dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 010 ogłoszeń

102 360 zł853 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Prądkach pod zabudowę jednorodzinną. Kształt zbliżony do kwadratu, wjazd od strony zachodniej. Dojazd ulicą utwardzoną. Sąsiedztwo stanowią nowe domy jednorodzinne. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

150 995 zł1 313 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Dziemionna. Działka posiada aktualne Warunki Zabudowy: - budowa budynku mieszkalnego, jednorodzinnego do 200m 2 - szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wałdowo prawdziwie królewskie - Działka 1192 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim. Prezentowana działka jest jedną z kilku, które są aktualnie w sprzedaży. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3046 ***** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Dębniaki gm. Kowal. Parametry podstawowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł890 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Malowniczo położone działki o powierzchni890m2, 891m2 oraz 1003m2. w miejscowości Zgniłka niedaleko Więcborka. Kształt prostokąta o wymiarach 22,3x40m.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz mieszkać na nowym i kameralnym osiedlu? Szukasz dobrze skomunikowanej działki? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedź brzmi "tak", to koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2, zlokalizowana w miejscowości Cegielnik w gminie Zławieś Wielka. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka rekreacyjna o powierzchni 464 m 2 - Jagodowo gmina Osielsko na terenie Rodzinnego Ogrodu z domkiem 35m2- murowanym - stan developerski. Działka i domek wymagają sporo.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł5 890 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam do miejscowości Okoniny Nadjeziorne, gmina Śliwice, żeby móc zaprezentować Państwu ładną działkę pod budowę domu. Na działkę zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki nr 174/18 W wielkim wełczu Marzysz o przestronnym terenie w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości **** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 400 m , składająca się z dwóch działek ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł4 648 m² 49,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka budowlana o powierzchni 4648 m2 z linią brzegową jeziora Sumówek. Super lokalizacja w gminie Zbiczno, bogatej w piękne jeziora i lasy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł6 052 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem Osieckim w miejscowości Osiek Nad Wisłą gmina Obrowo. 20 km od centrum Torunia wśród lasów otaczających jezioro Osieckie nad samym północno-wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 305 m² 221,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka o powierzchni 1305m2 położona w podbydgoskim Łochowie (gm. Białe Błota). Grunt położony w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł18 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić działkę inwestycyjną o powierzchni 18,700 m kw. w miejscowości Lisi Ogon, w pobliżu drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację! Roma Deka. Specjalista ds. nieruchomości. tel.   . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Śmiłowo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna okolica, piękna działka Działka znajduje się w Wierzchucinku, niedaleko Jeziora Wierzchucińskiego, które jest doskonałym miejscem na wypoczynek i rekreację. Okolica charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 984 m2- blisko jeziora Szczytnowskiego (ługowskiego) Gawin, gm. Chodecz | 500 m od Jeziora Szczytnowskiego (ługowskiego) | mpzp | Media | Cisza, natura, potencjał! Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł390 m² 125,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy rodzinnych ogródkach działkowych "magnolia". Działka położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

268 600 zł1 580 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Prądkach Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Prądkach, w gminie Białe Błota. Działka prostokątna, z dostępem do drogi gminnej. Media: - skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej mpzp Powierzchnia działki 2176m2. Front działki 46,75m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Gotowa działka rod z komfortowym domkiem | 630 m | blisko lasu | szybki dojazd z Bydgoszczy Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 614 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 4614m2 przy Gąsawie. Media;woda Okolica cicha i spokojna, z jednoczesną bliskością do miasta. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki położonej w Pruskiej Łące, gmina Kowalewo Pomorskie. Dla w/w dzialki można uzyskać warunki zabudowy dla jednego lub dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana w podtoruńskiej miejscowości Górsk - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt; agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Dąbrówka Słupska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę w Łochowicach, 1352 m i 1380 m , pod lasem; wz, media blisko, świetna komunikacja - idealne dla rodzin. Oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 772 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rubinkowo, działka 1772m2, mpzp, przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gruntu o powierzchni 2852 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 42 m x 68 m, położona przy ul. Lisek we Włocławku, z budynkiem o powierzchni około 45.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł997 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Czarne Błoto, zlokalizowana przy ulicy Dolnej o pow. 997 m2, położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach około 23.2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 580 m² 139,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki inwestycyjne - Grudziądz, ul. Kunickiego (mpzp) Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne położone w województwie kujawsko-pomorskim, mieście.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł700 m² 292,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek całoroczny , Górzyskowo, rod 700 m2 działka , wjazd na 2 samochody, domek po remoncie na solidnych fundamentach, podpiwniczony, spory ogród dużo drzewek owocowych, domek składa się z; taras -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Pędzewo gm. Zławieś Wielka. Działka o metrażu 3354m2 w kształcie trapezu z trzech stron ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 120 zł1 564 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

**działka z Warunkami Zabudowy - Idealna Lokalizacja pod Budowę Domów Jednorodzinnych** Oferujemy na sprzedaż dwie przyległe działki o powierzchni po 1500 m każda, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł5 800 m² 5,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Wólka, gm. Lipno. Jak wynika z wypisu z rejestru gruntów są to grunty orne, łąki trwałe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 000 zł55 256 m² 280,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na cele obiektów produkcyjnych / magazynowych z budynkami biurowymi, o pow. 5,5 ha. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lisi Ogon, w odległości 8 km (15.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 752 m² 170,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Działka Budowlana w Otorowie Twój Wymarzony Dom pod Bydgoszczą Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie spokój natury łączy się z szybkim dostępem do infrastruktury.