dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 476 ogłoszeń

329 000 zł31,62 m² 10 404,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę n a sprzedaż 6 nowoczesnych kawalerek w ramach inwestycji Zakątek Flora , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 45 m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Glinki. Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ulicy Glinki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,73 m² 9 040,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,73 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku z 2015 roku w Bydgoskim Fordonie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w bloku, w centralnej części miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł107,20 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

marzysz o niepowtarzalnej nieruchomości? Sprawdź tą ofertę! Ta wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż to nie tylko przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 107m , ale również prawdziwe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 26,1 m | ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 26,1 m , położone przy ul. Grunwaldzkiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

344 805 zł34 m² 10 141,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, szczegóły oferty: powierzchnia: 33,92.

Szczegóły ogłoszenia

427 900 zł38,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 44 m2 w cenie od 187.500 zł. Mieszkania w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł120,04 m² 4 373,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 120,04 m2 położone na III piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120,04 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 100 zł56,51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 56,51m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,53 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 440 zł34,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Nakła nad Notecią, przy ulicy Gimnazjalnej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29,50 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poziom: parter. Powierzchnia: 29,50 m2. Pomieszczenia: pokój - 14,7 m2 łazienka - 3,0 m2 kuchnia - 8.75 m2 korytarz 2,55 m2 Powierzchnia przynależne: dwa pomieszczenia w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 752 000 zł94,70 m² 18 500,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m w bloku z 2025r na osiedlu Brdyujście. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,08m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie atrakcyjne inwestycyjnie: okolica umk! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku należącym do wspólnoty mieszkaniowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84,84 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Reprezentacyjne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku łączącej styl secesyjny oraz wczesnego modernizmu, idealny na kancelarię lub komfortowe mieszkanie. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: ciechocinek, ul. Hermanowskiego 2. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Ciechocinka przy cichej, zielonej ulicy, zaledwie kilka minut spacerem od tężni.

Szczegóły ogłoszenia

412 057 zł38,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 20, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,68 m ( koszt dodatkowy: 8.249 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie na osiedlu Błonie Na sprzedaż w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze! Zdjęcia nr 1,7,9,12 - przedstawiają wizualizacje. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Zielonczyn Mam przyjemność zaprezentować Państwu.