dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 481 ogłoszeń

436 655 zł37,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,66 m² 12 644,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Tylko u nas! Szukasz gotowego biznesu - może mieszkania na wynajem krótkoterminowy? A może po prostu urokliwe mieszkanie w samym sercu Starówki w Toruniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania dodatkowych środków finansowych. Mieszkanie zostało wyremontowane, więc jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł65,40 m² 3 822,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i wytchnienia od zgiełku miasta? Nie chcesz domu a zdecydowanie wybierasz opcję mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 900 zł26,84 m² 10 540,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki,oraz balkonu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,30 m² 8 318,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy - 55,30 m - Czyżówko, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 55,30 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,23 m² 5 608,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjnej cenie - świetnej lokalizacji - balkonie - bliskości wielu punktów handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam serdecznie nową kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy przy ul Elbląskiej na Czyżkówku. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam 2 niezależne kawalerki - gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania! Nowe budownictwo! bezczynszowe. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł54,21 m² 12 636,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 51,69 m | 6 piętro | widok na Balaton i park | Gajowa Budlex | Bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie (47,50 m ) na parterze z loggią w Fordonie. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert Nieruchomości, prezentacje możliwe po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Bydgoszczy Śródmieście, ul. Markwarta Dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo pożądanej dzielnicy Bydgoszczy Śródmieściu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na popularnym osiedlu Bielany. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 250 zł153,46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem w Toruniu, zlokalizowane na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Dziewulskiego 29, o powierzchni 48,5 m . Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki oknom wychodzącym zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w prestiżowej lokalizacji przy eleganckiej ulicy w samym centrum miasta -ulica Gdańska 13. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66,89 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 66,5 m | Gryfa Pomorskiego | 2 piętro | las | klimatyzacja | pełne wyposażenie atuty: lokalizacja przy lesie i terenach zielonych wysoki standard wykończenia klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w najbardziej pożądanej części bydgoskich Bartodziejów - tuż przy samym Balatonie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,70 m² 9 769,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na ścisłej Starówce, przy ul.Piekary. Mieszkanie w kamienicy , po remoncie, na parterze/2. Mieszkanie 34,70 m2, 2-pokojowe, umeblowane. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zasady gry na rynku nieruchomości właśnie się zmieniły. Jeśli masz dość mieszkań, które wyglądają jak kopia kopii, to lokal nr 7 na bydgoskich Wyżynach jest jak powiew świeżego powietrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

518 844 zł51,90 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem : Powierzchnia: 51,90m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: do ustaleniastruktura: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

440 990 zł48,45 m² 9 101,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Fordon osiedle Bajka Lokal składa się z : -salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bawarczyków, w bezpośrednim sąsiedztwie Toruńskiej Starówki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł158,50 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 153m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem loggią, kuchnia otwarta na duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,13 m² 8 653,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży - przestronne mieszkanie o powierzchni 61,13 m , idealne dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 871 zł100,29 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o pow. 100,29 m2 w stanie deweloperskim z ogromnym tarasem o pow. 37,41 m2 i balkonem o pow. 9.02 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł36,66 m² 5 455,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Altanowej w bydgoskim Fordonie. Ta lokalizacja jest idealna dla osób, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł99 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych części Bydgoszczy - w pobliżu centrum, a jednocześnie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78m , zlokalizowane na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od maja lub czerwca. Funkcjonalny układ: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 40,50 m , położony na parterze i składa się z 2 pokoi o pow. 12,70 m i 13,10m ; kuchni o pow. 9,80m ; łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 855 zł78,77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16