dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

120 537 zł2 043 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

atrakcyjna działka budowlana | blisko jeziora | spokojna okolica | Gąbin | gmina Szubin | warunki zabudowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł182,60 m² 3 340,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 009 m²

dom 182m2 | Zazdrość | w gminie Szubin | kujawsko-pomorskie | działka 3009m2 | duża działka | staw Oferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kontakt do agenta: agnieszka Śliwińska tel;   Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży restauracji z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 692 m² 186,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka Wąsosz | działki Wąsosz na sprzedaż | Wąsosz gmina Szubin | działki blisko Bydgoszczy | działka nad jeziorem | działka blisko jeziora| działka rekreacyjna Wąsosz | działka z wz |.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł102 m² 4 303,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

dom w Łabiszynie | 102m2 | pięć pokoi | ogródek | Łabiszyn | Szubin | Bydgoszcz Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie|bydgoszcz|fordon|bezczynszowe|kawalerka|okazja| Oferuję na sprzedaż bezczynszową, przestronną kawalerkę, zlokalizowaną na bydgoskim Starym Fordonie. Nieruchomość o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł761,58 m² 3 413 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Zabytkowy młyn z dużą działką | Wenecja k. Biskupina, woj. kujawsko-pomorskie | Serce Pałuk Działka: 5 400 mkw | Powierzchnia całkowita budynku: 761 mkw | Użytkowa: 590 mkw Cena: 2.599.000.

Szczegóły ogłoszenia

239 990 zł3 001 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3001 m | Cegielnik, gm. Zławieś Wielka | 5 min do Torunia machdom invest nieruchomości   Opiekun oferty: Marta Milińska tel.   Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż , w miejscowości Dębniaki w Gminie Kowal, powiat włocławski, w otulinie Parku Gostynińsko Włocławskiego, działka o powierzchni 0,1683 ha pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na pierwszym piętrze 2 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaz przestronne i funkcjonalne mieszkanie 52,17m wraz z garazem polozone na monitorowanym osiedlu. Lokal znajduje sie na 2 pietrze (blok 2 pietrowy] z 2018roku. Mieszkanie posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruń na spokojnym i zielonym osiedlu Wrzosy. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 315 m² 113,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Brzozówce na osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu potrzebna infrastruktura, sklepy handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 150 zł48,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 740 zł55,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł58,91 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,32 m² 7 030,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu, w bloku z lat 60. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52 m² 13 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jar | Watzenrodego | Sosnowe Zacisze | 2 pokoje | 52 m2 Bez prowizji dla pośrednika! Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,34 m² 8 428,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie Toruń Glinki przy lesie oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania o pow. 47 ,34 m2 znajdującego się na par.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł271 m² 6 623,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Sprzedam przestronny dom z pięknym ogrodem i dużą działką - Lokalizacja: tryszczyn, blisko Bydgoszcz Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł168 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam Dom do kapitalnego remontu z Budynkiem Gospodarczym wraz z dwiema działkami nr 15 i 146 budowlano rolnymi o łącznej powierzchni w/g ksiąg wieczystych 0,57 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł66,80 m² 10 149,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mokre | Ul. Legionów | 3 pokoje | 66,8 m2 Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, w bardzo wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 66,80 m2, na drugim piętrze, mieszkanie trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie w Atlantis Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na Kapuściskach w Bydgoszczy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod Jedność | Nakło nad Notecią | Gotowa do wypoczynku działka z domkiem i mediami Szukasz miejsca, gdzie od pierwszego dnia możesz odpoczywać, a nie remontować? Ta działka w rod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie ( II piętro -ul. Harcerska) składające się z 4 rozkładowych pokoi (19m/15m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł212,45 m² 3 153,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjno-siedliskowa - Murczyn, powiat żniński. Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub przestrzeni do prowadzenia działalności i życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł236,60 m² 1 897,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dom jednorodzinny w stanie budowy, wolnostojący o pow. całkowitej 236,60 m2 (powierzchnia użytkowa 158,23 m2) z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł52,89 m² 8 317,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupno/sprzedaż - bez prowizji! Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w czteropiętrowym bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 089 m² 118,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Szembekowie. Lokalizacja - ul. Lawendowa, szembekowo, gm. Obrowo ; - z odległością do Torunia 10 km;.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 041 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora - miejscowość Sucha, bory Tucholskie. Własny pomost! Jezioro Suskie Wielkie Tylko u Nas Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Twoje miejsce spokoju w sercu natury | Tleń, bory Tucholskie Wyobraź sobie poranki z zapachem sosnowego lasu i ciszę, której nie przerywa miejski zgiełk. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:794 m²

Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy! Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m , położony na pięknej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż strzelewo (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Strzelewo: nr 89/12, 89/13, 89/14 (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł139 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pięknego i klimatycznego domu znajdującego się przy ulicy Rynarzewskiej w Murowańcu wybudowanego w 2010 roku. Bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł251,20 m² 7 161,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić propozycję sprzedaży stylowego i klasycznego domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 213,10.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł463,80 m² 10 564,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja czeka na Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnego hotelu, który łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz doskonałą lokalizację. Obiekt składa się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przed Państwem nietuzinkowa oferta sprzedaży bezczynszowego, przytulnego i ciepłego mieszkania o powierzchni 51 mkw. w miejscowości Tur nieopodal Bydgoszczy. Znajduje się ono na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Przed Państwem nietuzinkowa oferta sprzedaży uroczego domu w miejscowości Samostrzel w gminie Sadki nieopodal Nakła nad Notecią. Dom o powierzchni użytkowej 185 mkw. wzniesiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do domu, w którym nowoczesna energooszczędność spotyka się z niepowtarzalnym nastrojem. Ten wolnostojący dom o łącznej powierzchni 200 m to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej, który położony jest w malowniczej miejscowości Laskowice Pomorskie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się.