dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

314 000 zł56 m² 5 595,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle wiklinowe W chełmnie Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 511 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żnin,kujawsko-pomorskie

318 000 zł57 m² 5 608 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w Żninie przy ul. Tysiąclecia na II piętrze, dwupiętrowego bloku o powierzchni 56,7 m2. Na powyższą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł51 m² 5 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oknami na trzy strony świata w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

M-4 55,40 mkw. Wzgórze Wolności 350.000zl Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe położone na parterze w wieżowcu. Rok budowy 1982. Dzielnica Wzgórze Wolności - dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

995 000 zł180 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 180m2. Nowa cena Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

378 000 zł39 m² 9 759,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze z ogródkiem na Jarze przy ul. Strobanda. Ogródek o powierzchni 17m2 z wejściem przez furtkę z parkingu. Jego powierzchnia to 38,73 m2, obecnie jest to duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane mieszkanie m4 53 m2 na Bartodziejach, lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w komfortowym układzie szczecińskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

503 808 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł35 m² 6 913,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czernikowo

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 145 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną numer 468/17 w Czernikowie za cenę 75 tyś. Działka ma dostęp do drogi publicznej. Możliwość jest zakupu dwóch kolejnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

98 998 zł952 m² 103,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. 952m , położona miejscowości Tarkowo Dolne , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka jest w kształcie kwadratu o wymiarach 31,5m z frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł184 m² 7 554,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Biuro makler poleca: wygodny dom wolnostojący położony w zacisznej alejce Osowej Góry. Piękne miejsce bezpośrednio przy lesie. Działka obejmuje 669m2 i została zaprojektowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 000 zł35 m² 8 822,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Czyżkówko Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 20m2 - sypialni 7,5 m - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

288 000 zł32 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Toruń, bielany, ul. Kasprowicza. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu, wzniesionym w latach 80-tych, przy króciutkiej ulicy Kasprowicza. Dla kogo Jeśli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni53 m2, położone na3 piętrze w4-piętrowym bloku. Prezentowane mieszkanie ma układ szczeciński, co oznacza, że wszystkie pokoje są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości prestige Mam do zaoferowania gotowe do zamieszkania, bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych, ustawne m3 w doskonałej lokalizacji /w pobliżu przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

354 000 zł48 m² 7 405,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośrednika Świetne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem dla studentów. Lokal znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji pomiędzy umk i wsb. Blisko również do centrum i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/7m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

223 000 zł32 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie z miejscem parkingowym - teren zamknięty - osiedle Michelin. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Gołoty,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 030 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołoty, gmina Unisław, powiat chełmiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł64 m² 5 249,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Mieszkanie w Fordonie o powierzchni 65m składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przestronnego korytarza.Czynsz 530 zł letni.Miejscówka idealna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

819 000 zł160 m² 5 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Klimatyczny dom 140 m2 na atrakcyjnej działce w Kopaninie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum piekny widok ogródek Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 320 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,70m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł81 m² 7 431,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania na parterze w bloku z lat 80 przy ul. Kaliskiego w Toruniu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

97 000 zł373 m² 260,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Czy zawsze marzyłeś o relaksie na własnej działce? Jeśli tak - to dobrze trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż całoroczną działkę rekreacyjną o powierzchni około 370 m2 położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

680 000 zł113 m² 6 025,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego na nowym osiedlu w podbydgoskim Osielsku. Nieruchomość stanowi część nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

504 000 zł44 m² 11 436,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł40 m² 9 457,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Glinki. Budynek Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wincentowo

Wincentowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 576 m² 222,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uwaga rezerwacja Działka nr. 87/84 w kształcie prostokąta, o wym. 68x23m i powierzchni 1576m2 z własną linią brzegową jeziora Głuszyńskiego (granica działki aż do samego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatna prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł48 m² 6 950,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne Mieszkanie na 1 piętrze w wieżowcu - Osiedle Wzgórze Wolności! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które łączy w sobie komfort, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

385 000 zł72 m² 5 317,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu trzystronne, rozkładowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią znajdujące się w bloku na Osiedlu Glinki. Rok budowy 2004. Powierzchnia nieruchomości to 34 m2: 31 m2 mieszkanie plus 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Makler Nieruchomośc i poleca do sprzedaży kawalerkę w Fordonie o powierzchni 37 m2 w skład której wchodzą: - przestronny, jasny pokój z aneksem kuchennym, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

355 000 zł64 m² 5 538,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe - Jednostka "e". Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Oferta godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są nakłady poczynione na dzierżawionym gruncie - pawilon wolnostojący na Mokrym Przedmieściu o powierzchni 30m2. W pawilonie od wielu lat prosperuje kiosk, z punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł41 m² 5 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy kawalerkę 41 m2 położoną na parterze, dwupiętrowej kamienicy Śródmieście Mieszkanie do wprowadzenia, po generalnym remoncie. Dostępne od zaraz. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł296 m² 503,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty : Nieruchomości prestige polecam działkę całoroczną z dużym domkiem murowanym , piętrowym usytuowanym na działce o powierzchni 296 m2. Powierzchnia domu ok. 35 m2. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 082 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

657 000 zł78 m² 8 401,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kameralnego domu parterowego wybudowanego na działce o powierzchni 1040 m2, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Ciele.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij