dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

160 000 zł3 014 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie usytuowane dwie działki z warunkami zabudowy w pod lasem ok. 300 metrów do jeziora Samińskiego w miejscowości Radoszki. Jedna działka 1833m2 (warunki zabudowy) i 1181.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z rewelacyjnym widokiem. Działka o powierzchni 772 m2 w Złejwsi Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 103 m² 235,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Lisi Ogon. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co ułatwia zagospodarowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł750 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! nowa niższa cena! Jeśli szukasz gotowej działki z pozwoleniem na budowę, projektem , wszystkimi adaptacjami, pozwoleniem na podłączenie do wodociągu. to zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod Rybnica Włocławek Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Rybnica we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki - sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

177 899 zł757 m² 235,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w otoczeniu natury inwestycja, która ma sens! Piękna działka budowlana ok. 755 m - przestrzeń, która daje możliwości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

266 700 zł5 334 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora i otulinie lasu. Opis działki: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne w Żołędowie idealne dla dewelopera! opis nieruchomości Prezentuję Ci działki w Żołędowie, gm. Osielsko. Wielkość działek około 900-1000m2. Dla działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 399 m² 153,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Wielkopolskiej w Inowrocławiu. To idealna nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy Kruszyn Krajeński Nowy asfalt, chodnik, bardzo blisko przystanek autobusowy mzk 42! opis oferty: w ofercie 3 działki o metrażach: 930m2, 933m2, 973m2 oraz 3188.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 768 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy Zamościa Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1768 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących możliwości inwestycyjnych lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja - twoje miejsce na ziemi W sercu natury (mąkoszyn) Marzysz o domu w otoczeniu lasów, gdzie cisza i spokój są standardem, a nie luksusem? Prezentujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości prezentują : Działka rolna na sprzedaż! Działka podzielona została na klika działek do 3 tys. m2 dlatego jest możliwość zakupu kilku działek jednocześnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne Działki objęta mpzp! Okolica otoczona lasem Posiadam w ofercie łącznie 10 działek w tej lokalizacji. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 437 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka położona pod Żninem, w miejscowości Wenecja. Dostępna wyłącznie w Naszej ofercie. Przepiękna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie zorganizowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 940 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dużym potencjałem w drugiej linii Jeziora Dłuskiego w miejscowości Długie. Pojezierze Rypińskie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu pod budowę domu jednorodzinnego (wz) na zagospodarowanym osiedlu w Strzelcach Górnych pod Bydgoszczą. Kształt regularnego prostokąta o wymiarach: szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno-mieszkaniowa - Nakło nad Notecią Powierzchnia: 2248 m | mpzp: 4 u/mn - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

175 350 zł1 670 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1670 m w Bobrowie - blisko jeziora! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1670 m , położona w malowniczej miejscowości Bobrowo, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

71 500 zł1 099 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Cena 65 zł/m2 wyłącznie dla pierwszego nabywcy. Media! Do sprzedania atrakcyjnie położone nowo wytyczone działki budowlane w miejscowości Stronno gm. Dobrcz. Łącznie do sprzedania 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działkę położoną nad jeziorem Laskowickim, gmina Jeżewo. Ukształtowanie terenu płaskie, bezpośredni dostęp do jeziora z linia brzegową liczącą 54,07m. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł3 637 m² 50,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości dron Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł468 m² 959,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, które ma potencjał, a nie tylko ładne zdjęcia? inlok przedstawia nieruchomość przy ul. Wesołej 33 w Toruniu - ofertę dla tych, którzy zamiast gotowych (i często ciasnych).

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Bydgoszczy ? Działka z wydanymi aktualnymi Warunkami Zabudowy! Zielonczyn , gmina Sicienko- 12km do Bydgoszczy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 099 m² 153,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka w Toporzysku - idealna inwestycja lub miejsce na Twój dom! Na sprzedaż przestronna działka zlokalizowana w miejscowości Toporzysko, gmina Zła Wieś Wielka (powiat toruński).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3137 m 2 położona w przy ulicy Toruńskiej w odległości 200 metrów od ulicy co gwarantuje odczucie ciszy i komfortu mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 919 m - Mały Mędromierz, gmina Tuchola Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 919 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnym zielonym ogrodzie przy samym lesie? Idealnie trafiłeś, ta działka jest tym czego szukasz! Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Zamek Bierzgłowski.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł47 689 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka inwestycyjna w sercu Borów Tucholskich dająca prawie nieograniczone możliwości aranżacji. Ustalony w 2023 roku miejscowy plan zagospodarowania umożliwia wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widoczna na zdjęciu, oznaczona nr 1, jedna z 5 działek budowlanych położonych miejscowości Chrosno w bezpośrednim niemalże sąsiedztwie zabytkowego wiatraka typu koźlak o nazwie Gustaw,.

Szczegóły ogłoszenia

385 566 zł2 154 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w żurczynie/zamościu pod Bydgoszczą. Graniczy z lasem od północy. Teren objęty planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

119 770 zł826 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z projektem domu Olimpin Lokalizacja: olimpin Powierzchnia działki: 826 m Cena za m : 145 zł Cena całkowita działki: 119 770 zł Projekt domu: julia III dom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53 104 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka rolna powierzchni 5,3ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Grunt o III i IV klasie bonitacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

164 905 zł2 998,27 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 2998.27 m2 w miejscowości Węgiersk, w gminie Golub-Dobrzyń, województwo kujawsko-pomorskie. Informacje dodatkowe: działka o terenie płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł28 705 m² 73,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. 2,8705 ha (28705 m2) w miejscowości Kruszyn Krajeński przy ul. Lipowej w przepięknej okolicy otoczonej zielenią. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: marzysz o własnym kawałku raju? Odkryj działki rolne z warunkami zabudowy w Warząchewce, w sercu Kujawsko-pomorskiego! Te wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 179 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych idea nieruchomości Opiekun: adam Kranz |   Twój dom zaczyna się tutaj. Oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł14 713 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ładnie położone działki w miejscowości Kuczek. Doskonale skomunikowane z droga krajową dk 91 i autostradą A1. Działki położone w otulinie lasu. Położenie działki mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł2 008 m² 356,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, dużą działkę budowlaną położoną w cichej i spokojnej części Osielska. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy , bezpośrednio przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł1 941 m² 616,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: 3 nowoczesne domy modułowe typu stodoła - inwestycja nad jeziorem Czarny Bród I jeziorem Głuszyńskim.