dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 473 ogłoszenia

2 000 zł48,10 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 41,92 m kw, usytuowane na 11 z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 552 zł36,44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry Bydgoszcz! Szukasz mieszkania, czy biletu do lepszego życia? Bo Nowe Horyzonty to inwestycja, która zmienia zasady gry. Wyobraź sobie: wracasz z pracy, idziesz na spacer bulwarem nad.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35,50 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowoczesnym budynku, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal dwupoziomowy, łączący funkcję mieszkalną z biurową. Rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, wolnych zawodów oraz osób ceniących separację przestrzeni życiowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum oraz galerii Focus Mall w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2020 roku. Tylko 3 piętra mieszkalne, winda, zadbane części.

Szczegóły ogłoszenia

473 382 zł40,46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem. Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,60 m² 4 645,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokoje z balkonem + ogródek i pom. gospodarcze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 mkw, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Czyżkówku To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,83 m² 7 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo przestronnego mieszkania z antresolą, które pozwoli zrealizować niepowtarzalną aranżację, a przy tym zachwyci funkcjonalnością i stylem? Ta nieruchomość to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł51,50 m² 2 815,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,50 m , położonego w kameralnym, jednopiętrowym budynku wielorodzinnym z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł85,13 m² 2 584,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym-.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, 3-pokojowe, mieszkanie z loggią, wolne od zaraz na bydgoskich Bartodziejach. Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, w układzie szczecińskim znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 do wynajęcia na Osiedlu Leśnym od zaraz. Mieszkanie po kapitalnym remoncie cale wyposażenie nowe na gwarancji. Mieszkanie praktycznie nowe dla pierwszego klienta. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł71,30 m² 2 131,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 w budynku 23a o pow. 71,30 m2 mieści się na parterze i składa się z trzech pokoi o pow. 13,30 m2, 22,80 m2 oraz 13,80 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł68,42 m² 5 378,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

mieszkanie | Szubin | 68 m2 | 3 pokoje | 1 piętro | blok | blisko Bydgoszcz | blisko trasa S5 | Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2 m2, położone na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny trzypokojowy apartament zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji nowe flisy przy ul. Flisackiej w Bydgoszczy tuż obok Kanału Bydgoskiego. Ta nowoczesna przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,83 m² 7 562,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,83 m2 z widną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Do remontu. Z salonu 20 m2 - wyjście na duży balkon o pow. 6,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzy Ci się apartament w spokojnej i przyjaznej mieszkańcom dzielnicy Aleksandrowa Kujawskiego? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie na Osiedlu Stara Cegielnia jest wyjątkowe nie tylko ze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,56 m² 6 922,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Zdjęcia 2,4,6,11,14 przedstawiają wizualizacje! Mieszkanie 50,56 m Osiedle Leśne, bydgoszcz Piękny widok na lasek | Idealne pod inwestycję | Świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,30 m² 5 476,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na trzecim piętrze w Centrum Włocławka. Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48,20 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 48m2 po generalnym remoncie | balkon | winda | bez barie *budynek przystosowany dla osób starszych lub niepołnosprawnych Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - wyjątkowy 2 pokojowy apartament na 1 piętrze w bloku z 2023 r na osiedlu Zielona Stawki. Z uwagi na standard budynku idealne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego 2. Lokal jest zadbany i funkcjonalny, co pozwala na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,10 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego. W lokalu znajdują się : 2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł118 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 118 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z 2007r. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji w Bydgoszczy! Przewidywany termin pozwolenia na użytkowanie I kwartał 2026 r. Na parterze oraz na poziomie -1 znajdują się hale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,57 m² 7 220,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie Nowy Fordon, bydgoszcz ul. Przybory Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - Zazamcze blisko lasu - 1 piętro w niskim bloku! Mieszkanie idealne pod inwestycje typu wynajem. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 110m powierzchni, dwupoziomowe. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasztanowej 43. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju - łącznie 33,4 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni około 65 m2, który składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, bardzo dużej (15 m2) garderoby/biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł115,41 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nietuzinkowe mieszkanie (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską. Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta z widokiem na piękną panoramę Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł70,99 m² 8 804,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalny apartament 71m2, dwa pokoje z potencjałem na trzy pokoje. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy z 2005 roku, na 3 piętrze, przy ul. Śniadeckich. Idealne dla pary oraz pod.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij