dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

550 000 zł90,77 m² 6 059,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 90,77 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł28 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - Grudziądz, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada skosy, niskie sufity oraz okna dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 440 zł34,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł70,31 m² 6 898,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym dwu-piętrowym bloku w Nowym Fordonie z dużą loggią. Świetna lokalizacja, widok na park, przedszkola, szkoła i przychodnia w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,60 m² 5 348,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Chełmża, stare Miasto, 31.6m2, Kawalerka, I piętro, Po remoncie Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 31 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze kamienicy w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Uwaga: końcowe pięć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na parterze przy ul. Nakielskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku należącym do małej, kameralnej wspólnoty mieszkaniowej. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Zasady gry właśnie się zmieniły. Jeśli do tej pory myślałeś, że apartament w mieście to zawsze kompromis między metrażem a lokalizacją, to lokal nr 24 na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66,19 m² 5 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

487 900 zł61,20 m² 7 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania do własnej aranżacji w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, rubinkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone w oficynie kamienicy przy ul. Śniadeckich w Bydgoszczy. Dzięki położeniu od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 233 zł44,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m 2 , położone na trzecim piętrze bloku przy ulicy Polnej. Atrakcyjna lokalizacja centrum Ciechocinka. Blisko poczta, sklepy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł66 m² 8 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: idealne dla studentów pod wynajem - po generalnym remoncie i odświeżane na bieżąco. Mieszkanie położone jest w sercu Dzielnicy Muzycznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,81 m² 6 449,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego, wyremontowanego mieszkania w Potulicach o powierzchni 44.81.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,10 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 027 zł37,77 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzena tel:   Prestige Nieruchomości Prezentuję nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, w cichej i kameralnej inwestycji Kolorowe Garbary. Lokal ma zaledwie dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,72 m² 7 278,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w Toruniu, w dzielnicy Podgórz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych (w odległości ok. 400 metrów), na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z 42 m tarasem z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe),.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,67 m² 11 452,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,53 m 2 położonego na nowoczesnym i spokojnym osiedlu Stawki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł40,06 m² 9 360,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje fun kcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe - Bydgoszcz, osowa Góra Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze, w bloku na Osowej Górze. Mieszkanie jasne, słoneczne Mieszkanie składa się zl korytarz - 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł27,96 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osowa góra M4 na I piętrze W apartamentowcu Z garażem! Zapraszam do zakupu mieszkania M4 w nowym budownictwie z 2015r położone na 1 piętrze z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Szukacie Państwo idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może interesuje Was pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z garażem - Potulice (20 km od Bydgoszczy) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na parterze kamienicy we wspólnocie mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,84 m² 5 752,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,84m 2 , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 218 zł57,32 m² 8 796,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal 3-pokojowy o powierzchni 57,32 m znajduje się na 1 piętrze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,78 m² 12 760,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | II piętro | balkon | stawki - cztery pory roku | 54,78 m | garaż + komórka | wysoki standard Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki Obrabiarek.