dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 13 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w rewitalizowanej kamienicy w pobliżu centrum. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł120 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Murowańcu w zabudowie bliźniaczej bardzo dobra lokalizacja blisko przedszkole, żłobek, dino, żabka, a także komunikacja miejska. Tereny spacerowe, las.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 335 m² 93,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wituni, koło Więcborka! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1335 m , 1353 m oraz 1500 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 800 zł27,14 m² 12 925,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie - kawalerka o łącznej powierzchni 27,14 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 27,14 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi kw! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy, niedaleko centrum Bydgoszczy. Przedmiotem oferty są dwa mieszkania - każe.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł2 011 m² 452,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym piękna działka, kameralna ulica. W pobliżu lasu. Do sprzedaży działka budowlana na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,50 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze, o powierzchni 45,50m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł300 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:105 m²

Kamienica o powierzchni 300 m2 w samym centrum Grudziądza składająca się z wynajmowanego lokalu użytkowego na parterze o powierzchni 72 m2 i wolnych lokali mieszkalnych na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł272 m² 14 338,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Dom nad brdą - 30 M własnej linii brzegowej W smukale Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Smukale niezwykłej dzielnicy Bydgoszczy. To absolutnie unikatowa lokalizacja w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł141,30 m² 3 184,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom wolnostojący w gminie Dobrcz w stanie surowym zamkniętym z czterema oddzielnymi sypialniami i łazienką na piętrze. Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł116,01 m² 4 827,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 116m2, położonego na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Kościuszki w Toruniu. Lokal składa się z: - kuchni z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł614 m² 5 781,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka pod budowę domu lub domów z własnym lasem w Drzewcach Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł980 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta, także dla developera! Biuro Tara oferuje na sprzedaż 8 działek budowlanych położonych w Wolicach (gmina Barcin) blisko miasta. Działki o następujących powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł946 m² 5 708,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek przygotowany pod działalność edukacyjną. Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z: - budynku głównego o powierzchni 946 m/2 - kategoria zl III Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 049 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa złożona z dwóch niezabudowanych działek o łącznej pow. 6049 m2 (811 m2 + 5238 m2) położona w Małym Rudniku gmina Grudziądz bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł362 m² 6 325,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy w centrum Nakła nad Notecią usytuowanej przy samym rynku miasta. Budynek posiada dwa poziomy. Parter to trzy pomieszczenia handlowo-usługowe. Obecnie działający.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 250 m² 209,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 1250m2! Działka położona : -w centrum Zielonki -przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł2 460 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Inowrocław ul. Rzeczna - działka budowlana w cichej spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,94 m² 2 670,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny! Oferujemy lokal usługowy o łącznej powierzchni 44,94 m , składający się z: 31.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł820 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasza oferta to pięknie położony kompleks działek w miejscowości Szubin Wieś w pobliżu Szubin. Usytuowanie tej kolonii działek predysponuje ją do inwestycji w zaciszne i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł101 m² 2 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. ? bycz | Gmina Piotrków Kujawski ? nowa niższa cena zeszliśmy aż O 15 000 zł! ? siedlisko, które daje więcej niż dom To.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Nieruchomość ta stanowi idealną propozycję dla osób, które chcą mieszkać daleko od miasta, cenią sobie życie na całkowitym odludziu i poszukują sielskiego spokoju z dala od sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy tereny podzielonego na 4 sąsiaducjące ze sobą działki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł383,60 m² 4 950,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Wyjątkowa rezydencja z linią brzegową Drwęcy niezwykła nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, przestrzeń, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny. To jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,10 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł4 123 m² 124,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość obejmująca dużą działką budowlaną o powierzchni 4123 m , położoną w Różankowo- świerczyny gmina Łysomice z wydanym pozwoleniem na.