dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 845 zł61 m² 11 505,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł69 m² 6 517,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania * koniuchy* * 69 m2 * 3 pokoje * osobna kuchnia * loggia * piwnica ok 6 m2 * do remontu * czynsz 750 zł* Zobacz link do filmu - spaceru po nieruchomości Cechy oferty: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 2-piętrze w bloku na osiedlu bartodzieje W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 090 zł32 m² 6 493,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 200 zł53 m² 5 833,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Usytuowane na IV (ostatnim) piętrze bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 850,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na Szwederowie Mieszkanie mieści się na 9 piętrze wieżowca, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta. Niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy z cegły. Budynek po remoncie, z nowymi instalacjami elektrycznymi - zadbany i sprawnie zarządzany. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł32 m² 9 654,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas duża kawalerka na koniuchach Mieszkanie o powierzchni 31,59 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły z lat 90- tych na Koniuchach. Ściany gładzie. Podłoga-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

452 000 zł57 m² 7 935,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 354 m 2. Nieruchomość położona przy głównej ulicy wlotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł59 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z windą ( dostosowanym dla osób niepełnosprawnych) wybudowanym w 2014r w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie o pow. 59,23m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 1piętrze 4 piętrowego bloku z cegły w centrum Włocławka. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł63 m² 6 304,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, gustownie urządzone i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 63,29 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jedwabno,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł203 m² 6 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu parterowego o powierzchni 203,08m2 na działce 3000m2, z garażem dwustanowiskowym w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 430 zł37 m² 12 306,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednia sprzedaż! Przedstawiam kawalerkę 31,5m2 znajdująca się w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie do remontu składa się z pokoju, osobnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

310 000 zł60 m² 5 140,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam do sprzedania mam 60m2 po kampitalnym remoncie wszytko nowe podłogi,gładzie,płytki,instalacja elektryczna,instalacja wodno kanalizacyjna. Komfortowa łazienka z prysznice posiadajacym odpływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł231 m² 606,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 231 m2 na której znajduje się domek mieszkalny o powierzchni około 25m2 Teren leśny z pięknymi drzewami, nie ogrodzony. Oferowana nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł26 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę 26m2 znajdujące się w kamienicy na pierwszym piętrze Mieszkanie do remontu składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Standard oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

318 000 zł1 270 m² 250,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Lisim Ogonie. Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media w drodze. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

995 000 zł175 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Poleca na sprzedaż dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 180m2. Nowa cena Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 955 zł74 m² 8 784,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na podwyższonym parterze na osiedlu Piastowskim. Lokal mieszkalny składa się z trzech, niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie w 2014 roku przez Grupę Moderator. Oferta obejmuje lokal mieszkalny położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 760 zł51 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż/ Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m2 wykończone "pod klucz" - Gotowe do wprowadzenia - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Balkon - Pierwsze piętro - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 011 zł43 m² 11 056,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł20 m² 8 626,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia kawalerkę na ulicy Poniatowskiego na bydgoskich Bielawach. Świetna do zamieszkania lub jako inwestycja na wynajem dla studentów, singli czy par na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wioska

Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie

64 750 zł996 m² 65,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działki o wymiarach: - 1 393 m2 w cenie   m2 w cenie 67 730 - 996 m2 w cenie 64 740 Grunty świetnie położone,w Nowej Wiosce(gmina Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł67 m² 8 045,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł42 m² 7 425,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja - została podpisana umowa przedwstępna! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w doskonałym miejscu osiedla Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Skarbkowa

Wola Skarbkowa,kujawsko-pomorskie

428 900 zł126 m² 3 390,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu piętrowego wolnostojącego o powierzchni całkowitej 126,81m2, użytkowej 119,17 m2 z działką 1600m2 całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielkie Rychnowo

Wielkie Rychnowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Oferta z klauzulą wyłączności. Tylko w Property Nieruchomości. Uwaga: sprzedaż wyłącznie za gotówkę. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej ok.125m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

109 650 zł26 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę 25,5 m2 znajdujące się w kamienicy na drugim piętrze. Okna mieszkania wychodzą na podwórko , z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie do remontu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 020 zł57 m² 11 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Bociania

Wieniec-Zalesie,kujawsko-pomorskie

114 000 zł1 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo polozne dziaki rolno-budowlane na skraju lasu. Idealny dojazd ( kostka brukowana), dzalka przylega do drogi gminnej. Kontakt mozliwy takze przez Whatsapp. Sprzedaz bez posrednika, bezposrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

445 000 zł105 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż 3 bliźniaki czyli 6 segmentów domów w stanie surowym zamkniętym położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł56 m² 7 491,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania z aneksem kuchennym. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 350 zł47 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem 3,5 m2 w nowej inwestycji. - blisko Centrum - 2 pokoje - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 600 zł61 m² 11 304,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

437 355 zł36 m² 12 226,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł82 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w bloku na osiedlu Szybowników, w Fordonie. Pomieszczenia: 82 m 2 - salon 22 m 2 , - 2 sypialnie 22 i 12.