dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 900 zł47 m² 7 806,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej części dzielnicy Bartodzieje Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł35 m² 11 239,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tutaj, ponad dachami miasta, codzienne sprawy nabierają lekkości. Niezwykły widok z okna, otwartość wnętrz i ponadczasowy styl wykończenia sprawiają, że każda chwila nabiera znaczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 210 zł66 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne 3 pokojowe mieszkanie na Wyżynach - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł59 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą , w doskonale skomunikowanej części Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

279 900 zł62 m² 4 478,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 100 zł34 m² 11 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 999 zł73 m² 8 230,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe. Duży salon z balkonem.3 pokoje niezależne. Na podłogach panele a korytarz, łazienka i kuchnia płytki. Na ścianach gładź. Jest piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje, balkon, ul. Cicha, 849 000 zł Podstawowe dane: powierzchnia: 78 m Piętro: 2/3 Rok budowy budynku: 2018 Liczba mieszkań w budynku: 17 Winda: tak Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska, ul. Spokojna. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł61 m² 11 477,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 000 zł38 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Leśnym - 3 Piętro, 2 pokoje, 38 m2 , 282 000 zł Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie posiada dwa pokoje , kuchnię oraz łazienkę. W przypadku pytań lub chęci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

989 900 zł84 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler z przyjemnością poleca: do nabycia unikatowe, trzypokojowe mieszkanie (M-4) o metrażu 84 m , usytuowane na pierwszym piętrze solidnego, ceglanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 995 zł29 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł47 m² 5 544,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie centrum Inowrocławia gotowe do wejścia Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia piękne mieszkanie w metrażu 46,71m2. Mieszkanie nr 14 na trzecim piętrze: kuchnia umeblowana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 253 155 zł109 m² 11 464,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduję się na najwyższym, 11. piętrze wieżowca z panoramicznym widokiem na Stare Miasto. Informacje podstawowe: - nieruchomość jest w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 000 zł35 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , zlokalizowane w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Oś. Jar Nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie i przearanżowaniu wnętrza, w którym zlikwidowano korytarz, tworząc przestronną i jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 225,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

*** mieszkanie na osiedlu młodych ul. Matejki - 48,30 m2, 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, 4 piętro W niskim bloku 4-piętrowym, balkon, piwnica *** idealne pod inwestycję Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł59 m² 11 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Izbica Kujawska,kujawsko-pomorskie

319 000 zł66 m² 4 848,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bezpośredni widok na las oraz otoczenie zieleni to gwarancja ciszy, spokoju i czystego powietrza każdego dnia. 1. Układ i charakterystyka przestrzeni Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł40 m² 8 198,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przytulne mieszkanie z balkonem i potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Szukasz kompaktowego mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? To mieszkanie to świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe 61 m 1 piętro Na Skarpie Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z 1985 roku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

556 677 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie trzypokojowe , położone na 4 w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Południe. Mieszkanie: - trzy jasne pokoje - jasna kuchnia -łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł44 m² 6 344,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13 m , położone na bydgoskim osiedlu Bartodzieje Małe przy ulicy Sochaczewskiej - osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 900 zł57 m² 9 788,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł42 m² 9 738,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M-3 z garderobą lub miejscem do pracy z oknem o powierzchni 42,2m2 na osiedlu Szwederowo przy ul. Leszczyńskiego z loggią. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 990 zł27 m² 15 460,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Makler z przyjemnością poleca na sprzedaż: funkcjonalną kawalerkę położoną na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą z poziomu zero, w inwestycji Leszczyńskiego Par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 900 zł82 m² 6 096,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

W naszym biurze na wyłączność oferujemy jedno z najtańszych mieszkań na rynku w bloku z cegły o metrażu 82 metrów dającym komfort i 100% wygodę. Jasne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Nieruchomość znajduje się w 4-pietrowej kamienicy, na osiedlu Szwederowo. Atuty nieruchmości: -mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

860 000 zł147 m² 5 854,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 990 zł137 m² 5 109,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe, o powierzchni 45m2, zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Sportowców

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł37 m² 5 412,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska - mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne Tarasy - mieszkanie z charakterem i widokiem, który robi wrażenie! Zobacz, jak dobrze można mieszkać w samym sercu Torunia! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gronowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

459 004 zł47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,32 m2 (powierzchnia użytkowa 46,62 m2) w stanie deweloperskim z balkonem w centrum Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skowronków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł82 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą umeblowanego, 4 pokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, z dużym tarasem (30m2) oraz balkonem, w dzielnicy Osowa Góra. Oferta obejmuje.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij