dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

139 900 zł1 339 m² 104,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1339 m , przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł159 m² 8 103,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Kupujący zwolniony Z opłaty 2% pcc Prezentuję na sprzedaż nowy dom parterowy z jednostanowiskowym garażem wyposażony "pod klucz", położony w miejscowości Czarne Błoto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowa niższa cena. Rozbiórka tylko w własnym zakresie kupującego. Dom do kapitalnego remontu lub wyburzenia jak kto woli, w Białych Błotach. Liczy się lokalizacja. Prowizję biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 4. piętrze w sercu Bydgoskiego Przedmieścia. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 192 zł53 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

251 000 zł1 000 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 600 000 zł770 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Na obrzeżu miasta, w gwarantującym spokój dystansie, a jednocześnie zapewniającym sprawną komunikację do centrum usytuowana jest wyjątkowa rezydencja. Przestrzenny i wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeżewice

Jeżewice,kujawsko-pomorskie

58 000 zł869 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka z kameralnego kompleksu w miejscowości Jeżewice (gmina Łabiszyn) tylko 20 minut od Bydgoszczy. Pozostałe działki z tego podziału zostały już sprzedane, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 067 764 zł98 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małe Łąkie

Małe Łąkie,kujawsko-pomorskie

390 000 zł12 150 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Oferta, którą mam przyjemność prezentować, to piękna nieruchomość z linią brzegową i lasem, z możliwością posadowienia domu całorocznego lub nawet trzech domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koronowska

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł152 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 622 m²

Wolnostojący, czteropokojowy dom z poddaszem użytkowym (128,70m2 powierzchni użytkowej + 23,2m2 garaż ) z 2015 roku, według projektu z147, położony w Żołędowie pod Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 081,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 500 zł48 m² 10 711,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,30 m , położone na 1. piętrze w niskim budynku z 2007 roku, na cenionym osiedlu Wrzosy przy ul. Zbożowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

668 000 zł53 m² 12 532,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubcza

Lubcza,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł185 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:23 600 m²

Na sprzedaż przedstawiamy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 157 m2 wraz ze stajnią angielską na 10 koni i sporym terenem na padoki i pastwiska (łączna wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szelburg-Zarembiny

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

649 000 zł110 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 110 m , położony na osiedlu Bajka, na dużej i pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł36 m² 13 133,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Prostej 37, w samym centrum Starego Miasta w Toruniu w jednej z najbardziej prestiżowych i najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

132 000 zł57 m² 2 327,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł135 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 805 m²

Rezerwacja. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

597 809 zł56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł61 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

594 898 zł54 m² 11 020,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Kwiatowa

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

4 999 000 zł176 m² 28 451,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 255 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży rodzinnej posiadłości obejmującej działkę o łącznej powierzchni 1,1255 ha, na której znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

329 000 zł4 101 m² 80,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Czarnowie - idealna inwestycja! Oferujemy atrakcyjne działki zlokalizowane w miejscowości Czarnowo, jedynie 8 km od granic Bydgoszczy i 20 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

1 140 001 zł143 m² 7 966,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż energooszczedny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 753 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

710 173 zł65 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

705 994 zł60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł5 839 m² 145,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,5839 ha - 5839 m2 - składający się z ziemii klasy ivb. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł106 m² 6 126,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom w typie bungalow ( pow. 106,1 m2) usytuowany w Otorowie, około 4 km od granicy z Bydgoszczą. Jeśli szukają Państwo ustronnego miejsca, położonego w cichej okolicy (bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gagarina - 4 pokojowe z osobną kuchnią na 1 piętrze - od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 62 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł38 m² 9 867,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5m 2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach w Bydgoszczy przy ul. Żmudzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł54 m² 5 204,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 49m + powierzchnie przynależne, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

794 000 zł90 m² 8 812,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 130 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek o powierzchni od 650 m2 do 2999 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

950 000 zł177 m² 5 379,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą o powierzchni 176,6 m (w tym garaż 17,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 001 zł120 m² 6 452,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boluminek

Boluminek,kujawsko-pomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ekonomiczny przestronny dom dla dużej rodziny lub dwurodzinny - wolny od zaraz! oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż przestronny dom z pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

869 900 zł79 m² 11 053,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogniowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

489 000 zł106 m² 4 591,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Eleganckie mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106,49 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 13,81 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

929 000 zł301 m² 3 086,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej, położony na bydgoskim Miedzyniu, o powierzchni użytkowej 123,73 m (po rozbudowie) oraz powierzchni całkowitej ok. 301 m , usytuowany na.