dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,00 m2 położone na piątym piętrze bloku z 2019 roku, znajdujące się na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Wyżyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

397 000 zł60 m² 6 616,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż * 3 pokoje * Na Skarpie Mieszkanie oferuje ładny widok na pobliski las, który wprowadza spokojną i naturalną atmosferę. Pomimo że wymaga remontu, układ pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

119 000 zł536 m² 222,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 536 m , położona na terenie rod w Prądocinie (chmielniki). Działka zadbana, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Skłodowskiej-Curie, bezpośrednio nad Balatonem, w jednej z najbardziej cenionych części bydgoskich Bartodziejów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Chełmno,kujawsko-pomorskie

310 000 zł48 m² 6 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: spokojne i zielone osiedle Kopernika w Chełmnie Bardzo jasne wnętrza Układ z możliwością powrotu do pierwotnego rozkładu 3 pokojowego.Mieszkanie wymaga remontu generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł2 844 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum z widokiem na Zamek Golubski - powierzchnia 2844 mkw - przeznaczenie 9mn - teren zabudowy jednorodzinnej - działka objęta mpzp - Uchwała Nr XIV/103/2003 Rady Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - przestronna kawalerka na Osiedlu Leśnym Świetna lokalizacja, cisza i ogromny potencjał aranżacyjny! Jeśli marzysz o mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

407 500 zł62 m² 6 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | (62 m całkowite) 56 m użytkowe | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Toruń,kujawsko-pomorskie

769 000 zł69 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów - ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Oferta skierowana do poszukujących mieszkania gotowego do wprowadzenia, wykończonego w nowoczesnym stylu wysokiej jakości materiałami. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

345 000 zł49 m² 7 025,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż przestronne Mieszanie na wysokim parterze w bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową o powierzchni 45,88m2 Nieruchomość znajduje się na osiedlu Sady ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł40 m² 12 872 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym bloku na popularnym Osiedlu Avia w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Makler poleca: na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Łochowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z malowniczymi widokami oraz bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

421 974 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa świetna inwestycja na bydgoskich wyżynach! mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,46 m2 w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na Jakubskim Przedmieściu w Toruniu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

574 900 zł119 m² 4 814,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom do wykończenia Z ogromnym potencjałem na urokliwej działce W rynarzewie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w podbydgoskiej miejscowości Rynarzewo, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 63. Pułku Piechoty

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł64 m² 9 188,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,10 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły przy ul. 63. Pułku Piechoty w Toruniu. Budynek z 1993 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

890 000 zł144 m² 6 180,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Brodnica urokliwy komfortowy dom z wyposażeniem w dobrej lokalizacji, natura i przestrzeń. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

799 000 zł255 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom - dworek w stylu ziemiańskim położony w Piotrkowie Kujawskim, w powiecie radziejowskim, województwie kujawsko-pomorskim. Reprezentacyjny dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł27 m² 14 794 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Klimatyczna kawalerka na Urzeczu - 26,7 m2 nowoczesnego stylu w wyjątkowej lokalizacji z widokiem na rzekę! Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone ze smakiem w jasnych, ciepłych beżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł48 m² 10 206,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | 48,5 m | 9. piętro | Balkon | Szwederowo, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

799 000 zł312 m² 2 560,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:952 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy funkcjonalność z przestrzenią do odpoczynku. Dom o przemyślanym układzie wnętrz położony jest na działce w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żałe

Żałe,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł204 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestora, który chce kupić mieszkanie z solidnymi najemcami. Mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł57 m² 9 277,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku 52,6 m użytkowe / 57 m całkowite Bydgoszcz - Czyżkówko | cicha, zielona okolica | gotowe do wprowadzenia Housing Market prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł74 m² 11 564,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokoje na parterze dwupiętrowego apartamentowca o powierzchni całkowitej 73,49 m2 z dużym balkonem, komórką lokatorską oraz dodatkowo duży garaż 22,75 m2 i zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł66 m² 8 786,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 66,01 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 133 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł46 m² 9 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Idealna propozycja zarówno dla rodziny , jak i inwestorów pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 449,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Miłachówek

Miłachówek,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 100 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą działki rekreacyjnej nad urokliwym Jeziorem Głuszyńskim gdzie jest strefa ciszy. Powierzchnia: 1100m2 Infrastruktura: działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej ok.140m2 REZERWACJA ,podpiwniczony.Podstawowy materiał budowlany to cegła i bloczki betonowe.Wybudowany w 1978 roku.Budynek jest ocieplony 15cm warstwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Dom w cenie mieszkania 6642/m2. Ogromnym atutem tego domu jest jego lokalizacja - nie przy głównej ulicy, spokojna alejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Chełmno,kujawsko-pomorskie

250 000 zł51 m² 4 937,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,63 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Klasztornej w Chełmnie. Cena: 250 000 zł. Układ pomieszczeń: korytarz, aneks kuchenny, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł54 m² 7 402,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokoje w cenie 2 (jeden pokój gratis) Rewelacyjna lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie wyjątkowo jasne i przestronne. Duże przestrzenie zarówno za oknami jak i wewnątrz.