dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 473 ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w Fordonie przy ul. Bortnowskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie 53 m2 składa się z dwóch umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Blok o podwyższonym standardzie Z windą, kameralnie położony! Teren ogrodzony, z przynależnym do mieszkania miejscem postojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Diament nad brdą | 69 m z widokiem na Bulwary oraz rzekę | Parking za bramą | 1. piętro największe atuty: panorama, która nie nudzi: salon z ekspozycją na Brdę i tereny spacerowe. To.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,85 m² 13 365,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na Osiedlu Piernikowym w Toruniu. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2016 roku. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, par lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 38,74 m , położonego w doskonałej lokalizacji na osiedlu Toruńskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 46,13 m | Inowrocław, os. Piastowskie Biuro Anna Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł97,72 m² 6 846,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł111,50 m² 8 475,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek C1/2 Nowe osiedle domów i apartamentów bezobsługowych. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 111,5 m z antresolą (35,2 m ), położone w Niemczu na.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł98,82 m² 7 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,38 m² 7 733,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum. Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Prezentuję 4 pokojowe mieszkanie dla koneserów. Lokal znajduje sie w secesyjnej kamienicy na jednej z najpiękniejszych ulic w Bydgoszczy, tuż przy Dzielnicy Muzycznej. Niebywała oferta - 2.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł52,24 m² 17 993,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament premium W sercu bielaw - jedna Z najlepszych lokalizacji W bydgoszczy Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się raz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł76,50 m² 8 758,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Koniuchach Dlaczego warto tu zamieszkać? wyraźny podział na strefy: dwa poziomy pozwalają naturalnie oddzielić życie codzienne od strefy prywatnej. Dół to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł78,28 m² 4 598,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 78m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,96 m² 7 032,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze zadbanego bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37,50 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m , zlokalizowane na parterze piętrowej kamienicy z 1942 roku położonej w Szubinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł35,60 m² 14 578,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę sprzedaży nowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Industria w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 35,61 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 001 zł80,10 m² 10 736,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m na 1 piętrze z 2 tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie idealne dla osób chcących urządzić "4 kąty" według własnego projektu. Atutem są lokalizacja, rozkład i przestronność pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 445 zł77,09 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim podwyższonym o pow. 77,09 m2 oraz 2 tarasami o pow. 26,41 m2 oraz 30,05.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania (z łatwą możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni), położonego w malowniczej okolicy Starego Fordonu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie o powierzchni 28,6 m2 w domu wielorodzinnym, na parterze, w Mąkowarsku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 725 zł48,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania 47 60 m | Stan deweloperski | ul. Garbary | Bydgoszcz Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Garbary w Bydgoszczy. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58,60 m² 4 778,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,60 mkw , wraz z użytkowaną piwnicą, położone na 6. piętrze bloku 11-piętrowego, w centralnym punkcie Osiedla Zazamcze we Włocławku ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, w pełni umeblowany apartament 64 m na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku na Szwederowie. Dwustronna ekspozycja, widok na zieleń i duży, dwustronny balkon zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

436 655 zł37,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,66 m² 12 644,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111