dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 748 ogłoszeń

1 600 000 zł622,32 m² 2 571,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę skierowaną do osób pragnących połączyć miejsce zamieszkania z przestrzenią na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł53,60 m² 4 272,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność biura nieruchomości prestige Na sprzedaż prezentujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 003 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł246,22 m² 6 457,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 961 m²

Oferta sprzedaży domu - dziennice (okolice Inowrocławia) Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o przemyślanym układzie funkcjonalnym, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. Po podłodze nieruchomość ma 33,32m2!.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 920 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu dzia ł ki znajduj ą cej si ę w Zbicznie w odleg ł o ś ci ok. 270 metrów od Jeziora Łą ki. Nieruchomo ść sk ł ada si ę z dwóch dzia ł ek o łą cznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,54m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł10 831 m² 156,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1,0831 ha Odolion gmina Aleksandrów Kujawski ul. Elizejska z aktualnymi warunkami zabudowy Link do prezentacji nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 826 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek w Złotorii. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Sprzedaż pojedynczo lub razem. Powierzchnia działek 1826 mkw, 2323 mkw oraz 2866 mkw. Kształt i wymiary na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

389 990 zł38 m² 10 262,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł211,14 m² 4 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, umeblowany, jeszcze niezamieszkały! Polecam dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym w Wymysłowie w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 211 m² 622,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3211 m , zlokalizowana przy ul. Obwodowej na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu w Tarkowie Dolnym! Działka o powierzchni 952m2 położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz innych działek o takim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz idealnego miejsca dla siebie na lata? Marzysz o wybudowaniu domu w rozwiniętej okolicy pod miastem? Marzysz o własnym domu zaprojektowanym bezpośrednio pod Ciebie? bingo! Dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 działki po 1003 m w Jarużynie nieopodal terenów leśnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 945 m² 77,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jezioro Wolskie działka budowlana 1929m2 (38mx50m) 600 metrów od jeziora super miejsce na wsi ale bez sąsiedztwa gospodarstw rolnych działka położona w sąsiedztwie innych nowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 185,6 m w pięknej stuletniej kamienicy przy ul. Kilińskiego we Włocławku. Do mieszkania przynależy murowany garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. Działka 397m2. Wewnątrz- stan.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Agata   Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana kilka kilometrów od Łabiszyna. Działka położona przy ścianie lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł22 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuje Państwu idealna działkę pod inwestycję o powierzchni 2,24 ha z możliwością podziału na mniejsze parcele. Położona w dogodnej lokalizacji, działka znajduje się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż łąk w miejscowości Dąbrówka, gm. Kamień Krajeński 1,8 ha - idealna okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1,8 ha, oznaczoną jako łąki. Grunt klasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu | mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie ma łącznie 50 m powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł60,70 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje - 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław - 1000 metrów -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- do sprzedaży mamy w ofercie 4 działki budowlane o powierzchni 1171, 1295, 1330 i 1000 m2. - działki znajduje się w cichej I spokojnej okolicy - W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,45 m² 9 915,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikat na leśnym 65m , blok Z cegły, 1. Piętro I parking za szlabanem Szukasz mieszkania na Osiedlu Leśnym? Doskonale wiesz, że znalezienie tutaj metrażu powyżej 65 m na idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł725 m² 135,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecamy na sprzedaż! Wtelno - Tryszczyn doskonała lokalizacja! Działka 725 m2 Wydane warunki zabudowy - budynek usługowo-mieszkalny Cena działki: 99 000 zł do negocjacji Zapraszam po szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż bardzo dobrze położona działka 990 m2-rolna z prawem zabudowy mieszkaniowej w Siennie za jedyne 149000 do neg. Co ważne jest pzp zgodnie, z którym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł131,68 m² 5 688,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Z niebywałą przyjemnością prezentuję mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy, w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie urządzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 1536 m2 w Głogowie, gmina Obrowo. Działki w cichej , spokojnej okolicy, idealne pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł99,23 m² 9 271,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Żołędowie. Dom o powierzchni niespełna 100 m 2 składa się z salonu z wyjściem na taras połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka rod Z domkiem 3 pokojowym na miedzyniu Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka rod o powierzchni 300 m2 znajdująca się na Miedzyniu, zabudowana domkiem murowanym,.