dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 461 ogłoszeń

310 000 zł40,61 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z 2 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,40 m² 5 925,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości zaprasza do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 45,4m2, idealnego dla osób ceniących komfort i bliskość infrastruktury miejskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parter/ 3 pokoje/ wyremontowane Na nieruchomość składa się: - przedpokój - kuchnia ok. 8 mkw - łazienka z wc - 2 pokoje ok. 12 mkw - salon ok. 18 mkw Atuty nieruchomości - parter, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie na Fordonie- utp w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo jasne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na bydgoskim w Fordonie na ul. Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 936 zł34,48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym kącie, gdzie nikt nie mówi Ci, jak masz żyć? A może szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zatrzymaj się na chwilę, bo to mieszkanie na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł153,46 m² 11 722,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł102 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 100 m2 usytuowane na 1 piętrze budynku z cegły. Niewątpliwym atutem jest położenie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! Umeblowanie w cenie! (z wyłączeniem rzeczy osobistych oraz części sprzętów agd/rtv). Lokalizacja: toruń, jar, osiedle Smart, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym po generalnym remoncie w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,51 m² 11 373,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na os. Przy Lesie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

266 900 zł28,28 m² 9 437,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czy szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy? Zależy Ci na pierwszym piętrze i wygodnym dostępie do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie czteropokojowe (86,16m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Leśnym. Przestronne, komfortowe mieszkanie, składające się z salonu z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 574 zł39,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 734 zł45,64 m² 8 429,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 2: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na podwyższonym parterze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,64] m to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 53 m3 położone na osiedlu Szwederowo. Blok z cegły , otoczony zielenią, a zarazem bliskość sklepów, przychodni jak i dobra komunikacja miejska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 031 zł77 m² 9 260,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M4 z balkonem w spokojnej części Osowej Góry przy ul. Sępiej. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,17 m 2 , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma komfortowymi sypialniami oraz miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowanego w nowej inwestycji oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w naszym biurze bardzo ciekawe, nie tuzinkowe mieszkanie umiejscowione na poddaszu odrestaurowanej kamienicy. Lokal został przystosowany do zamieszkania w 2014 roku, zostało wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł37,71 m² 10 604,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w sercu Śródmieścia - kompaktowy układ, wysoki potencjał najmu. Na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44 m² 10 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego w Toruniu. Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł98,14 m² 2 853,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe z 2 łazienkami, 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 pokoje z garderobą. Nieruchomość stanowi murowany budynek mieszkalny dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł43,78 m² 8 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,78m2. Położone w spokojnej dzielnicy Bielawy, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie posiada: - duży pokój 1x z balkonem - sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49,95 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Przy Kaszowniku Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,95 m2, znajdujące się w dzielnicy Mokre - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 472 zł67,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu. Wyjątkowy apartament 3 pokoje | Słoneczne Tarasy | widok na Starówkę | garaż | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,62 m² 7 490,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem taras, balkon, strych i 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym domu z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39,17 m² 2 527,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Słupach o powierzchni 39,17m2, położone na parterze w bloku. Propozycja dla osób, które szukają mieszkania do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m , w sercu miasta, w inwestycji Kolorowe Garbary. Mieszkanie dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na wyłączność | 113,73 m | ul. Cieszkowskiego | parter zabytkowej kamienicy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 113,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje świeżo po remoncie na Kapuściskach! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z roku 1985, położony jest na wschodnim skraju Kapuścisk. Wnętrze to duży pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 765 zł83,02 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą - 83,02m2, znajdujące się na 2.piętrze. Możliwe zaaranżowanie 4 pokoi. Dodatkowo - 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się 12 km od Inowrocławia. Nieruchomość o łącznej pow. 38,64m2 nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 54 m? z tarasem Nowoczesne 54 m2 Komfort przy Centrum Torunia Szukasz mieszkania, które łączy miejski styl życia z chwilą oddechu na świeżym powietrzu? Prezentujemy dwustronne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij