dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, rubinkowo III, ul. Prejsa 3. Rubinkowo III to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

822 795 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

887 260 zł81 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł59 m² 6 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 827 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Osie,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 970,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przytulne i zadbane mieszkanie z garażem w Osiu! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Osiu miejscowości cenionej za spokój, bliskość natury, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staroszkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 350 000 zł350 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kamienica położona w Bydgoszczy w cichej dzielnicy miasta, zawiera 8 mieszkań, wszystkie są wynajmowane na umowach cywilno prawnych. Budynek utrzymany w stanie dobrym. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Międzyrzecze

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł600 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rekreacyjna z domem całorocznym 70m2, dom po kapitalnym remoncie, dach wyremontowany (dodatkowo odeskowany + membrana wysokiej klasy Dorken maxx X) okna velux z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł42 m² 7 997,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko W biurze makler! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje , w wieżowcu na 3. piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Plac Zamkowy

Żnin,kujawsko-pomorskie

834 000 zł180 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok 180 m2, powierzchnia mieszkalna 120m2, gdyż dom jest 3 kondygnacyjny, gdzie pierwsza z nich to piwnica (60 m2) która sprawdzi się na przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 049,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zawarta umowa przedwstępna Słoneczne, ustawne 3 pokoje, ul. AL. Mickiewicza Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł60 m² 9 315,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł25 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 25,37m2 położona na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 460 zł43 m² 14 206,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

76 000 zł400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł53 m² 9 553,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze budynku, oddanego do użytku w 2014 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

522 165 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wąska

Drzewce,kujawsko-pomorskie

119 900 zł325 m² 368,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - działka rod słoneczna polana - drzewce K. Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Drzewce, na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowoczesnego, eleganckiego mieszkania 2-pokojowego z ogródkiem, położonego w Bydgoszczy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

739 000 zł55 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i lubianych lokalizacji w Bydgoszczy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze budynku wybudowanego z cegły, położonego na spokojnym zamkniętym osiedlu Zieleniec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 020 818 zł87 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie czteropokojowe (86,51m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł41 m² 3 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania blisko Centrum? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej 86 jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych ulic Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Służewo-Pole

Służewo-Pole,kujawsko-pomorskie

169 000 zł63 m² 2 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:637 m²

Mam przyjemność zaprezentować ciekawą ofertę sprzedaży domu w budowie o pow. 63m, znajdującego się na działce nr 794/10 o pow. 637m. Wydane są warunki zabudowy. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 783 zł36 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł187 m² 7 980,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą energooszczędnego domu z przydomową oczyszczalnią ścieków i gruntową pompom ciepła w Kobylarni. Informacje O działce: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

312 500 zł58 m² 5 402,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ogłoszenie sprzedaży przestronnego mieszkania do generalnego remontu, przy ul. Drzymały w Toruniu. Lokal znajduję się na 1 piętrze w niskim bloku z 1930 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Gawin,kujawsko-pomorskie

550 000 zł124 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom znajduję się przy jeziorze Ługowiska w miejscowości Uklejnica w województwie kujawsko - pomorskim - oddalonej o ok 8 km od Chodeczy! Idealne miejsce dla osób pragnących kochających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 399 999 zł331 m² 4 229,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 234 m , zlokalizowany w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim, gminie Świecie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

694 000 zł114 m² 6 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe dla dużej rodziny osiedle Sady | Inowrocław Anna Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, starannie wykończonego mieszkania dwupoziomowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł54 m² 4 190,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 688 zł37 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe (36,72m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 379 000 zł86 m² 16 034,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopokojowe (25,00m2) na parterze piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 280 000 zł251 m² 5 099,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu. Przestrzeń, funkcjonalność, okonomiczność i wiele innych cech tej nieruchomości, by ta stała się Twoim miejscem do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł3 884 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym przedstawić ofertę sprzedaży kompleksu 3 działek o powierzchni łącznej 3884m2 położonej w Czarnym Błocie. Poszczególne powierzchnie działek: - 1294m2 - 1297m2 - 1293m2 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jakich mieszkań klienci poszukują najczęściej? Dwupokojowych, nie za dużych - do 40 mkw, na 1. lub 2. piętrze bloku 4-piętrowego, z balkonem, z jasną kuchnią, z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 20 m - Leśne, ul. Poniatowskiego Na sprzedaż jasna, przytulna kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 2. piętrze w bloku z ogrzewaniem miejskim.