie! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe. Brzmi jak dom? Bo to jest dom tylko.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł12 100 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,21 ha ( 12 100 m 2 ), klasoużytek lsv, usytuowaną w województwie kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dobre Nieruchomości polecają Piękny dom bez nakładów finansowych na sprzedaż w Bydgoszczy na Bartodziejach. Powierzchnia mieszkalna domu to 110m2 powierzchni użytkowej na działce 670m2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 675 m² 190,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni: 2675 m2. - działka o pow. 1051 m2 - zadrzewiona - Działka o pow: 1624 m2 - zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 9125 m2 położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domek całoroczny, działka 300m2, woda całoroczna, bydgoszcz Cudna działka na 300 m2, tutaj można odpocząć , zrelaksować się , każda roślina uzupełnia drugą, każde drzewo pełni przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł115,16 m² 2 770,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł146 m² 9 582,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy parterowy dom z garażem w centrum Ciechocinka- wykończony i umeblowany - do zamieszkania. Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, parterowy, oddany do użytku w 2022r. położony.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 003 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Osowiec gmina Sicienko. Działki o powierzchniach 1003, 1015m2 położone przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60,37 m² 7 454,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ostatni dom na osiedlu na sprzedaż - murowaniec, gmina białe błota! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Murowaniec.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,19 m² 7 184,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży urządzonego, przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,19 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł104,83 m² 15 835,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament klasy premium z imponującymi tarasami w Perłowej Dolinie Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m , położony na czwartym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z dostępem do mediów w Toruniu przy ul. Rudackiej o łącznej powierzchni 3659 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Istniej możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

444 399 zł36,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026