dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

189 000 zł2 078 m² 90,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Dzikowo (gm. Obrowo) Działka o powierzchni 2078 m2 znajduje się w otoczeniu lasu Media w drodze - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

355 950 zł1 017 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1017m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

593 208 zł9 416 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł1 150 m² 377,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1150 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 689 m² 542,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka usługowa 3689 m2 Bydgoszcz, fordon-Wyszogród Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3689 m2, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szpetal Górny | Gmina Fabianki | Kujawsko-Pomorskie Spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta idealne miejsce na dom lub inwestycję Na sprzedaż dostępne są cztery działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 691 m² 298,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż | świecie Szukasz gruntu w lokalizacji, która ma realny potencjał wzrostu? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3076 **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlną znajdującą we Włocławku na os. Michelin. Nieruchomosć w rzadko dostępnej lokalizacji (ul. Parkowa). Szkoła -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1335 mkw, o wymiarach około 48 x 28 m, położona we Włocławku Rózinowie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 333 m² 44,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1333m 2 , położoną w miejscowości Chełmica Mała, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko - pomorskie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 987 000 zł19 935 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiib oraz iva, działka 195/4 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 083 m² 128,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położoną działkę w Nowym Smolnie Ofertę stanowi działka o powierzchni 1083m2 w cenie 139.000 zł , położona w pobliżu innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł290 m² 362,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "cumulus" idealną dla miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu oraz osób poszukujących miejsca do uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

131 880 zł942 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana w podtoruńskiej miejscowości Górsk - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa dzieli ją 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4706 m | toruń - ul. Polna Gotowy koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji. Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam niepowtarzalną, urokliwą działkę za ścianą lasu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 369 m² 75,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka | Zalesie | Szubin | cicha okolica | okazja | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Zalesie w gminie Szubin. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 294 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 3294 m2 , idealna pod inwestycję, zlokalizowana w miejscowości Choceń.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł9 449 m² 200,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 9449 m2 położona w Niwach (gm. Osielsko) Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł11 463,89 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11 463,89 m , położoną w Rogówku , idealną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 006 m² 49,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Wielkiej Łące. Lokalizacja - Wielka Łąka, gm. Kowalewo Pomorskie ; - z odległością do Torunia 14 km; -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł844 m² 272,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biała Posesja Nieruchomości poleca działkę budowlaną o powierzchni 844 m2 w miejscowości Lisi Ogon przy ulicy Cichej. Spokojne miejsce z dala od gwaru miasta w otoczeniu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica dziaka inwestycyjna Z potencjełem. Machdom invest nieruchomości   Nieruchomość idealna pod budowę budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 261 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze w Borównie. Działka objęta mpzp U1- przeznaczona pod usługi. Szczegółowe ustalenia planu : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki z Warunkami Zabudowy w Unisławiu ul. Toruńska. Nieruchomość gruntowa o metrażu od 1025m2 do 1200m2. (możliwość wyboru działki) Cena: 95zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 100 m² 580,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o charakterze inwestycyjnym z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne. Cena wynosi 600 pln za metr kwadratowy. To wyjątkowa okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 004 m² 183,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3003 m , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Lulkowo, tuż pod Toruniem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 544 m² 117,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową produkcyjną - Drzycim (kujawsko-pomorskie) super promocja polecam machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Działka rekreacyjna z możliwością całorocznego zamieszkania Białe Błota Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży urokliwej działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1087 m , położona w miejscowości Dzikowo, gmina Obrowo, powiat toruński przy ulicy Iglastej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! Oferujemy działki budowlane z warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w okolicy Szubina, zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Cena: 55,00 m2 (powierzchnia dostępnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł26 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł3 010 m² 87,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę z linią brzegową jeziora. Atrakcyjna działka o powierzchni 3010 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł18 467 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy teren inwestycyjny na sprzedaż w Cielu, białe Błota. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 7 577 m2 położona w miejscowości Osiek nad Wisłą. Nieruchomość usytuowana jest niedaleko Jeziora Osieckiego, a na jej części znajduje się las. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł2 400 m² 356,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena z 23% vat 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m , położona w miejscowości Pluskowęsy, gmina Chełmża, w pobliżu Torunia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka przy rzece Noteć. Jest to działka z linią brzegową rzeki Noteć o powierzchni 2,42 ha. Zlokalizowana przy śluzie nr 4 - Frydrychowo. Posiada wydane z warunkami.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij