dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

418 000 zł1 393 m² 300,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1393m2 w kształcie prostokąta.Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

490 000 zł89 m² 5 484,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 89,35 m2 usytuowane na III piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w centrum Inowrocławia. Możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 665,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 42,40 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tuczno

Tuczno,kujawsko-pomorskie

215 000 zł65 m² 3 287,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Tucznie na pierwszym piętrze z działką! Okazja 3287 zł / m2 możliwa zamiana. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Okazja 3287zł / m2 Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł20 m² 8 626,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z dużym potencjałem inwestycyjnym, położonej w pożądanej części Bydgoszczy w sąsiedztwie uczelni w dzielnicy Bielawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

204 000 zł26 m² 7 916,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie nowocześnie wyremontowana lecz zaraz przytulną kawalerkę zlokalizowaną w bardzo pożądanej lokalizacji naszego miasta. Odrestaurowana kamienica i prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł58 m² 7 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super oferta! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 mkw, na parterze przy ul. Grudziądzkiej. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu położonym na granicy Szwederowa i Górzyskowa. Mieszkanie zajmuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł58 m² 9 417,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu. Okna skierowane są na wewnętrzną stronę osiedla co daje ciszę i spokój. Do bloku należy parking na zamkniętym terenie, a przed osiedlem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

348 500 zł35 m² 9 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka 35 m2, bydgoskie Przedmieście, gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: * salonu z wyjściem na balkon - 18,6 m2 * osobnej kuchni - 6,8 m2 * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł35 m² 9 357,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Podgórz - 2 pokoje, 34,73 m2 Blok z 2015 roku z windą. Niski czynsz 240 zł / 1 osobę Mieszkanie na I piętrze: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - przedpokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49 m2, położone na 7 piętrze w wieżowcu na Rubinkowie. Idealne na start pod kredyt 2%! Mieszkanie 49m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

441 564 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pawłówek

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł1 162 m² 197,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż / Działka budowlana o pow. 1162 m2 z wz w Pawłówku. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku i uciążliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł48 m² 6 887,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację trzypokojowego mieszkania na Kapuściskach. Lokal o powierzchni użytkowej 47,62 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł35 m² 7 655,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze wysokiego bloku z 1972 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 270 zł75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł41 m² 10 683,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Relaksowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 000 zł460 m² 569,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania całoroczny murowany domek piętrowy o powierzchni 84 m2 na działkach rod w Bydgoszczy. Domek posiada całoroczną wodę i prąd i jest również gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł62 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni 62m2 znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieżywięć

Nieżywięć,kujawsko-pomorskie

399 990 zł225 m² 1 775,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nieżywięć, gmina Bobrowo, powiat brodnicki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł38 m² 6 964,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku na osiedle Wyżyny. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 38m2 i skłąda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 210,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, o pow. 48,40m2, 4 piętro, blok zlokalizowany na Rubinkowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - pokoju, - kuchni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 999 zł65 m² 7 665,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowszym budownictwie. Świetna lokalizacja W centrum miasta! Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w bloku z 2005 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

69 000 zł2 788 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w licytacji w nieruchomości w postaci: działki niezabudowanej o pow. 2788m2. Miejscowość: dobrcz ul. Trzeciewiec. Przedmiotem licytacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Piękny dom jednorodzinny wolnostojący bezpośrednio przy lesie to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Otoczenie jest pełne śpiewających ptaków, a furtka prowadząca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ciele,kujawsko-pomorskie

619 000 zł99 m² 6 252,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcja - zerknij cena 619 000 zł oferta z ciela 6 km od Bydgoszczy bezczynszowe - jednopoziomowe mieszkanie| 3 pokoje + antresola + ogródek Szukasz mieszkania dla siebie, ale nie w Bydgoszczy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednia. Przedstawiam kawalerkę 31,5m2 znajdująca się w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie do remontu składa się z pokoju, osobnej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł135 m² 3 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom 135m2 dwukondygnacyjny podpiwniczony z ogrodem w Inowrocławiu na ulicy Kasztanowej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

207 999 zł25 m² 8 188,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow. 25,40 m. kw. w odnowionej kamienicy w Centrum. Składa się z trzech pomieszczeń: holu z kuchnią o pow. 9,30 m.kw, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego i wyposażonego m3 na ul. Chwytowo 11 o powierzchni 30,90 m2. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł26 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę 26m2 znajdujące się w kamienicy na pierwszym piętrze Mieszkanie do remontu składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Standard oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

814 000 zł70 m² 11 587,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z narożnym tarasem ( który ma powierzchnię 32,76 m2). Nowocześnie wykończone, funkcjonalne, idealne dla rodziny. Słoneczne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

669 000 zł137 m² 4 883,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Odrestaurowany dom 137 m2 z nowoczesną technologią ogrzewania, umiejscowiony na odrębnej działce o powierzchni 411 m2 w cichym i spokojnym miejscu. Opis domu: k ameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 330 zł61 m² 9 647,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,70m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł56 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: nieruchomości prestige polecam! Jasne , przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 , z trzema pokojami , oddzielną kuchnią toaletą i łazienką , usytuowane w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego klimatycznego mieszkania w o powierzchni 86,5m2 znajdującego się w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 3 piętrze. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 644 zł25 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 450 zł28 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 27,9m2 znajdujące się w kamienicy na wysokim parterze. Mieszkanie do remontu składa się z przedpokoju , dużego widnego salonu, łazienki oraz kuchni. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł31 m² 8 603,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka po remoncie na Bartodziejach Mieszkanie o metrażu 30,8 m2 zawiera: - pokój z wnęką - kuchnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł80 m² 6 617,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły - Kapuściska Lokal składa się z : - 3 pokoi - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju balkon - brak!.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij