dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 900 zł58 m² 5 594,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 7 oddanie trzeci kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Berlinek

Berlinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł58 900 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5,89ha w miejscowości Berlinek gmina Jeziora Wielkie Działka o regularnym kształcie 79m x 743m Oznaczenie użytków i klas: riva 0,54ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

108 500 zł1 800 m² 60,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości zachęca do zakupu działki budowlanej o metrażu 1800 - 2km od Pruszcza i drogi S5 Działka posiada kształcie prostokąta, z udziałem w drodze. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Ługowiska,kujawsko-pomorskie

99 900 zł2 040 m² 48,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną pod zabudowę letniskową o powierzchni 2040 m2, położoną w bezpośredniej bliskości jeziora Ługowiska, kujawsko - pomorskie, gmina Choceń. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł175 m² 3 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż duży bardzo ładny dom, może być dwurodzinny, podzielony na parter i I piętro. Obecnie mieszkają dwie rodziny. Bardzo ładny w cenie dwóch mieszkań! Dom wolnostojący z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

79 900 zł1 290 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno/letniskową o powierzchni 1280 m2 w odległości ok. 50 m od jeziora z łagodnym dojściem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 184 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,28m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

549 000 zł104 m² 5 278,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:958 m²

Polecam do sprzedaży 3 bliźniaki czyli 6 segmentów domów w stanie deweloperskim położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

202 500 zł27 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 356 zł42 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

159 900 zł2 590 m² 61,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno/letniskową o powierzchni 2560 m2 w odległości ok. 50 m od jeziora z łagodnym dojściem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący i podpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 140 m 2 , położony na obrzeżach Ciechocinka na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! blok Z cegły- trzy pokoje- jakubskie Przedmieście Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 56 m2 znajdującego się w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w celu zabezpieczenia Twoich finansów w ucieczce przed inflacją? Jestem pewna, że ta oferta Cię zainteresuje! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł90 m² 6 132,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m-5 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 90,28m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

364 115 zł43 m² 8 457,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,05 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,17 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 500 zł1 900 m² 52,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o powierzchni ok. 1900 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Chodecz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł400 m² 712,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Polecam do sprzedania restaurację o powierzchni ok 400 m2 położoną na terenie dużego ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 080 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 040 zł72 m² 8 710,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

269 900 zł48 m² 5 603,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Świeciu o powierzchni 48,17 m składające się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki.Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Sprzedam działkę w miejscowości Świętosławice z dostępem do jeziora Długiego/j.Modzerowskiego, z księgą wieczystą oraz zapewnioną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 790 zł43 m² 8 699,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł53 m² 7 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na bydgoskim Szwederowie, przy ul. Brzozowej, na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim o powierzchni 53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Kromszewice,kujawsko-pomorskie

65 900 zł1 150 m² 57,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną nad jeziorem kromszewickim w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim. > do plaży nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczuplinki

Szczuplinki,kujawsko-pomorskie

189 000 zł115 m² 1 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest dom, parterowy o powierzchni użytkowej 72,93 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Przedstawiam Państwu czteropokojowy dom o powierzchni 61m2 usytuowany na działce o powierzchni 2.263m2 położony w miejscowości Tarkowo Dolne (20 km od centrum Bydgoszczy, do Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł63 m² 8 582,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63m2, widne i funkcjonalnie rozplanowane, usytuowane na 2 piętrze, dwu-kondygnacyjnego bloku na osiedlu Czyżkówko. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł126 m² 9 546,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom znajdujący się w Niwach blisko Osielska i Bydgoszczy ,w otoczeniu domków jednorodzinnych. Budynek mieszkalny o powierzchni 125,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

89 500 zł2 029 m² 44,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dużą działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno - letniskową. Woda z wodociągu i prąd w drodze. Notarialna gwarancja dostępu do jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

31 000 zł388 m² 79,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno - letniskową o powierzchni 388 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok. Działka położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

60 500 zł1 007 m² 60,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną z prawem do zabudowy o powierzchni 1007 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok. Płaskie dojście do jeziora. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

354 900 zł49 m² 7 181,07 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę nowoczesnego M3 (zaaranżowane na M4) po generalnym remoncie, położonego na czwartym piętrze w wysokim bloku, budynek ustawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania domek letniskowy o powierzchni ok 30 m2 położony na terenie dużego ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 990 zł593 m² 758,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler poleca Działka na sprzedaż na Flisach bardzo dobra lokalizacja, komunikacja miejska w zasięgu dłoni, otoczenie domków jednorodzinnych i lasu. Działka budowlana .Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł63 m² 5 875,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem na 3 piętrze w bloku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 999 zł31 m² 10 322,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Makler Nieruchomości oferuje Państwu komfortowe 2- pokojowe mieszkanie na Bartodziejach W skład którego wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

69 500 zł1 250 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o powierzchni ok. 1250 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

254 000 zł1 103 m² 230,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Przyłękach o powierzchni 1100m2 Działka położona jest w bardzo urokliwym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chomętowo

Chomętowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 205 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1205m położoną w miejscowości Chomętowo, gm. Szubin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł87 m² 6 877,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Okolu! Nieruchomość! Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku roku poddana termomodernizacji w roku 2016.