dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

482 650 zł1 379 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1379m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł23 974 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dąbrowa, gmina Kamień Krajeński Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,3974 ha, położoną w malowniczej spokojnej okolicy, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł19 000 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czarnowo. Teren komercyjny, usługi, handel, mieszkaniówka. Przylega do drogi nr 80 Bydgoszcz - Toruń. . Jest plan zagospodarowania terenu - dwa wjazdy. Wymiary: ok. 75m x ok. 233m. Wzdłuż ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,19 m² 9 379,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu apartamentu na Miedzyniu. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego segmentu składającego się z zaledwie 4 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł121 210 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, gdzie cisza ma swoją własną melodię, a przestrzeń daje prawdziwe poczucie wolności. W sercu malowniczego Jaworza, w powiecie wąbrzeskim, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Inwestycja w sercu Bydgoszczy mieszkanie 82,6 m z potencjałem podziału na 3 kawalerki! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m z piwnicą wielkości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

366 750 zł1 467 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożna działka w Łochowie spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu do życia! Jeśli szukasz miejsca, które łączy uroki życia blisko natury z nowoczesnymi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł360 m² 4 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł188,56 m² 5 298,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:454 m²

Małgorzata Biskup   Na sprzedaż - tylko w naszym biurze nietuzinkowa propozycja dla inwestora lub rodziny wielopokoleniowej. Budynek wielorodzinny częściowo podpiwniczony z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,66 m² 8 523,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,6 m , położony na działce 300 m w atrakcyjnej części Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 752 m² 170,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Działka Budowlana w Otorowie Twój Wymarzony Dom pod Bydgoszczą Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie spokój natury łączy się z szybkim dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 050 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działki położonej w Pędzewie przy granicy z Górskiem gm. Zławieś Wielka Powierzchnia działki: 1050m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w spokojnym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 073 m² 353,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja deweloperska nad jeziorem w centrum Kruszwicy Zaawansowany projekt mieszkaniowy 15 lokali, doskonała lokalizacja | stan do dokończenia Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom 3-pokojowy 80 m z dużym zapleczem gospodarczym blisko jeziora Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , składający się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł132,51 m² 5 275,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

! oferta tylko w Pepper House! Dom wolnostojący w Barcinie! Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości prezentuje elegancki i komfortowy apartament dwupoziomowy z lokalem użytkowym, o łącznej powierzchni 141 m , położony w samym sercu Inowrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 064 m² 605,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli marzysz o porannej kawie z widokiem na pływające japońskie karpie Kojo, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, to jest miejsce dla Ciebie! To przestrzeń, w której można zwolnić,.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł897 m² 70,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Komratowo gm. Gąsawa o wymiarach 897 mkw. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 066 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 100 m , położony na przepięknej działce o łącznej powierzchni 6066 m . Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Jarantowice gm.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł50 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę nad jeziorem Cielęta w miejscowości Szczuka koło Brodnicy sprzedam. Działka położona jest na opadającym w stronę jeziora i pobliskich stawów stoku o różnych kącie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 46,6 m , położony na parterze i składa się z 2 pokoi o pow. 10,80 m i 18,30 m ; kuchni o pow. 7,60 m ; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

! dom jednorodzinny 60m2 murowaniec! atuty: - budynek w technologii murowanej! - okna trzyszybowe! - niskie koszty utrzymania! - standard deweloperski! charakterystyka: dom 60 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona blisko centrum Raciążka o powierzchni 3172 m 2. Działka położona przy gminnej drodze utwardzonej w odległości 600 metrów od szkoły , urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 239 m² 37,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej. Lokalizacja Omawiana nieruchomość położona jest w miejscowości Iwiec, gmina Cekcyn. Znajduję się w odległości około 18 km od Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

103 200 zł1 720 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę o powierzchni 1720m2 w Miejscowości Krążkowo koło Nowej Wsi Wielkiej. Zapraszam do kontaktu: tel.   Hanna Jurska Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,48 m² 8 696,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (50,5m2) znajdujące się w bloku na parterze na Osiedlu Leśnym. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 000 zł40,50 m² 10 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania w nowym budownictwie z 2024 na Glinkach! Mieszkanie 40,50 m 2 z dużym balkonem na drugim piętrze w bloku. Budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł475,16 m² 4 840,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **oferta dla inwestorów** Kamienica przy ul. Stromej 3 w Toruniu to doskonała okazja dla inwestora szukającego stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: marzysz o własnym kawałku raju? Odkryj działki rolne z warunkami zabudowy w Warząchewce, w sercu Kujawsko-pomorskiego! Te wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 200 zł996 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na staw w Prądkach! opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Prądki, gmina Białe Błota - 12km od Bydgoszczy. W okolicy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

224 640 zł1 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1248 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż działki budowlane , położone w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działki w 2008r miały wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 543 121 zł66 030 m² 23,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwych działek położonych we wsi Wioska, gmina Skępe W ofercie mamy 21 działek Łączna powierzchnia działek 6,6030 ha Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dobre Nieruchomości polecają solidny, przestronny dom o powierzchni 200 m na dużej działce 2 000 m . Pompa ciepła, fotowoltaika. Cicha, zielona okolica przy lesie. Budynek z lat 90.,.

Szczegóły ogłoszenia

2 431 000 zł12 216 m² 199 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Cierpicach, zaledwie 6 km od granic Torunia. To propozycja dla inwestora, który szuka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem i klimatyzacją na III-Piętrze w budynku z windą z 2025 roku w centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia