dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł194,12 m² 3 039,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1963

Grudziądz ul. Kochanowskiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 114,48m2 położone na piętrze w budynku 2-rodzinnym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,50 m² 10 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny 2 kawalerki w jednej księdze wieczystej Centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dwa niezależne mieszkania (kawalerki) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z loggią przy Jurasza | Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł91 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament premium na bartodziejach luksus, który poczujesz od pierwszego kroku Marzysz o miejscu, które codziennie będzie zachwycać Cię swoim stylem, komfortem i jakością życia?.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł95,80 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do własnej aranżacji. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bezczynszowego o powierzchni użytkowej 112 m , usytuowanego na pograniczu Cenrum i Kazimierza Wielkiego. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30,50 m² 4 229,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Chełmno ul. Toruńska. Lokal o powierzchni użytkowej 30,50 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 784 zł37,74 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 085 zł40,65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skończ z kompromisami i wiecznym brakiem miejsca na kurtki w przedpokoju. Mieszkanie nr 36 na piątym piętrze Nowych Horyzontów to propozycja dla tych, którzy lubią, gdy wszystko ma swoje.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,65 m² 7 503,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta tylko W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie po remoncie atuty: - świetna lokalizacja - po generalnym remoncie z gotową kuchnią i łazienką - kompleksowo odremontowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł36,60 m² 10 519,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 385 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł47,08 m² 1 911,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w miejscowości Jaksice, gm. wiejska Inowrocław, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Jaksice zlokalizowane są w południowo-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Błonie w Bydgoszczy, które jest obecnie w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie ma powierzchnię 47 m i.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czy apartament może stać się Twoją prywatną oazą? Eskulapa przestrzeń, która oddycha razem z Tobą. Są miejsca, do których wraca się tylko po to, by przenocować. I są takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 900 zł69,39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,74 m² 6 835,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z jej treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,74m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 38m2 na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na Wyżynach przy ul. Zofii Nałkowskiej. Blok otacza zieleń i wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,50 m² 14 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie, wykończone z wysokiej jakości materiałów znajdujące się w nowym budynku z windą z 2023 roku, zarządzanym przez Willa Developer. *.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł49,84 m² 7 423,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko w naszym biurze. Wolne od zaraz! Mamy klucze. Na sprzedaż świetne, przestrzenne mieszkanie dwupokojowe 49,84m2 na ul. Jagiellońskiej 68 - Centrum za 369999 do rozsądnej negocjacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł33,26 m² 9 621,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości prezentują 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, centrum! Powierzchnia: 33.26 m + piwnica 4.42m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 3 Szukasz mieszkania inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł173,10 m² 3 755,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1930

Mostowa kamienicy na sprzedaż Oferujemy Państwu pół kamienicy przy ulicy Mostowej. Kamienica usytuowana jest na działce o powierzchni 362 m2, na której znajduje się budynek i garaże.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,77 m² 10 551,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie bez pcc! Nowy Wyszogród! idealna propozycja inwestycyjna - możliwość przejęcia najmu! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 3.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65,01 m² 5 537,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie do odświeżenia, o powierzchni 65,01 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Bocianowo. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,20 m² 7 312,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone w kameralnym bloku z cegły z lat 90., którego zabudowa przypomina bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiego mieszkania pod wynajem lub pierwszej nieruchomości, która nie zablokuje Twojego budżetu? 24,43 m na 2. piętrze, z osobną kuchnią i oknami od podwórka, to kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 382 zł29,73 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł24,01 m² 13 036,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. Lokal składa się z jasnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60,87 m² 7 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie z tarasem w kamienicy przy ul. Staszica Sielanka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Staszica w sercu Bydgoszczy. To.