dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

439 000 zł62,80 m² 6 990,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Standard dla wymagających, gotowe do zamieszkania, jednostka E. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

294 930 zł1 017 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie szukaj dalej - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Łochowo o powierzchni 1.017 m2. Aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 394 m² 164,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad jeziorem Dłuskim, w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 37 m . To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej lub miejsca z niepowtarzalnym klimatem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

226 300 zł3 017 m² 75,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka 3017 m2 w cichym i spokojnym miejscu w atrakcyjnej cenie w Górsku!. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł54 m² 7 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W pepperhouse! Luksus w Centrum Osia! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia w Sercu Borów Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 010 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dobrcz Oferujemy działkę rolną klasy III-IV o powierzchni 3010 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Dobrcza. Regularny kształt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

722 251 zł71,51 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,79 m² 4 689,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 4. piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł993 m² 75,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia 4 działki o podobnym metrażu przy lesie we wsi Ojrzanowo gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w Jabłonowie Pomorski w zabudowie szeregowej o powierzchni 160m2. Na parterze sypialnia, toaleta, hol, korytarz, oraz duży aneks kuchenny połączony z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana w podtoruńskiej miejscowości Górsk - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł183,30 m² 10 310,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 203 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego z garażem i oranżerią na dużej działce w miejscowości Książki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej W pobliżu jeziora W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Borach Tucholskich w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam wyjątkową działkę o powierzchni 1258 m2 w miejscowości Kornelin. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32,50 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezrewacja! Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 319.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m2 znajdujące się na czwartej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40 700 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cztery, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu o łącznej powierzchni 4,07 ha, położone w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski , wśród pól uprawnych i zabudowy zagrodowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł456 m² 2 412,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu przy ul. Czesława Miłosza w Nakle. Dom dwupiętrowy , nowoczesny , zadbany. W 2025r przeszedł remont. Wymienione zostały okna na trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł183 m² 6 825,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Nowoczesny dom pasywny na osiedlu Zamczysko - komfort, technologia i natura w jednym Na sprzedaż wyjątkowy dom pasywny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w -.

Szczegóły ogłoszenia

572 300 zł970 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka na stawkach Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł44,32 m² 5 189,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,32 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku położonego w Szubinie przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle atrakcyjnej działki budowlanej. * miejscowość: siarzewo * Odległości: 250m od brzegu Wisły; niespełna 5 km od centrum Ciechocinka (fontanna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 892 m² 137,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta. Działka inwestycyjna 6892m2przyłęki,gmina Białe Błota. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną niezabudowaną działkę o powierzchni 6892m2 , położoną w miejscowości Przyłęki (.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł3 574 m² 244,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pienie położona działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka w ewidencji gruntów jako użytki riv 0,3329 ha, bi 0,0246 ha .Teren posiada dostęp do drogi publicznej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł420,90 m² 2 019,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż: połowa kamienicy w Mogilnie - inwestycyjna nieruchomość blisko jeziora To doskonała oferta dla inwestorów oraz osoby poszukujące nieruchomości z komercyjnych lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,40 m² 7 748,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie (64,40 m ) na 2 piętrze z loggią w Fordonie. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert Nieruchomości, prezentacje możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pozostał już tylko 1 segment. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają grunt rolny o powierzchni 7 500 m , 20 km od centrum Bydgoszczy przy dk nr 80 między Bydgoszczą a Toruniem. Zapraszam! Tomasz   To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3046 ***** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Dębniaki gm. Kowal. Parametry podstawowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

salon z aneksem kuchennym o pow.18m Dwa pokoje 10m Łazienka z WC razem ,w kaflach podłogi panele Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1180 m2 , położony w Koronowie oś Pieczyska. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 58/77, działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220,94 m² 6 105,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem w spokojnej i części Złotorii idealny dla osób, które marzą o domu z ogrodem poza miastem, a jednocześnie mieć szybki dojazd do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł305 m² 4 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Wolnostojący, sześciopokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (305,03 m2 pow. użytkowej mieszkalnej) z garażem na dwa samochody (34 m2) z 2015 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 21.485m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Malownicze mieszkanie na sprzedaż w Kobylnikach, gmina Kruszwica - idealne miejsce dla miłośników natury i spokoju! To urokliwe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Drewniany domek z widokiem na Jezioro Gopło - Twoje miejsce marzeń na wakacje i weekendy! Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł50,20 m² 2 569,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarpno - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł136 m² 6 066,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim / bez.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł236,40 m² 1 903,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Ewa   Przedmiotowy budynek to obiekt parterowy z dachem w konstrukcji stalowej, kryty blachą bez podpiwniczenia. Budynek posiada doprowadzenie wody, prądu, co, kanalizacja. Media mają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Twoje miejsce na dom marzeń - Zakurzewo pod Grudziądzem Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu ciszy, zieleni i świeżego.