dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

269 000 zł27,66 m² 9 725,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam zakup kompaktowej kawalerki na bydgoskim Błoniu. To doskonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla inwestorów. Mieszkanie Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł53,50 m² 10 542,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (53,5m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 2018 roku w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (36m 2 ) na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. na najnowocześniejszym osiedlu miasta w dzielnicy muzycznej w Bydgoszczy Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo wyremontowane. W pięknej dobrze skomunikowanej dzielnicy- blisko parki, przedszkola, szkoły. W mieszkaniu znajduję się nowa instalacja gazowa oraz całe mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł39,02 m² 8 149,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (39,02 m2) z wyjściem balkonem , znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1970roku w Toruniu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł45,47 m² 3 516,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na poddaszu kamienicy Bydgoskie Okole Powierzchnia użytkowa: 45,47 m Opis nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na poddaszu klimatycznej kamienicy z 1890 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam Państwu dużą kawalerkę w samym centrum Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość o powierzchni prawie 40m2, znajduje się na czwartym piętrze bloku, składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się z bardzo przytulnego salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł38,10 m² 9 107,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukacie miejsca, które nie będzie tylko adresem, ale Waszą bezpieczną przystanią? Miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a wieczory we dwoje nabierają wyjątkowego klimatu? Poznajcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne i przestronne mieszkanie (86,3 m ) z własnym ogrodem - Dolna Grupa Szukasz spokoju, przestrzeni i własnego kawałka zieleni? To wyjątkowe mieszkanie w Dolnej Grupie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł50,20 m² 2 569,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarpno - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł33,42 m² 49,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, umeblowana, duża kawalerka w bloku z cegły na drugim piętrze - osiedle koniuchy Mieszkanie bardzo zadbane, w pełni umeblowane z balkonem wolna od czerwca 2026. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych na nowo powstającym, kameralnym osiedlu w rejonie ul. rtm. Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,82 m² 7 809,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 60,82 m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 985 zł34,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł138,21 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem pokoje jednoosobowe ze wspólna kuchnią i 2 łazienkami w odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Łącznie w budynku oferujemy 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dostępne wyłącznie W pepper house! Dwie kawalerki na jednej kw niedaleko dworca głównego pkp pod inwestycję - świeżo po remoncie! atuty: - mieszkania po generalnym remoncie! - wysokie sufity! -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Dzikiej Gęsi w Osielsku - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,15 m² 9 117,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Oferujemy na sprzedaż zadbane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni (55,54m2) znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1978 roku na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,86 m² 14 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* oferta na wyłączność biura nieruchomości* 4 Kąty Nieruchomości oferuje komfortowe , nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie do sprzedaży w nowym budownictwie z 2022 roku na Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego / mieszkalnego (w księdze wieczystej lokal widnieje jako mieszkalny), położonego na parterze budynku wielolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,88 m² 12 702,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie - nowy wyszogród! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 2 niezależne pokoje! - Dwustronna ekspozycja! - Gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł53 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Bydgoszczy, to propozycja dla osób, które szukają połączenia miejskiego stylu życia z komfortem nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Tylko u nas - świeżo wyremontowane M3 z loggią i widokiem na panoramę miasta | Bartodzieje Bądź pierwszym, który tam zamieszka! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane komfortowe, umeblowane w nowoczesnym stylu M-3 zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym bloku z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,10 m² 6 646,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,10m kw, usytuowane na 2 z 4 pięter bloku z 1986r. Nieruchomość znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

196 535 zł25,20 m² 7 799,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 168 zł38,24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , położone na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na terenie zamkniętym, blisko Centrum Inowrocławia. * pow. 61,10m2 * III.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: janikowo, 1 Maja 17/4 Powierzchnia użytkowa: 77,76 m2, z przynależną piwnicą 84,43 Liczba pokoi: 4 Grunt: 1 349 m2 Cena: 16 zł/m2 do negocjacji - Atuty nieruchomości - Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 w Centrum, w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku z cegły, znajdującego się na terenie zamkniętym, składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.