dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 010 ogłoszeń

639 660 zł6 092 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Bożenkowie w bardzo malowniczej okolicy, przyległa do strumyka i w sporej części zalesiona. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony na cel zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 500 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, o powierzchni całkowitej 2500 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Maliszewo, gmina Lipno. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł28 500 m² 27,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego terenu 2,85 ha w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Zacisze , gm. Lubicz; tuż przy granicy z Krobią; -.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 316 m² 80,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 1316 m2 W pobliżu dobrcza, w miejscowości magdalenka. Dogodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Kobylarni o zróżnicowanych powierzchniach - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy działki o metrażach od 861 m do 2256 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1015 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 073 m² 69,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek przy lesie w Stajenczynkach Lokalizacja - Stajenczynki, gm. Obrowo ; - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł4 387 m² 76,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z wz | Dolina Wisły| Kozielec Na sprzedaż działka o powierzchni 4387 m położona w miejscowości Kozielec w gminie Dobrcz, około 25 km od Bydgoszcz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 050 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka o powierzchni 3050 m z wz z widokiem Jezioro Jeleń, gm. Sępólno Krajeńskie Szukasz miejsca, które zapewni ciszę, harmonijne otoczenie natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy piękną działkę budowlaną w miejscowości Małe Rudy - z wydanymi Warunkami Zabudowy! Niedaleko jeziora, w otoczeniu lasów i przyrody! I tylko 18km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 443 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz pięknej, kameralnie położonej działki w Bydgoszczy- w otoczeniu dziewiczej przyrody i rzeki Brdy- jest to oferta dla Ciebie. zapraszam Działka położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 730 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas Działka z aktualnymi bezterminowymi warunkami zabudowy - budynek mieszkalny jednorodzinny - położona pomiędzy dwoma jeziorami. jezioro Kikolski i jezioro Sumińskie! na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka rolna usytuowana we wsi Stodólno. Powierzchnia działki 0,5 hektara Urodzajna ziemia rolna częściowo klasa II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnej działka budowlano - rolna w miejscowości Ustaszewo blisko Żnina, której powierzchnia planowana do wydzielenia wynosi około 2600mkw. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź dobrze położoną działkę z wz położoną w podbydgoskich Przyłękach! Działka o powierzchni 759m2 położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 500 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Unikatowa działka położona wśród jezior na pograniczu Borów Tucholskich. Działka budowlana o powierzchni 6500 m2 położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję na własny kawałek raju w malowniczej miejscowości Drzewce, zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy! Ta atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 325 m to.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł4 798 m² 541,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - działka Z wydanymi warunkami zabudowy - inwestycja wielorodzinna Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Cicha - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych o pow. od 629m2 do 710m2. Dla każdej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja - działka z pięknym widokiem na Wisłę! Działka w cichej, spokojnej okolicy przy ul.Toruńskiej w odległości ok. 260 metrów od trasy Włocławek-Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

218 725 zł3 365 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni przekraczającej 3 000 m , położonej w malowniczej miejscowości Lipinki w sercu Borów Tucholskich. To idealna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domkiem letniskowym w Trzeciwnicy - ul. Browarna Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł11 667 m² 685,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka 11 667m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodziną - wyjątkowa oferta inwestycyjna *** Lokalizacja w Toruniu na Osiedlu jar przy (ul. Keplera) to dynamicznie rozwijające się,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ostatnia z 4'rech działek! budowlana z wydzieloną gminną drogą dojazdową, nadająca się pod dom lub np. usługi turystyczne. 600m do pięknego Jeziora Skoki. Nr. ewidencyjny działki: 81/1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Reptowie k. Ostromecka, gm. Dąbrowa Chełmińska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Cegielnik o pow. 1683 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 23m x55m , objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł23 553 m² 29,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okolice Kornelina i Zazdrości, gmina Szubin. Wydane warunki na zabudowę : wys. do 9m, do dwóch kondygnacji naziemnych + ewentualnie podpiwniczenie szer. do 25m, dach nachylenie - od 1stopnia do 50.

Szczegóły ogłoszenia

89 760 zł1 632 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Idealna inwestycja pod budowę domu i działalność usługową! Lubraniec Parcele, obręb Górniak (powiat włocławski):.