dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiam kilka działek budowlanych w Głogowie gmina Obrowo. Działki o powierzchni od 1000m2 do 1150m2. Nieruchomości mieszczą się na osiedlu domków jednorodzinnych, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł169 m² 5 147,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości umowa przedwstępna - oferta wstrzymana do 31.10.2023 Tylko w LIBERA Nieruchomości niepowtarzalna oferta wolnostojącego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

606 060 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł73 m² 5 716,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz 4 pokojowego mieszkania na najlepszym 1 piętrze w niskim bloku? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Zobacz film Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł44 m² 7 200,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

* oferta dostępna tylko w naszym biurze * Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią, które znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły z 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

456 573 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 124 490 zł163 m² 6 907,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego luksusowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

640 000 zł61 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania , które znajduje się na 2 piętrze na osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Podchorążych. Budynek został wybudowany z cegły w 2007 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 54m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni z garderobą, - kuchni, - łazienki z wc i oknem, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament czeka na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m2, oddanego do użytku w 2014 roku. Blok wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł44 m² 7 635,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń * oś. Mokre * 1 piętro * 44,4 m2 * 3 osobne pokoje * osobna kuchnia * idealne na najem * Zalety mieszkania: - gotowe do zamieszkania, - posiada balkon, - przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

64 499 zł1 090 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośmiu działek w Barcin Wieś. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze łączącej Barcin z Bydgoszczą. Przewidywany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

578 270 zł75 m² 7 681,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości o powierzchni 1375m2, na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni 150 m2. Na powierzchnię 150m2 w składają się następujące pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

392 904 zł39 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,52 m2 w stanie deweloperskim z przestronnym balkonem o powierzchni 4,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 000 zł64 m² 7 182,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania czteropokojowego mieszczącego się na bydgoskim Przylesiu! Lokal mieści się na trzecim piętrze, na które wjedziemy cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle sztuk pięknych! Mieszkanie po remoncie generalnym, odmalowane, nowa wanna, kuchnia z ikei kupiona w maju 2022 roku. W cenie pełne wyposażenie mieszkania, szafy, łóżko, kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 100 zł115 m² 6 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Makler prezentuje apartament na ogrodzonym terenie na osiedlu Wyżyny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowana na III i IV kondygnacji w bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 000 zł36 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze w bloku na błoniu. Lokal o pow. 36 m2, składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 223,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł30 m² 8 673,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach o powierzchni 29,86m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to dzielnica ciesząca się największą popularnością wśród klientów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękny dom zlokalizowany w Nowej Wsi pow. Mogileński. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

608 297 zł67 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 67,03 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,92 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł25 m² 5 578,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w centrum z potencjałem. Kawalerka na parterze o pow. 25,08 m2 w rewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Zalety budynku: - kamienica w trakcie kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 9 oddanie czwarty kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł152 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 480 m2., na spokojnym z całą infrastrukturą miejską osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle wyżyny/kapuściska ). Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku , niedaleko szpitala Świętego Łukasza i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 260 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej w samym centrum miasta. i pcc! Proponowane mieszkanie jest idealna propozycją dla singla, pary, lub pod wynajem jako zakup inwestycyjny. Mieszkanie numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł47 m² 5 052,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko w ofercie Białej Posesji, mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wyszyńskiego osiedle Bartodzieje / Skrzetusko. Mieszkanie w bloku z windą - 47,3 m2, do remontu, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na 1-pietrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 49,76m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł104 m² 4 506,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni ok 99m 2 w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Świetna inwestycja, umożliwiająca szerokie wykorzystanie potencjału. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowszym budownictwie. Świetna lokalizacja W centrum miasta! Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w bloku z 2005 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 000 zł57 m² 7 114,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy! Nieruchomość o powierzchni 55,25m. Pewny wynajem. Pewny zwrot inwestycji! Mieszkanie składa się : - ok. 28 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł44 m² 7 009,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe , stan deweloperski, w zabytkowej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

184 999 zł215 m² 860,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna - pieczyska Biuro Makler poleca serdecznie świetną działkę zlokalizowaną w Pieczyskach zaledwie 5 minut od plaży. Bardzo dobry dojazd z Bydgoszczy! Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Huta-Chojno

Huta-Chojno,kujawsko-pomorskie

667 200 zł87 806 m² 7,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Huta Chojno, gmina Rogowo, powiat Rypin, woj: kujawsko-pomorskie. Możliwy zakup przez każdego - skutecznie pomagamy w załatwieniu formalności. Grunt prezentowany w tym ogłoszeniu to: dz.nr1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 323,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Blisko umk I na starówkę - idealne pod wynajem - inwestycyjnie -łapcie okazję! Miło mi zaproponować Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,79 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 639 zł57 m² 9 948,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

45 000 zł30 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rod Mikołaja z Ryńska - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. ok 500m2 z domkiem murowanym w pełni wyposażonym o pow. ok 30m2. Domek murowany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nogat

Nogat,kujawsko-pomorskie

161 385 zł1 537 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nogat - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1537m2 położoną nad jeziorem Kuchnia. W planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznacza się pod funkcję.