dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 461 ogłoszeń

481 000 zł57,40 m² 8 379,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu na Osiedlu Stawki. Słoneczne i praktyczne mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub rodziny. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary - jest to urokliwa kawalerka, która znajduje się na os. Piastowskim. Oferta na wyłączność w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł78,57 m² 4 696,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dostępna W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie W centrum! atuty: - pożądana lokalizacja! - Pełna infrastruktura usługowo-handlowa "po sąsiedzku"! - Szybki termin wydania! - Trzystronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł88,20 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy do zaprezentuje atrakcyjną ofertę niewielkiego mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnego zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe. Oto kilka kluczowych punktów oferty: podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57,78 m² 6 732,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze cisza, spokój i mnóstwo możliwości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,78 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka 30 m po generalnym remoncie- leszczyńskiego, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,86 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | błonie | 47 M | tylko U nas! - Lokalizacja: błonie - 6 minut do centrum! - Powierzchnia: 47 m - Liczba pokoi: 3 - Stan: generalny remont (w trakcie) -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,80 mkw (53,43 mkw wg pomiarów) + przynależna piwnica 5,50 mkw, położone na parterze bloku 2-piętrowego w Śródmieściu Włocławka, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54 m? z Tarasem - 5 min od Starówki Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m2 , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa okazja! Zapraszam do zakupu wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania w Niemczu. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze niskiego bloku z 2021 roku. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,70 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy na osiedlu Leśnym, przy ul. Lelewela, na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,53 m² 9 101,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Dobre nieruchomości prezentują przytulne M3 w szeregowcu w Szubinie. Na pierwszym piętrze nowoczesnego szeregowca (2021 r.), w spokojnej części Szubina, czeka gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,70 m² 15 888,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 37,70 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,17 m² 9 955,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

! 2 pokoje W kamienicy - śródmieście, ul. Jagiellońska! atuty: świetna lokalizacja w samym centrum miasta! klimatyczna kamienica! mieszkanie gotowe do zamieszkania! funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! nowe mieszkanie W bloku Z 2026 roku - śródmieście, ul. Rycerska! atuty: nowy apartamentowiec z 2026 roku! winda! mieszkanie wykończone pod klucz! wyposażenie oraz dekoracje.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł69 m² 16 014,49 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować elegancki, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji River Towers przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Gryfa Pomorskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie na prezentację komfortowego mieszkania w Fordonie ulica Prof. S. Kaliskiego. Na wynajem przytulne mieszkanie w pełni urządzone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,69 m² 5 113,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zrobiony remont, ty wybierasz styl! 2 pokoje, 2 piętro, włocławek. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie po zakończonym remoncie, przygotowane do finalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis oferty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54 m po kapitalnym remoncie, z widokiem na Politechnikę Bydgoską w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy z 1930 roku przy ul. Seminaryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: iwona Fryszkowska, tel.   prestige nieruchomości oferta na wyłączność! Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 400 zł47,44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Toruń Mokre. Mieszkanie znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym na czwartym piętrze. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie na terenie osiedla zamkniętego w nowym budownictwie, ul. Szybowcowa w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł48,40 m² 2 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli macie Państwo potrzebę zakupu niedrogiego lokalu mieszkalnego, w którym można zamieszkać zaraz po zakupie to proszę zainteresować się poniższą ofertą. Biuro Tara w Żninie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,60 m² 5 759,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , z działką, garażem i dużą piwnicą, położone w spokojnej, kameralnej miejscowości Olszewka, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 727 zł40,62 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.