dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

279 000 zł1 196 m² 233,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w makler nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1196 m , położona w centrum Łochowa, przy utwardzonej drodze z kostki. Wszystkie media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 272 m² 62,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Łazieńcu w atrakcyjnej cenie o powierzchni 1272 m 2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem podstawowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Włocławek,kujawsko-pomorskie

98 000 zł300 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki położonej w rod Wiosenka przy ulicy Granicznej na Rybnicy. Działka o powierzchni 300m2 - idealna na weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podgaj

Podgaj,kujawsko-pomorskie

67 000 zł4 345 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Duża działka na wsi niedaleko Aleksandrowa Kujawskiego Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4345 m 2 położona w miejscowości Podgaj, niedaleko Przybranowa ( 2km.) i Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gogolin

Gogolin,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 118 m² 76,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1118m2 w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo Szlacheckie

Wałdowo Szlacheckie,kujawsko-pomorskie

118 000 zł1 230 m² 95,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Wałdowo Szlacheckie, gm. Grudziądz Cena: 118 000 zł Powierzchnia: 1 230 m Nr ewidencyjny: 95/34 Idealne miejsce na Twój dom - cisza, przestrzeń i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

229 000 zł2 061 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spełnij marzenia o domku nad jeziorem! Z przyjemnością prezentuję działkę znajdującą się w Kikole gminnej miesjcowości ze statusem miasta. Kikół położony jest nad jeziorem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książki,kujawsko-pomorskie

239 999 zł6 700 m² 35,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6700 m - książki | gmina książki | kujawsko-pomorskie Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chomętowo

Chomętowo,kujawsko-pomorskie

79 700 zł1 231 m² 64,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1230m położoną w miejscowości Chomętowo, gm. Szubin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

252 000 zł1 000 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jastrzębia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

29 000 zł475 m² 61,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o imponującej powierzchni 475 m , zlokalizowana w kompleksie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Przyjaźń we Włocławku. Idealna propozycja dla mieszkańców pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małe Łąkie

Małe Łąkie,kujawsko-pomorskie

510 000 zł13 496 m² 37,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Oferuję do sprzedaży grunt w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. W połowie trasy Serock - Świekatowo nad jeziorem Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Liliowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

260 000 zł727 m² 357,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 727m 2 , zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

244 000 zł3 050 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż działka siedliskowa z wz na dwa domy jednorodzinne Oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3052, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł995 m² 561,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m - Osielsko. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

300 090 zł4 705 m² 63,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 4700 m , zlokalizowaną w miejscowości Rynarzewo (gmina Szubin). Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy uwzględniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Pruska Łąka

Pruska Łąka,kujawsko-pomorskie

300 000 zł12 400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona na brzegu strumienia nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 1,24 ha złożona z dwóch działek o pow. 1,09 ha i 0,15 ha. Dla obu działek wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Nowe,kujawsko-pomorskie

350 000 zł3 527 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne - nowe, woj. Kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o ogromnym potencjale, idealnych zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

122 300 zł1 055 m² 115,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę, dla której uzyskiwane są warunki zabudowy. Ze względu na dużą ilość wniosków w gminie wydawanie warunków trwa dłużej, ale spodziewamy się ich otrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Cierpice,kujawsko-pomorskie

120 000 zł2 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki w Cierpicach, gmina Wielka Nieszawka Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2400 m , położona w malowniczych Cierpicach miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

490 000 zł1 421 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1421m 2 , zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. Działka w kształcie ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wistka Królewska

Wistka Królewska,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 500 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o pow. ok. 1 500 m2 każda w miejscowości Mostki, w gminie Włocławek *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sulnowo

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

760 000 zł6 353 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 0,6353 ha, położonej w strefie przemysłowej Vistula II w miejscowości Sulnowo, w bezpośrednim sąsiedztwie Świecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bociania

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

289 000 zł783 m² 369,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Małej Nieszawce przy ulicy Bocianiej 1. Działka położona w centralnej części Małej Nieszawki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prosta

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

196 000 zł1 590 m² 123,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej pod Bydgoszczą w rozsądnej cenie? Ciekawy areał o powierzchni 1590 m2 czeka na nowego właściciela. Działka znajduje się w miejscowości Kobylarnia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 395 m² 250,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1395m2 w kształcie prostokąta .Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł390 m² 407,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja działka rekreacyjna w miejscowości Nekla rod "borówka" Z domkiem na fundamentach murowanych z piwnicą o powierzchni zabudowy 35 m2 okna plastikowe, ocieplony styropianem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 034 m² 101,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1034m2 położona w miejscowości Kruszyn gm. Sicienko. Na terenie, na którym jest położona obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł3 012 m² 198,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w żołędowie o powierzchni 3 000 m . Dojazd: z dwóch stron droga asfaltowa i ostatnie 200 m droga gruntowa. W pobliżu inna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Liliowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

260 000 zł727 m² 357,63 zł/m²

 

 

 

Skarszewy,kujawsko-pomorskie

259 999 zł5 050 m² 51,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada n a sprzedaż dwie unikatowe działki budowlane w Skarszewach - przestrzeń, cisza i pewność na lata. Są miejsca, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

93 000 zł1 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Dąbie(pomiędzy Brzozą, a Łabiszynem), około 17km do centrum Bydgoszczy. Działka posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

179 000 zł4 000 m² 44,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4000m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi zawały/dobrzejewice. Z uwagi na piękne położenie w bliskim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sasankowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 137 m² 219,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w atrakcyjnej lokalizacji w Papowie Toruńskim link do filmu: lokalizacja - Papowo Toruńskie, ul. Sasankowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Prądocin,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Gminie Nowa Wieś Wielka w miejscowości Prądocin. Oferte znajdziesz tylko U nas! Nieruchomość znajduje się na nowo powstałym Osiedlu Domów Jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 677 500 zł4 500 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest grunt zabudowany o powierzchni 4500 m2 znajdujący się w Osielsku, przy głównej drodze, zaledwie 2 minuty jazdy autem od Galerii Osielsko. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

140 700 zł1 005 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m2 w Maksymilianowie gmina Osielsko. Działka położona w kompleksie działek w którym obowiązuje mpzp i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 680 000 zł4 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka posiada wydane warunki zabudowy oraz projekt budynku handlowego, położenie przy drodze wojewódzkiej nr 560 w obrębie miasta Rypina Telefon:

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij