dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 759 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 759 ogłoszeń

449 000 zł8 230 m² 54,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Kruszwica, ul. Nadgoplańska, blisko Jeziora Gopło Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kruszwicy przy ul. Nadgoplańskiej, zaledwie około 200.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł47,08 m² 1 911,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w miejscowości Jaksice, gm. wiejska Inowrocław, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Jaksice zlokalizowane są w południowo-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,50 m² 14 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie, wykończone z wysokiej jakości materiałów znajdujące się w nowym budynku z windą z 2023 roku, zarządzanym przez Willa Developer. *.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł173,10 m² 3 755,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1930

Mostowa kamienicy na sprzedaż Oferujemy Państwu pół kamienicy przy ulicy Mostowej. Kamienica usytuowana jest na działce o powierzchni 362 m2, na której znajduje się budynek i garaże.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, przy ul. Bukowej 33, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł430 m² 4 648,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 316 m²

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepowtarzalna posiadłość. Klasyczna architektura, elegancja, klimat, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy, położony w Czarnowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł123 m² 7 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom W sąsiedztwie lasu. Nowoczesna architektura, funkcjonalność. Super lokalizacja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł156 m² 5 121,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam wyjątk owy dom parterowy W spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Rewelacyjna działka 493 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Władysławowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł125 m² 14 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom mieszkalny oraz budynek gospodarczy z dużymi możliwościami zagospodarowania - Dobrzejewice, gm. Obrowo Na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni 120 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie 74 m z balkonem | 6. piętro | 2 windy | Osiedle Na Skarpie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 6. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka o powierzchni 970 mkw. z domem letniskowym w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego. Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł1 108 m² 144,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,1108 ha, położony w Mochlu przy ulicy Perłowej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 200/65. Wydana aktualna decyzja wz. (Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł55,56 m² 7 289,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach, II piętro. Trzy pokoje, w dwóch na podłodze bardzo ładny parkiet, w trzecim i przedpokoju panele, na ścianach częściowo tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa Oferta Domu w centralnej części Białych Błot. Dostępny wyłącznie w naszej ofercie. Budynek wolnostojacy, wybudowany w latach 80tych xxw. Bardzo solidna konstrukcja, ze ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 107,45 m ma trzy kondygnacje zawierające:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 99 m , położony na parterze klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal posiada bezpośrednie wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 200 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych Grudziądz - obręb 159 | mpzp 46 mn/u Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,17 m² 9 955,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

! 2 pokoje W kamienicy - śródmieście, ul. Jagiellońska! atuty: świetna lokalizacja w samym centrum miasta! klimatyczna kamienica! mieszkanie gotowe do zamieszkania! funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! nowe mieszkanie W bloku Z 2026 roku - śródmieście, ul. Rycerska! atuty: nowy apartamentowiec z 2026 roku! winda! mieszkanie wykończone pod klucz! wyposażenie oraz dekoracje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: iwona Fryszkowska, tel.   prestige nieruchomości oferta na wyłączność! Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o przeznaczeniu handlowo-usługowo-produkcyjnym, położona w Inowrocławiu przy głównej ulicy. Obiekt idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł215 m² 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 177 m²

Oferta sprzedaży siedliska w Dębionku - duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dębionek, wśród malowniczych pól, zaledwie 500 m od asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,20 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w Bydgoszczy na cenionym osiedlu Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł180 m² 3 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza - Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł113,80 m² 6 994,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

153 845 zł1 061 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1061 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu: 125m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 037 m² 159,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1037 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 083 m² 128,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położoną działkę w Nowym Smolnie Ofertę stanowi działka o powierzchni 1083m2 w cenie 139.000 zł , położona w pobliżu innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Oferujemy na sprzedaż rodzinny dom wykończony W wysokim standardzie I W doskonałej lokalizacji Na sprzedaż atrakcyjny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 15 km od Bydgoszczy Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,26 m² 8 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położony kompleks 7 działek, w pobliżu lasu w Kobylarni Oferujemy na sprzedaż działki położone w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 860 zł5 092 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 5092m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie działka położona w Dolinie Wisły Bardzo ładnie położona działka w pięknej okolicy w pobliżu Doliny Wisły, w okolicy innych nowych domów Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 707 200 zł18 048 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,8 ha w okolicach.