dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29,67 m² 13 110,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie nie wymagające żadnych nakładów finansowych, położone na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Łabiszynie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż atuty: * Lokalizacja w ścisłym centrum * Funkcjonalne mieszkanie na parterze * Parking przed oknem z wyjazdem na główną ulicę * Atrakcyjna cena * Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44 m² 9 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku. Lokalizacja: toruń, rybaki, ul. Kujota. Mieszkanie Lokal składa się z: -2 pokoje (15,5m2, 12m2), -kuchnia (około 9m2), -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł84 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w bezczynszowej kamienicy na 1 piętrze, z dwoma balkonami -centrum! Oferujemy do sprzedaży udział w części kamienicy, którą stanowi mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 568 zł42,44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc(2%) Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

324 999 zł34,40 m² 9 447,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł20,23 m² 11 814,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie w dobrym stanie, praktycznie nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 570 zł60,35 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,88 m² 12 299,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Glinki, bydgoszcz Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Glinkach. Lokal jest gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,39 m² 8 129,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 45,39 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Nad Wisłą W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni (72,99m2) znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku w województwie Kujawsko-Pomorskim w miejscowości Łabiszyn. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, gustownie wyremontowane mieszkanie w Pakości, położone na 2. piętrze zadbanego bloku zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal o powierzchni 36 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł50,81 m² 8 167,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie 50,81 m | Fordon | Gotowe do wprowadzenia | Loggia. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,81 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,36 m² 11 414,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, słonecznego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł62 m² 9 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe M-4 w centrum Bydgoszczy! ________

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 900 zł56,07 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł37 m² 9 918,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 9 piętrze ocieplonego wieżowca w Śródmieściu. Lokal posiada 3 pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 300 zł48,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na parterze w zadbanym bloku na bydgoskim Wzgórzu Wolności. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł65,50 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie z ekspozycją północ - południe, położone na zadbanym, zielonym osiedlu poza ścisłym centrum miasta - z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Fordonie - idealne dla studentów i rodzin! Lokalizacja: fordon Powierzchnia: 63m Liczba pokoi: 5 (każdy osobny, nieprzechodni) Dodatkowe pomieszczenia: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowoczesna kawalerka z tarasem 8 m | Przy Zielonych Arkadach | Inwestycja top Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub idealnego pierwszego mieszkania w samym sercu Bydgoszczy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem i klimatyzacją na III-Piętrze w budynku z windą z 2025 roku w centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 74,36 m2 Cena katalogowa: 756 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 74,36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł105 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37,90 m² 10 422,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, komfort, który czuć od pierwszego kroku. Są mieszkania, do których po prostu się wchodzi I są takie, w których od razu czujesz, że to to. To 37,9 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Nakle nad Notecią. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,03 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka Z widokiem na brdę - centrum bydgoszczy | gotowa do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26,6m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,5 m Fordon, os. Nad Wisłą | balkon | piwnica | spokojna okolica Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł32 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,80 m² 7 122,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49,30 m² 5 273,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Udziały na sprzedaż. Tylko gotówka. Mieszkanie o powierzchni 49,3m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i wiatrołapu. Usytuowane w oficynie. KW na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij