dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

291 200 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2, położone na kameralnym osiedlu Górzyskowo. Lokal o metrażu 36,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na III piętrze w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy na Kapuściskach. Mieszkanie 2-stronne o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł48 m² 6 506,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w wyjątkowym punkcie osiedla Kapuściska. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 289 zł44 m² 6 800,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

790 000 zł230 m² 3 441,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Idealny Pięć Pokoi Ładna Działka informacje ogólne: dom Wolnostojący na sprzedaż. Możliwa zamiana na mieszkanie (2 pokoje na pierwszym piętrze lub wyższe z windą ) Rynek wtórny. Typ 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 851 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł40 m² 7 940,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze kamienicy z 1954 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 862 zł42 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania wykończonego pod klucz? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł68 m² 4 123,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zadbane, z fajnym widokiem na boisko od ul. Słowackiego. Składa się z: pokój 22,8 m2 Pokój 18,7 m2 Kuchnia 11,7 m2 Łazienka 5,5m2 Przedpokój 9,2 m2 Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 636 zł59 m² 7 047,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

496 000 zł73 m² 6 830,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 72,62 m2 na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie świeżo po remoncie z dużym potencjałem inwestycyjnym nadające się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras, - sypialni, - kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

870 000 zł126 m² 6 932,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie 125,5 m2 na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie rozkładowe, jasne, dwustronne, 2-poziomowe położone na 3 i 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! umowa przedwstępna! Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 51 m2 na osiedlu Młodych w Toruniu na ulicy Moniuszki. Mieszkanie w wysokim standardzie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowe Smolno

Nowe Smolno,kujawsko-pomorskie

689 000 zł161 m² 4 266,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w świetnej lokalizacji - Nowe Smolno z dostępem do drogi krajowej 254 oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 900 zł47 m² 6 274,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M4 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 46,68m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł39 m² 6 102,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej części na osiedlu Rąbin. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

367 000 zł64 m² 5 734,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 64m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł68 m² 7 030,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja w super lokalizacji - osiedle Bartodzieje! nowa Cena: 480 000 pln 3 pokoje i salon z aneksem kuchennym do własnej aranżacji z długim balkonem (34m2) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

659 000 zł60 m² 10 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biel, delikatna szarość, drewno, kamień - idealna baza dla twojego wnętrza! ** 3 pokoje** 59,94m2** jar** taras ** 2piętro** winda od poziomu -1** komórka lokatorska ** os. Botanika Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 166 000 zł240 m² 4 858,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:833 m²

Dom otoczony zielenią, koncerty ptaków to codzienność ofeeta dla rodziny dwu lub trzy pokoleniowej. Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 220 m2 z 2000 roku położony tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum bydgoskiego Osiedla Błonie. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym wieżowcu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

429 999 zł66 m² 6 485,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 66,30 m2 na śródmieściu we Włocławku. Mieszkanie jasne, dwustronne, rozkładowe w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł170 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim, położony na działce o powierzchni 700m2. Całość domu jest podpiwniczona. Na działce znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł132 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Biuro Makler poleca: apartament pięciopokojowy 131,5m2 na III piętrze budynku z 2004 roku bez windy. Kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Bartodzieje - łącznie 45 mieszkań. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł40 m² 7 441,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 40,18 m2 na osiedlu Bielany w Toruniu. Mieszkanie do własnej aranżacji z potencjałem inwestycyjnym jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł34 m² 7 848,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, położonego na trzecim piętrze niskiego bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

117 900 zł1 055 m² 111,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 1055m położona w Zielonce , gm. Białe Błota. Media w drodze dojazdowej : sieć energetyczna, wodociągowa i gazowa. Dojazd drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł40 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 40,5 m2 w centrum Włocławka. Mieszkanie położone na 2-piętrze 3-piętrowego zamkniętego bloku z 2003 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łochowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 900 zł54 m² 5 686,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze zadbanej, kameralnej kamienicy na bydgoskim Miedzyniu. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

879 000 zł110 m² 7 990,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Skrzetusku w apartamentowcu.Mieszkanie o powierzchni 113 m2 składające się z czterech niezależnych pokoi, łazienki z prysznicem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

212 000 zł36 m² 5 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

230 000 zł48 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Mieszkanie usytuowane jest przy Wojska Polskiego w bliskim sąsiedztwie : Przedszkola Szkoły Sklepu Polo Market Sklepów osiedlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

393 000 zł66 m² 5 973,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania kilka minut od centrum? Chcesz mieć możliwość zakupu garażu? Nieruchomość złożona z: przedpokój 4 m.kw pokój 12 m.kw kuchnia zamykana z oknem 7 m.kw pokój 8 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł28 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 28 m2 na ul. Chopina we Włocławku. Mieszkanie jest do remontu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł65 m² 6 456,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze wieżowca z lat 90 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł57 m² 5 525,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie W bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji! Do sprzedania polecam mieszkanie w układzie szczecińskim w bardzo dobrej lokalizacji.Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł36 m² 9 792,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone 2 pokoje, umeblowane, wyposażone, na strobanda! mieszkanie wynajmowane, do przejęcia wraz Z najemcą! Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jar na ul. Strobanda o o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stodólna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania po 55 m2 na ul. Stodólnej we Włocławku. Mieszkania w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł57 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Bydgoszcz - Wyżyny - na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57 m2 na trzecim piętrze w niskim bloku. Na lokal składają się cztery pokoje o powierzchni 15 m2,.