dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

650 000 zł596,79 m² 1 089,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Kamienica przy głównej ulicy w Więcborku Charakterystyka: budynek mieszczący pomieszczenia mieszkalne, usługowe (cukiernia) oraz produkcyjne z zapleczem magazynowym. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54,70 m² 13 510,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Osiedlu Leśnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Wojskowego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w centrum Bydgoszczy - ul. Garbary. Kompaktowe studio o powierzchni 30 m w nowej inwestycji z 2022 roku. Mieszkanie aktualnie wynajmowany na długi termin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży urokliwą działkę o powierzchni 6800 m2 , położoną w Dąbrowie Chełmińskiej - Otowice. Dojazd do posesji drogą asfaltową położona u zbiegu ulic Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 332 m² 712,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Funkcjonalny obiekt produkcyjno - magazynowo - mieszkaniowy w m. Pluskowęsy gm. Kowalewo Pomorskie w sąsiedztwie Drogi Krajowej nr 15. Kowalewo Pomorskie to gmina bardzo dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł53,71 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! centrum miasta- nowczesna inwestycja! Studio o powierzchni 54 m - jasna, otwarta przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 420 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację. Nowicki Wiktor Nieruchomości Apartament Tel.   Na sprzedaż dwie działki w Gąbinie o powierzchni 3478mkw. i 3420 mkw. Ukształtowanie terenu płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1324m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 024 m² 41,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3024 mkw, w kształcie prostokąta o bokach około 65 m x 46,5 m, położona w miejscowości Kąty Kolonia, gmina Brześć Kujawski, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w bliskiej odległości od centrum miasta. Warząchewka Polska to atrakcyjna lokalizacja z uwagi na bliskie otoczenie lasu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 695 m położona w miejscowości Czarne Błoto. Nieruchomość usytuowana jest w cichej okolicy, bezpośrednio przy lesie, co sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż atuty: * Lokalizacja w ścisłym centrum * Funkcjonalne mieszkanie na parterze * Parking przed oknem z wyjazdem na główną ulicę * Atrakcyjna cena * Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

232 900 zł53,01 m² 4 393,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie parter Grudziądz | mieszkanie blisko parku Grudziądz | mieszkanie do odświeżenia |.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł13 000 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych położonych w miejscowości Mościska, o łącznej powierzchni 13 000 mkw. Nieruchomości zlokalizowane są w malowniczym otoczeniu jezior Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 160 zł76,56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, wśród pól uprawnych, bez bezpośrednich sąsiadów. Nieruchomość znajduje się około 15 minut spacerem od Jeziora Szczytnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - leśnej z możliwością wykorzystania jako rekreacyjnej o powierzchni 7360mkw. o wym. 65x113m. Działka jest płaska, a w części zalesionej lekko pochyła,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 045 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp w Szewie gm. Kowalewo Pomorskie Działki budowlane z możliwością zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych Jeśli marzy Ci się przytulny, własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł620 m² 2 580,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Atrakcyjna nieruchomość z domem i halą - Idealna inwestycja z dochodowym najmem! Możliwość rozsądnej negocjacji ceny. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2700mkw. i wymiarach około 47,5 x 57m w Rogowie. Nie trzeba załatwiać warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne działki budowlane w Osielsku o powierzchni 931 m 2 oraz 1233m 2 objęte mpzp. Wymiary działki: 29 (długość) x 32 (front działki). Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 261 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34 899 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 3,4899 ha położona w Wilkostowie (gmina Aleksandrów Kujawski) z dostępem do drogi asfaltowej. Działka składa się z ziemi klasy V i VI.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok tradycji z nowoczesnością. Ten piękny dom, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł5 800 m² 163,62 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na obrzeżach Łabiszyna od 688 m2. Media w drodze. Na sprzedaż działka z kompletem mediów przy samej działce. * powierzchnia calkowita: 1313 m2 (dzialka nr.3). * wymiary 29m.

Szczegóły ogłoszenia

160 455 zł1 689 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka położona w miejscowości Turzno. Działka położona jest w samym centrum miejscowości jest uzbrojona w prąd i wodę przy samej granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 925 zł27,14 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomości Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową w sercu Bydgoszczy, położoną zaledwie kwadrans spacerem od Starego Rynku. Kameralny, 6-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Strzelewo blisko Zielonczyna z dostępem do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 4 budynków wolnostojących. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł37 108 m² 107,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 37 108 m2 położona w Głuchowie. Dojazd drogą asfaltową. Sieci wodociągowa oraz telekomunikacyjna przebiegają przy granicy nieruchomości. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł96,33 m² 4 879,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 96,33 m + działka 1500 m | Kończewice | blisko Torunia Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w miejscowości Kończewice, gmina Chełmża,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł2 394 m² 1 232,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 431 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu interesującą ofertę inwestycyjną nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z budynkami biurowymi o łącznej powierzchni użytkowej budynków 2394m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 100 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 1100m2 działki zabudowanej starym spichlerzem. Obiekt można odrestaurować i przebudować pod agroturystykę bądź inną działalność. Działka jest płaska, niezalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szpetal Górny | Gmina Fabianki | Kujawsko-Pomorskie Spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta idealne miejsce na dom lub inwestycję Na sprzedaż dostępne są cztery działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł3 140 m² 59,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (wz - prawomocne) Otoczenie działek niezabudowanych, zalesiona z trzech stron tworząc to miejsce enklawą ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność przedstawić dom o powierzchni użytkowej ponad 100 m w stanie deweloperskim. Klasyczna bryła budynku z dwuspadowym dachem pokrytym czarną, kwadratową dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 247 m² 186,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamczysko. Polecam urokliwą działkę budowlaną z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,50 m² 10 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | 57,5 m | Zamknięte osiedle Biuro Nieruchomości mko z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.