dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1520 m 2 , na którą składają dwie działki z czego jedna jest zabudowana budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym, podpiwniczonym zaś druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

974 150 zł87 m² 11 203,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 405 zł39 m² 9 015,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Juncewo

Juncewo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł173 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Atrakcyjny dom do wykończenia! Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom położony w miejscowości Juncewo w gminie Janowiec Wielkopolski. Odległość do Janowca to tylko 8 min drogi autem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

330 000 zł321 m² 1 028,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży wolnostojący, pięknie położony dom z potencjałem w gminie Drzycim. Dom wymaga kapitalnego remontu, a wspaniała okolica zachęca do inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 000 zł57 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 690 zł40 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

254 000 zł49 m² 5 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości przedstawia Państwu dwustronne mieszkanie z przestronnym balkonem znajdujące się na Os. Rąbin w Inowrocławiu. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 188 zł38 m² 12 290,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 955 zł57 m² 8 066,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł62 m² 8 207,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

398 000 zł61 m² 6 492,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Matejki Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z cegły, z 1934 roku. Oferta skierowana jest do wszystkich osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 125 zł57 m² 8 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Klamry,kujawsko-pomorskie

159 000 zł2 361 m² 67,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2361m2 położona w miejscowości Klamry, gmina Chelmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chemiczna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

695 000 zł102 m² 6 827,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:866 m²

Komfortowy, wolnostojący dom z garażem i pięknie zagospodarowanym ogrodem na terenie Inowrocławia. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 005 zł44 m² 10 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

214 000 zł25 m² 8 525,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, położonej na parterze budynku, który został oddany do użytku w 2002 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny, przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 134 zł50 m² 8 559,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ziemi Michałowskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 020 m² 313,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1020 m2 w Toruniu idealna pod usługi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem Działka usługowa (u). Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

520 000 zł1 490 m² 348,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w Osielsku!polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1485m2 w Osielsku, pięknie położoną wśród domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona. Na działce wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Gostkowo

Gostkowo,kujawsko-pomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozważasz budowę domu? Oto działka z możliwością podziału na 2 mniejsze. Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. NA sprzedaż - niezabudowana nieruchomość gruntowa. Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł114 m² 3 631,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 75 m2 trzy pokoje na parterze w odnowionej kamienicy do własnej aranżacji z garażem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 020 zł60 m² 10 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż wyposażone M-3 po gruntownym remoncie na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Idealnie pod kredyt 2%. Mieszkanie o powierzchni 40,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bananowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

622 000 zł49 m² 12 596,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację nowo wyremontowanego i oddanego w 2023 roku mieszkania - stań się pierwszym mieszkańcem tego lokalu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł99 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie (ul. Konopnickiej) składające się z 3 pokoi (50m/15m/15m), aneksu kuchennego, garderoby, 2 łazienek, 2 wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 252 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 000 zł66 m² 5 990,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł214 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Białych Błotach w bardzo kameralnym i cichym miejscu. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 210m.Powierzchnia ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca piękne, słoneczne mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie położone na ostatnim - 3 piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, okna po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

135 850 zł1 045 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1044m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

99 000 zł350 m² 282,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Działki Rekreacyjnej w Tryszczynie k/bydgoszczy o powierzchni domu 37 m położonego na działce 350 m . Pięknie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Oferta obejmuje lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2, pomieszczenie (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł80 m² 9 677,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem na parterze w nowoczesnym budynku z windą do poziomu 0 - Górzyskowo. Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 907 zł40 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Makler nieruchomości poleca mieszkanie trzypokojowe 39m2. Liczone po podłodze, usytuowane na trzecim piętrze odnowionej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

748 000 zł156 m² 4 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Libera Nieruchomości przedstawia ofertę idealną dla klienta, który szuka nieruchomości z dala od zgiełku miasta. Ta dedykowana dla osób ceniących sobie bliskość natury. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 555 zł23 m² 7 934,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czy można kupić pierwsze mieszkanie za cenę niższą niż 180 tysięcy? Jak widać tak! Jeśli trafisz na taką ofertę jak nasza: kawalerka w centrum Inowrocławia - uroczego miasta uzdrowiskowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł70 m² 5 372,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na toruńskim Podgórzu. Zalety mieszkania: - duża, przestronna kuchnia z oknem i miejscem na kącik jadalny, - salon z działającym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 580 zł57 m² 8 549,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023