dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 861m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 352 zł80,85 m² 9 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,85m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka działek w Wiewiórczynie. Działki o powierzchni od 1000mkw do 2164 mkw. Na działki zostały wydane Warunki Zabudowy, które pozwalają na budowę domu: - do 180 mkw - do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na terenie zamkniętym, blisko Centrum Inowrocławia. * pow. 61,10m2 * III.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł300 m² 6 566,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

300 m Biznesu w Sercu Studenckiej Bydgoszczy | Central Campus lokalizacja: bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 89-91 powierzchnia: 299,5 m (3 moduły: 110,39 m + 95,17 m + 93,94 m ).

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 626 m² 89,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z linią brzegową w okolicy Rogowa nad jeziorem Rogowskim. Jest to wspaniała lokalizacja z szybkim dostępem do drogi ekspresowej S5, wielu atrakcji w regionie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

108 500 zł949 m² 114,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni 949m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Działka posiada wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 550 m² 154,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej w miejscowości Silno, gmina Obrowo. Trasa z Torunia zajmuje ok 15 min ( 10 km) Malownicza i spokojna okolica, działka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze ul. Sikorskiego, inowrocław Biuro Anna Nieruchomości prezentuje mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Nowym w Inowrocławiu, przy ul. Sikorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,50 m² 4 845,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku niskim. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł56,42 m² 15 402,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie 56 m z 2022 roku wysoki standard, duży balkon, widok na Kampus Akademii Muzycznej Szukasz nowoczesnego mieszkania w idealnym stanie, gotowego do wprowadzenia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w Dragaczu o powierzchni 1307 m2, klasy 4 ziemi, stwarza wyjątkową możliwość budowy wymarzonego domu. Położona przy urokliwej drodze gminnej, zapewnia łatwy dostęp do lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 400 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Oferuję Państwu działkę, położonych w pięknej miejscowości w Borach Tucholskich wśród licznych jezior, lasów i łąk! - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m2 w niemczu/jagodowo. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach szerokość 33 m x głębokość 33 m. Obok do wyboru działki większe.

Szczegóły ogłoszenia

469 455 zł36,82 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 39,82 m znajduje się na 2 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 31 m2 łazienki - ok 5 m2 balkonu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000mkw. każda z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną (bezterminowe) w miejscowości Kołdrąb, blisko Rogowa. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł1 989 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu, bliskość leśnej strugi z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Wokół powstaje dużo nowych budynków mieszkalnych. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Knieja, obok Barcina z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas - ofert a na wyłączność Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Osówiec, gm. Sicienko Lokalizacja: osówiec, gmina Sicienko - Powierzchnia: 707 m - Typ działki: budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m z Warunkami Zabudowy, położona w malowniczej okolicy Gołoty, tuż za Unisławiem. Atrakcyjna lokalizacja: działka znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł245 m² 5 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 r., o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o pow. ~3 000 m . Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości polecają dwupoziomowe przestronne mieszkanie z piękną otwartą przestrzenią nad salonem. Uwaga miejsce postojowe w cenie lokalu. Mieszkanie w doskonałym układzie-.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł6 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę o powierzchni 6600 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim, gminie Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,61 m² 5 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością polecam na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie w Jajkowie w powiecie brodnickim o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym, 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nowym Dąbiu opis nieruchomości Prezentuję Państwu kilkanaście działek o powierzchniach około 830m2-870m2 oraz trzech mniejszych po około 650m2 -730m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Osie, ul. Lawendowa, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł912 m² 109,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Szpetalu Górnym! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 912m 2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o pow. 143m 2 wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny według projektu aps 100 Archi-Projekt, wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bogucin, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gruntu o powierzchni 2852 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 42 m x 68 m, położona przy ul. Lisek we Włocławku, z budynkiem o powierzchni około 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł201,50 m² 5 210,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 474 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Rogowo, gm. Lubicz. Dom z 2003 r., działka o powierzchni 7474 m , piękny staw, hala z kanałem i mieszkaniem, fotowoltaika, pompa ciepła!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana - płaska, częściowo ogrodzona, z nasadzeniami. Działka o powierzchni 1470 m2 w kształcie trójkąta o bokach 45,5 m - 63,7 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł150 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

samodzielny lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 140, 40 m 2 , udział 177/1000 w częściach wspólnych budynku oraz we własności działki nr 400/1 o powierzchni 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 018 m² 142,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 22x46 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł45,13 m² 2 769,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z ogromnym potencjałem w klimatycznej kamienicy - ul. Wiślana, grudziądz (os. Kopernika) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,60 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i jednocześnie znajduje się w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł3 150 m² 77,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwą działką w sąsiedztwie stawów oraz lasów, położona w Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,3150 ha - 3150 m2 -.