dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 797 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Żnin,kujawsko-pomorskie

326 000 zł56 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży, bardzo ładnego, klimatycznego mieszkania znajdującego się na 4 piętrze , czteropiętrowego bloku przy ul. Kopernika w Żninie. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 600 zł75 m² 8 634,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 900 zł56 m² 8 926,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca mieszkania 3 pokojowe z loggią na 2 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, zabudowa kuchni, salonu, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 300 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł46 m² 7 675,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości mieszkanie przy kaszowniku, 3 pokoje, 45.60 M2, 5 MIN.OD CENTRUM Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.60m , zlokalizowane na 5 piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe mieszkanie Szwederowo - 3 pokoje Jeżeli poniższe 3 informacje są dla Ciebie ważne: * blisko do komunikacji miejskiej, by szybko dotrzeć do pracy czy szkoły, * wszystko jest pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

614 500 zł68 m² 8 997,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację pachnącego nowością trzypokojowego mieszkania na Kapuściskach. Lokal o powierzchni użytkowej 68,3 m2 składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł125 m² 4 352 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego przy ul. Chrobrego na osiedlu Mokre. Wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł53 m² 9 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena! trzy pokoje na stawkach - blok wybudowany przez lem-bud - trzcinowa Bardzo miło mi zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 154,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż / Mieszkanie o pow. 37,6 m2 na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. * mieszkanie dostępne wyłącznie w Forma Nieruchomości * - Dobra lokalizacja - Balkon - Mieszkanie na start -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malickiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

395 000 zł66 m² 5 965,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w Naszym Biurze! Idealna oferta dla pary lub rodziny z dziećmi! Przestronne 3 pokoje! Z ogromną przyjemnością polecam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł65 m² 8 542,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 603 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,61m2, stan deweloperski. Oferta dotyczy lokalu: a4 Piętro: parter Lokal znajduje się na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubienka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowym. Nieruchomość o powierzchni 36 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze niskiego 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł51 m² 9 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą pięknego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, w bardzo zielonej okolicy na Osiedlu Leśnym. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż nowa cena mieszkanie własnościowe na wyżynach o pow.42.42m2 składające się z dwóch pokoi ,kuchni i łazienki,osobno wc,tzw.układ szczeciński. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy na Błoniu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 200 zł66 m² 9 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - 2 pokoje na Bartodziejach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja przynosząca stały dochód w postaci wynajmu! Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 472 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne dla osób, które pragną urządzić wnętrze według własnego stylu i potrzeb. Zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horodelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 380 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej Bydgoszcz, szwederowo Dobra lokalizacja/wysoka jakość wykonania! i pcc! Oferta dotyczy mieszkania nr: D10 Powierzchnia mieszkania: 49,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

873 376 zł83 m² 10 544,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 675 zł36 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Mieszkanie deweloperskie, w nowej inwestycji na Bydgoskim Czyżkówku, ulica Flisacka. Start budowy od 01.04.2023, budynek A. Planowane zakończenie: II kwartał 2025 r. Inwestycja: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

643 803 zł64 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne dla osób, które pragną urządzić wnętrze według własnego stylu i potrzeb. Zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 209 zł43 m² 9 199,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł44 m² 6 378,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, położonego na 2 piętrze budynku wielorodzinnego w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 906 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie, bydgoszcz Bocianowo. Symbol: e47 cena: 375 906 pln cena za metr: 9 400 pln metraż: 39,99m2 liczba pokoi: 2 piętro: 4 Termin oddania: e- iiq24 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 670 zł57 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł61 m² 7 001,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko w Grupie Magic Nieruchomości :) miejsce dla twojej rodziny : Mieszkanie W pełni rozkładowe 3 komfortowe pokoje na 60,7 m2 zielona i spokojna okolica Mieszkanie nie wymaga remontu duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,60 mkw + przynależna piwnica 3,30 mkw, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, w Centrum Włocławka, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nastrojowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

552 170 zł67 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, bydgoszcz Bartodzieje małe/kapuściska Drugie piętro. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł56 m² 2 676,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy do generalnego remontu przy u. Wybickiego. Zdecydowaną zaletą nieruchomości jest bliskość centrum Brodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

959 999 zł127 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestronnym, 2-poziomowym mieszkaniu w sercu Bydgoszczy, które zapewni Ci spokój, komfort i bezpośredni dostęp do natury? Mamy dla Ciebie idealne miejsce, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 905 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 725 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie deweloperskie, w nowej inwestycji w samym sercu Bydgoszczy. Inwestycja: garbary 22 Termin oddania: oddane do użytku Mieszkanie: 6 inwestycja Kameralna kamienica z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł48 m² 8 490,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ponad 48 m . Zlokalizowane jest na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Mokre, przy ulicy Łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł98 m² 8 150,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wykończonego, 4 pokojowego, piętrowego apartamentu z dostępem do przynależnego tarasu o powierzchni ponad 31 m2! Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi (20m/14), aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 941 zł44 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Dwupokojowe deweloperskie mieszkanie na czwartym piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal: 6.A.4.16 Powierzchnia mieszkania: 43,51m2 Mieszkanie składa się z sypialni,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij