dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł33 m² 5 762,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnej kawalerce bez większego wkładu finansowego? Mamy dla Ciebie świetną propozycje! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,8 m , położona na 11-piętrze w bloku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

567 600 zł65 m² 8 732,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 300 zł60 m² 8 805 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 000 zł55 m² 9 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości przedstawiają Państwu wyjątkową ofertę! Czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56m , idealnie nada się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,6 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Czackiego. W skład mieszkania wchodzi: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł38 m² 10 294,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, 38,37 m2, osobna kuchnia, i piętro, blok Z cegły, bydgoskie Przedmieście ul. Słowackiego Zalety mieszkania: - dwustronne - gotowe do wprowadzenia - balkon - ciepłe, słoneczne, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 000 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż / Dostępne od ręki komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 z widokiem na Park Akademicki - Gotowe do wprowadzenia - Balkon - Winda - Widok na park - Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł30 m² 11 620,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,12 m - Osiedle Glinki Oferujemy na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,12 m , położone na 1. piętrze w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyłów

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł73 m² 7 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Rubinkowo II - gratka dla dużej rodziny. 4 pokoje najbardziej pożądane - 1. piętro dostęp do licznych bezpłatnych miejsc parkingowych niedaleka odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 900 zł64 m² 9 345,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji, by zamieszkać w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Toruniu. Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na obejrzenie mieszkania! Osiedle Strobanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 999 zł63 m² 12 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje, 63,02 m2 wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Deweloper bud - tech Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

829 000 zł110 m² 7 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Forma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowe, unikatowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 110 m2 na bydgoskim Śródmieściu. Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko w Grupie Magic Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości położonej na osiedlu na Skarpie przy ul. Stawisińskiego. Mieszkanie o pow. 36 mkw znajduje się na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 100 zł68 m² 8 516,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

785 000 zł94 m² 8 380,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Duży metraż, 4 pokoje , Bydgoskie Przedmieście, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w Toruniu niedaleko umk. Kamienica wybudowana z cegły w 1935 roku. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzcinowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

759 000 zł76 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje W nowym budownictwie na stawkach Oferta dostępna tylko w Centrum nieruchomości Kopernik- zapraszam do współpracy Mieszkanie o powierzchni 75,86 m2 znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 200 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w samym centrum miasta znajdujące się w kamienicy dwu piętrowej na drugim piętrze. Kamienica przechodziła renowację 3 lata temu. Mieszkanie ma 41,76 m2 , około roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 990 zł31 m² 9 552,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: wyremontowaną i umeblowaną kawalerkę - Szwederowo Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 100 zł38 m² 10 087,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 510 zł33 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealny sposób na zainwestowanie kapitału! Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji, zaledwie 5 minut od toruńskiej starówki. Cena w ogłoszeniu stanowi cenę brutto z 23% vatem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 900 zł71 m² 7 078,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, przestronne czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni 71 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z cegły, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł48 m² 9 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje: na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2021 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu Pod Skarpą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

942 837 zł79 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 820 zł54 m² 8 983,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 411 zł56 m² 8 312,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł56 m² 7 829,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Fordonu przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy o powierzchni 56,2 m2 w bloku z cegły , z 1991 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 100 zł53 m² 7 185,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na poszukiwanym osiedlu Wyżyny , w segmencie B4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego gotowego do wprowadzenia mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bąkowo

Bąkowo,kujawsko-pomorskie

800 000 zł96 m² 8 343,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy - spełnij marzenia o własnym zakątku z ogródkiem! Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogródkiem w cichej i zielonej okolicy, ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł71 m² 7 718,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie na parterze 71,13m2, dwa balkony! Ulica Kromera na fordońskim Osiedlu Tatrzańskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Radziejów,kujawsko-pomorskie

148 000 zł33 m² 4 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 33,40 m2 na ul. Szpitalnej w Radziejowie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł46 m² 8 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości. Piękne mieszkanie na poszukiwanym oś.Leśnym, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z cegły po termoizolacji. Mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 990 zł62 m² 6 991,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią na parterze - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe piękne mieszkanie z garderobą z możliwością naniesienia zmian w aranżacji przez klienta. Do wprowadzenia od zaraz! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na ul. Szosa Chełmińska - idealna okazja! Na sprzedaż bardzo, zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 890 zł36 m² 9 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 900 zł38 m² 6 444,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 pietrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł48 m² 11 222 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 219 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,62m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania na Rubinkowie II. Wysoki standard lokalu Zalety: - wyremontowane ( hydraulika, instalacja elektryczna, podłogi, gładzie ) - Sprzęt agd w cenie - Przestronne - Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł85 m² 6 141,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Komfortowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym na osiedlu Mokrym w Toruniu - 15 minut spacerem do Starówki - okolice Bumaru. Atrakcyjna cena za m2 -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij