dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 008 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2650 m Klotyldowo, gmina Szubin Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2650 m , położoną w malowniczej miejscowości Klotyldowo (gmina Szubin).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2009m 2 , w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dwa budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 700 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę z dużym potencjałem (siedlisko) położoną w miejscowości annowo k/ Rynarzewa. Działka 2700m2 ogrodzona, z wodą (studnia), prądem,.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek przy lesie w Stajenczynkach Lokalizacja - Stajenczynki, gm. Obrowo ; - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży 18 działek z Warunkami Zabudowy, położonych w malowniczej miejscowości Dąbrówka Kujawska. Oferujemy działki o powierzchni od 672m2 do 972m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kowal | ul. Ottomara Pipera | nowa strefa mieszkaniowa Wyobraź sobie miejsce, w którym: - wracasz po pracy do ciszy zamiast hałasu, - dom budujesz bez stresu planistycznego, - a wartość Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Tanie działki budowlane w miejscowości Drogosław, pomiędzy Szubinem a Łabiszynem. #Charakterystyka Powierzchnia działek od 850m2 do około 1280m2, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nakładów - rod Pod Dębem nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Pod Dębem. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł6 427 m² 55,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! link do prezentacji nieruchomości dron Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

138 125 zł1 625 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko bydgoszczy 1625 mkw trzemiętowo gmina sicienko Położona blisko asfaltu. Powierzchnia działki wynosi 1625 mkw. Klasa ziemi: iva bez konieczności wyłączania z produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

459 675 zł2 043 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2043 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł5 141 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta nieruchomości: roma Deka Tel.   Na sprzedaż, przepięknie położona działka o powierzchni 5141 mkw, znajdująca się w malowniczej okolicy Krajeńskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł26 037 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Działka rolna granicząca z drogą asfaltową , grunt klasy ivb i V porośnięta drzewami powierzchnia 2,6037 ha bardzo spokojny rejon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro MM Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w malowniczej lokalizacji w obrębie ewidencyjnym Ruda, gmina Grudziądz. Oferta dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 332 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m , zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł9 449 m² 200,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super położona działka inwestycyjna - 9449m2 - Niwy- przy węźle S5 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - szeroko rozumiane usługi z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej Kształt -.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł2 834 m² 358,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W naszym biurze Oferujemy Państwu działkę z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu atrakcyjnej działki rolno-inwestycyjnej o powierzchni 7900 m , położonej w miejscowości Smolniki (gmina Szubin), w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy 3 działki znajdujące się w Strzemiuszczku w gminie Zbiczno w powiecie brodnickim. W ewidencji gruntów działki oznaczone są symbolami: n - nieużytki i rv -.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł121 210 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, gdzie cisza ma swoją własną melodię, a przestrzeń daje prawdziwe poczucie wolności. W sercu malowniczego Jaworza, w powiecie wąbrzeskim, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł10 154 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,015 ha, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi komercyjne nieuciążliwe, dopuszczalna - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - położona.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z widokiem na jezioro - wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Wiewiórczynie, gmina Rogowo, ok 500 m od jeziora Tonowskiego. Dla nieruchomości wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 593 m² 243,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości łochowo, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m położona w miejscowości Prądki, w gminie Białe Błota. Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 138 m² 58,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Wydane warunki zabudowy! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę w sercu Borów Tucholskich, w malowniczej i cichej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, władysławowo gmina Łabiszyn działki powyżej 1000 mkw w atrakcyjnej cenie. Kompleks działek o powierzchni ok. 1100 - 1400 mkw. Działka o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 840 m² 1 198,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przy ul. Fordońskiej. Objęty mpzp pod zabudowę wielorodzinną wraz z usługami. Szerokość frontu ok 95 m. W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł320 m² 203,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną w Zarzeczewie, na terenie ogródków działkowych Polski Związek Działkowców, rodzinny Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 324 700 zł3 321 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka zabudowana domem wolnostojącym i dwoma budynkami gospodarczymi położona w Kaszczorku, w otoczeniu rzeki Drwęcy i zieleni. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 014 m² 373,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drodzy! Chciałabym zainteresować działką czy jak się fachowo mówi nieruchomością gruntową położoną w niezwykle cichej lokalizacji pośród zieleni, a jednak w sercu Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż cztery działki w kształcie prostokąta, każda o powierzchni około 800 m . To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w sąsiedztwie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł861 m² 197,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działki w Łochowicach pod zabudowę jednorodzinną. Wielkości: 761-1252 mkw. Niezalesione, płaskie. Dojazd drogą gminną od ulicy Lisiej. V klasa ziemi. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61 442 m² 19,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ponad 6 hektarowa działka położona na obrzeżach Ciechocinka pomiędzy ulicą Słońsk Górny a wałem wiślanym. Działka użytkowana rolniczo. w klasyfikacji użytków rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-leśną częściowo pod zabudowę domem jednorodzinnym w spokojnej i przepięknej okolicy w Sąsiecznie niedaleko Torunia o pow. 1.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 675 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński, ul. Leszczynowa. Na sprzedaż działki budowlane w Czarnym Błocie przy ul. Leszczynowej, położone w cichej lokalizacji; wśród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł350 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rod w miejscowości Żurczyn gmina Szubin. Rod Nad Notecią. Działka ma powierzchnię ok 350 m2. Teren działki bardzo zadbany, na działce liczne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij